Bilboardy i druk wielkoformatowy

Bilboard to najbardziej spektakularny nośnik reklamy zewnętrznej. Nie sposób na niego nie zwrócić uwagi, bo towarzyszy nam niemal na co dzień. W Formedia najczęściej wykorzystywanym papierem do wydruków bilbordów jest blueback, czerpiący swoją nazwę od niebieskiej powierzchni izolującej wydruk od podłoża. Wydruk reklam billboardowych wykonujemy na papierze o gramaturze 115g. Standardowy wymiar bilbordu to 504 x 238 cm, jednak wydrukujemy dowolnie wybrany przez klienta format. Bilbordy Bydgoszcz z naszym udziałem to gwarancja, że reklama będzie zapamiętana i dostrzeżona.

Bilboard jest doskonałym rozwiązaniem. Drukujemy na mocnych podłożach przystosowanych od razu do montażu. Jeżeli chcesz by twój wydruk był trwalszy możemy go zabezpieczyć laminatem lub dodatkowo podkleić np. do płaszczyzny dibondu, który jest trwały i odporny na warunki atmosferyczne. 

Zamawiając reklamę typu bilboard wystarczy, że podeślesz nam odpowiednią grafikę i podasz format. Nie posiadasz umiejętności graficznych? Nie martw się nasi specjaliści od reklamy z chęcią zrobią projekt za Ciebie. Potrzebujemy tylko treść lub wstępną koncepcję przekazu. Możesz nam zaufać reklama z pewnością będzie czytelna i trafi do Twoich odbiorców.