banery wielkoformatowe

Banery reklamowe

Bez odpowiedniej reklamy nie dotrzemy do klientów i nie sprzedamy swojego produktu. Działania marketingowe to w dzisiejszych czasach podstawa do osiągnięcia sukcesu – niezależnie od branży w jakiej działamy. Dzięki zastosowaniu odpowiedniej promocji możemy zdobyć szerokie grono potencjalnych klientów i odpowiednio zaprezentować ofertę swoich produktów i usług.

 

Jedną z podstawowych form reklamy, która jest już standardem są wydruki banerów. Można je stosować zarówno na zewnątrz jak i na zewnątrz. Wystarczy użyć odpowiedni rodzaj i technikę w zależności od formy ekspozycji reklamy.

Banery to forma wydruków głównie na materiałach syntetycznych do których zaliczamy laminowane PCV, powlekane o wysokiej wytrzymałości, nie przepuszczający światła Blockout  oraz super wytrzymały Ferrari 456g.

 

RODZAJE BANERÓW: najpopularniejsze i zarazem najtańsze „laminowane PCV”(510g); „powlekane” o podwyższonej wytrzymałości (510g); najmocniejszy „Blockout” (nie przepuszcza światła – 650g), oraz najlepszy jakościowo baner Ferrari 456g do zastosowań wewnętrznych jak i outdoor. Wyróżniamy także baner odblaskowy, wysoce ceniony dzięki swej właściwości efektu odblasku świateł po zmroku. Baner można dodatkowo zabezpieczyć przed szkodliwym wpływem słońca za pomocą dodatkowej warstwy laminatu.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ