Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.
Contact us now +1128 5255 8454
support@elated-themes.com

Instagram Feed

Title Image
Formedia: Agencja reklamowa i drukarnia wielkoformatowa oferuje:

Plexi

PLEXI

Spółka FORMEDIA specjalizuje się w obróbce tworzyw sztucznych w szczególności w plexi PMMA. Wycinamy laserem, zaginamy, kleimy i polerujemy pleksi. Do niewątpliwych zalet plexi zaliczyć można wysoką podatność na obróbkę plastyczną, dzięki której tworzywo to znajduje szerokie zastosowanie w branży reklamowej jak również dekoracji wnętrz. Gładkość, połysk, a przede wszystkim lekkość i elastyczność to argumenty przemawiające na korzyść plexi Bydgoszcz wobec szkła. Podejmujemy się produkcji wyrobów według projektów Klientów.
Wycinamy laserem CO2 precyzyjne elementy z pleksi. Cena cięcia zależy od grubości materiału oraz długości linii cięcia. Przyślij plik wektorowy z obrysem, a my przygotujemy ofertę cenową.

Nowoczesne zaplecze maszynowe pozwala nam tworzyć różnorodne wyroby z pleksi i innych materiałów. Profesjonalna obróbka tworzyw sztucznych w naszej firmie obejmuje m.in. cięcie, gięcie oraz frezowanie.
W kategorii produktów niestandardowych wykonujemy m.in. litery 3D i inne elementy reklamowe, które z pewnością pozwolą Państwu wyróżnić swoją firmę/markę i utrwalić jej wizerunek w świadomości odbiorców.
Oferta drukarni Formedia to szeroka gama produktów z pleksi – transparentnych, jak i barwionych. Artykuły wykonane z pleksi są praktyczne, wytrzymałe, odporne na zabrudzenia i łatwe w utrzymaniu czystości. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane w różnego rodzaju punktach handlowych i usługowych.

Ekspozytory z tworzyw sztucznych pozwolą w profesjonalny i efektowny sposób zaprezentować produkty – biżuterię, kosmetyki, artykuły papiernicze, ale także cenniki, oferty, menu, ulotki, wizytówki, gazetki promocyjne i wiele innych. Oferta nasza obejmuje również druk na różnych rodzajach plexi, w tym białym, kolorowym, transparentnym, bądź o określonym poziomie przepuszczalności światła.

ZAJMUJEMY SIĘ PRODUKCJĄ Z PLEKSI:

stojaki na ulotki, foldery, wizytówki

ekspozytory PMMA

zawieszki, papierniki

półki, przegrody

podstawki na telefony, aparaty, okulary itp

pudełka, pojemniki

trofea, podziękowania

elementów wystroju wnętrz

stojaki na biżuterię

loga i znaki

cenówki, ramki do zdjęć

prezentery grawerowane

tablice informacyjne

urny, gabloty

litery i numerki

blaty na stół

osłony elementów maszyn

projektów niestandardowych


Previous post