Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.
Contact us now +1128 5255 8454
support@elated-themes.com

Instagram Feed

Blog

Home  /  Blog   /  BANERY REKLAMOWE to skuteczna reklama

BANERY REKLAMOWE to skuteczna reklama

Banery i siatki reklamowe to nadal najbardziej skuteczna i jednocześnie najtańsza forma reklamy. To szybki i łatwy sposób by trafić do odbiorców. Jeżeli grafika przygotowana jest w ciekawy i oryginalny sposób to na pewno przyciągnie potencjalnych klientów. Ważne jest jednak aby grafika nie była przepełniona zbyt dużą ilością tekstu, tylko posiadała chwytliwe i krótkie hasła oraz podstawione dane adresowe. Kluczową cechą baneru reklamowego jest również jego lokalizacja. Skutecznym miejscem umieszczenia banerów to okolice galerii handlowych, główne drogi, ulice, jak również centrum miasta.

Wykonane są w technice druku solwentowego. Dzięki temu tego typu reklama idealnie nadaje się do zastosowania w wewnątrz jak i na zewnątrz. Plandeki z drukowaną grafiką zapewniają długą żywotność barw, gdyż materiał ten jest odporny na wszelkie warunki atmosferyczne. Dzięki metalowym oczkom w szybki i łatwy sposób zamontujemy baner reklamowy na budynku czy płocie. Wykonujemy również laminowanie, które chroni barwy przed promieniowaniem UV. Posiadając szeroki park maszynowy, w tym również druk do szerokości 3,2 mb wykonamy dla Państwa banery i siatki w dowolnym rozmiarze, w bardzo krótkim czasie.