Kubiki ze sklejki

Kubiki ze sklejki idealnie nadadzą się do ekspozycji produktów podczas tarów oraz wystaw. Sprawdź sam! Znakomicie nadadzą się w sklepach, marketach, salonach kosmetycznych, drogeriach, kwiaciarniach, na imprezach targowych a także w domowych spiżarniach. W swojej ofercie posiadamy ekspozytory ekologiczne POS takie jak: standy, regały, ekspozytory, kolumny, kosze wykonane ze sklejki, drewna i płyt drewnopochodnych. Dzięki nim pięknie wyeksponujesz produkty oraz sprawisz, że będą on bardzo dobrze widoczne oraz łatwo dostępne. Przez nasz produkt Twoje witryny staną się ciekawe i interesujące dla klientów.

Każdy projekt wykonywany jest na indywidualne zamówienie klienta zgodnie z jego wytycznymi i życzeniami. Dzięki temu masz pewność, że produkty oferowane przez Formedia wpasują się w Twój brand. Możemy nanieść na produkty ze sklejki dowolną grafikę za pomocą druku bezpośredniego UV lub oznakować produkt metodą grawerowania. Wszystkie elementy standów wycinane są metodą CNC.

Wybierając displaye ze sklejki masz nieograniczone możliwości. Możesz nadać im dowolny kształt, grafikę oraz taką ilość półek jaką tylko chcesz. Przez to, że jesteśmy również producentem wyrobów z plexi i PCV, często standy ze sklejki łączymy z tymi materiałami. Pozwala to uzyskać wysokiej jakości ekspozytory z pojemnikami lub innymi elementami dekoracyjnymi które pięknie się prezentują oraz przyciągają wzrok.

Ogromnym atutem naszych stojaków ze sklejki jest to, że dostarczamy je spakowane na płasko, a co za tym idzie, są bardzo ekonomiczne w transporcie. Montuje się je szybko i bez użycia narzędzi. Stojaki te są ekologiczne i w pełni poddają się recyklingowi.

Dzięki nam wpasujesz się w panujące trendy ekologiczne. Zaobserwowaliśmy od kilku lat, że style takie jak rustykalne, boho, modern wchodzą również z projektowania wnętrz domów do powierzchni firmowych. Coraz większy nacisk wywierany jest na pójście w kierunku ekologii i zdrowego środowiska. Dlatego warto użyć reklamy, w drewnie która dobrze wpływa na środowisko, nie jest dla niego szkodliwa i pomaga w jego ochronie.

Ekspozytory podłogowe

Ekspozytory podłogowe ze sklejki stosujemy głównie w sklepach, galerach handlowych, w punktach obsługi oraz w marketach. Doskonale nadają się do prowadzenia kampanii promocyjnej produktu dzięki całkowitej personalizacji i obrandowania stojaka. Pomagają w zapamiętaniu produktu i jego marki.

Wykorzystanie naturalnego surowca jakim jest sklejka, doskonale wpisuje się w trendy ekologiczne, a możliwość dowolnego zadruku oraz wycięcia przeróżnych kształtów, pozwala otrzymać jedyny i niepowtarzalny stojak podłogowy.

Dzięki nim znakomicie zaprezentujesz produkt oraz sprawisz, że stanie się on łatwo dostępny i dobrze widoczny dla klientów. Pomoże Ci on stworzyć interesującą i przyciągającą wzrok wystawę produktów na wystawach i targach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Ekspozytory naladowe

Ekspozytory naladowe ze sklejki to idealne rozwiązanie stosowane do prezentacji i sprzedaży niewielkich produktów, spożywczych, kosmetycznych czy tekstylnych. Ustawione blisko kasy znacząco zwiększają sprzedaż, wykorzystując impulsywne podejmowanie decyzji przez klienta.

Wybierając displaye naladowe ze sklejki mamy nieograniczone możliwości – możemy nadać dowolny kształt, grafikę czy dowolną ilość półek. Kompaktowe rozmiary i ciekawa forma podkreślają oryginalny wygląd.

Dzięki zastosowaniu tworzywa jakim jest sklejka wyglądają ekskluzywnie. Na zamówienie możemy także stworzyć ekspozytor z innych tworzyw dostosowany do Twoich potrzeb handlowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Realizacje niestandardowe

Wśród produkowanych przez nas materiałów POS wykonanych ze sklejki znajdują się również realizacje niestandardowe, które produkowane są dla wielu różnych branż. Mogą to być ścianki wystawowe, kosze, skrzynki, pudełka, stojaki na ulotki, ozdoby świąteczne, figurki zwierząt itp. Możliwości są nieograniczone!

Na ekspozytory ze sklejki możemy nanieść dowolną grafikę przy pomocy druku bezpośredniego UV. Znakujemy również metodą grawerowania.

Projektujemy i wykonujemy wysokiej jakości wyroby ze sklejki na indywidualne zamówienie. Na życzenie Klienta produkty ze sklejki możemy wyposażyć w kieszenie na ulotki wykonane z plexi lub inne elementy dekoracyjne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Stoliki i lady degustacyjne

Dziś ekologia jest dla nas bardzo ważna – szukamy materiałów ekologicznych, które w pełni poddają się recyklingowi. Stoliki i lady degustacyjne ze sklejki to wyroby ze sklejki doskonale wpisują się w trendy ekologiczne, a nieograniczone możliwości dowolnego zadruku oraz wycięcia różnych kształtów, pozwala nam otrzymać jedyny i niepowtarzalny produkt.

Stoliki i lady degustacyjne wykonane ze sklejki najczęściej swoje zastosowanie znajdują w sklepach, salonach, marketach lub jako część systemu wystawienniczego. Do każdego projektu i realizacji podchodzimy indywidualnie zgodnie z wytycznymi i życzeniami klientów. Wszystkie elementy wycinane są metodą CNC i zadrukowane w technologii UV.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ