systemy promocyjne

Boksy tekturowe

Najbardziej rozpowszechnione kubiki reklamowe wykonane są z kartonu, tektury falistej. Personalizowane wydrukiem z reklamą. Doskonałe do promocji produktów w sklepach, galeriach handlowych. Mogą mieć różnego kroju podstawy od prostokątów, trójkątów, rąbów po elipsy. Kubiki z tektury to jeden z tańszych rozwiązań kubików. Jest bardzo lekki i podobnie do kubików z PCV mogą stanowić moduł dla aranżacji produktowej co daje nam możliwość wielu ciekawych rozwiązań ekspozycyjnych.

Kostki i boxy są najlepszym sposobem na efektowne promowanie produktu i skutecznym sposobem na rozpoznawanie Państwa marki. To idealne rozwiązanie na przyciągnięcie uwagi klienta, przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów produkcji niezależnie od nakładów.

Kubiki – boxy urozmaicają powierzchnię sklepu, biura czy stoiska. Ułatwiają wyeksponowanie i prezentację danego produktu w witrynach sklepowych, podczas eventów czy targów.

 

Oferujemy boxy, kubiki wykonane z takich materiałów jak: plexi, pcv, sklejka czy tektura. Boxy możemy wyposażyć w kieszenie na ulotki lub innego rodzaju dyspensery i prezentery.

 

Istnieje możliwość dowolnego nadruku na kostkach, a także znakowanie standu już od jednej sztuki. Całą bryłę boxu, lub jej część możemy podświetlić na dowolny kolor.

Kubiki z kartonu naturalnego

Bardzo eleganckie formy sześcianów i prostopadłościanów. Wykorzystywane zazwyczaj do prezentacji produktu, który może się znajdować na kubiku jak i w jego wnętrzu. Z łatwością można je podświetlić np. taśmą lodową co daje dodatkowe efekty wystawiennicze. Z łatwością można je spersonalizować za pomocą naklejki lub doklejenia dodatkowych przestrzennych elementów. Kubiki z plexi bezbarwnej najczęściej stanowią ekskluzywne uzupełnienie mebli wystawienniczych.

Kubiki z kolorowego kartonu z nadrukiem

Przeznaczone do prezentacji produktów. Wykonywane w formie prostopadłościanów i sześcianów. Dodatkowym atutem jest tutaj możliwość zastosowania od wewnątrz lampy ledowej dzięki czemu kubik będzie dwufunkcyjny jako prezenter i lampion. To bardzo efektowny element dekoracyjny. Możemy nasze kubiki spersonalizować  za pomocą naklejki z kształtem ciętym po obrysie lub z nadrukiem. 

Kubiki z kartonu lakierowanego

Bardzo ciekawe rozwiązania wystawiennicze. Kubiki wykonane z kartonu pokrytego warstwą lakieru, laminatu są bardzo mocne i mogą stanowić zarówno element wystawienniczy jak i moduł do większych konstrukcji wystawowych dla produktów. Dzięki zastosowaniu techniki powłoki laminatu są trwalsze. Laminat powiększa głębię koloru, nasyca go.

boksy z ażurowego kartonu

Kubiki podświetlane w Formedia wykonujemy z trwałych i efektownych tworzyw plexi i poliwęglau. Do podświetlenia stosujemy listwy i sznury Led. Mogą świecić światłem zimnym, ciepłym, lub kolorowym. Dzięki technice oklejania kubików możemy stworzyć naprawdę ciekawe formy świetlne na których prezentowany produkt będzie wyglądać niezwykle ekskluzywnie. 

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ