systemy promocyjne

Boksy i kubiki reklamowe

Kostki i boxy są najlepszym sposobem na efektowne promowanie produktu i skutecznym sposobem na rozpoznawanie Państwa marki. To idealne rozwiązanie na przyciągnięcie uwagi klienta, przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów produkcji niezależnie od nakładów.

Kubiki – boxy urozmaicają powierzchnię sklepu, biura czy stoiska. Ułatwiają wyeksponowanie i prezentację danego produktu w witrynach sklepowych, podczas eventów czy targów.

 

Oferujemy boxy, kubiki wykonane z takich materiałów jak: plexi, pcv, sklejka czy tektura. Boxy możemy wyposażyć w kieszenie na ulotki lub innego rodzaju dyspensery i prezentery.

 

Istnieje możliwość dowolnego nadruku na kostkach, a także znakowanie standu już od jednej sztuki. Całą bryłę boxu, lub jej część możemy podświetlić na dowolny kolor.

Kubiki i boksy tekturowe

Jako bezpośredni producent wykonujemy kubiki z tektury falistej, z możliwością wykonania dowolnego nadruku grafiki lub logotypu. Możemy je dowolnie modyfikować. Kubiki te są najtańszym nośnikiem reklamowym.

 

Kubiki tekturowe urozmaicają powierzchnię sklepu, biura czy stoiska. Służą jako trwały element aranżacji wnętrz. Ułatwiają wyeksponowanie i prezentację danego produktu w witrynach sklepowych, podczas trwania eventów czy targów. Możliwość dowolnej konfiguracji.

Kubiki i boksy z plexi 

Jako producent wszelkich wyrobów z akrylu wykonujemy również kubiki z plexi. Zastosowanie kubików z plexi jako element dekoracyjny to oryginalny i ekskluzywny sposób na prezentację danego produktów.

 

Tego typu kubiki reklamowe sprawdzają się przy aranżacji witryn sklepowych i przestrzeni komercyjnych. Kubiki z plexi pozwalają na tworzenie ciekawych aranżacji co skutecznie przyciągnie uwagę przechodniów.

 

Wykonujemy kubiki z mocnego tworzywa akrylowego zwanego plexi / pleksi –  kolorowego lub bezbarwnego. Na Państwa życzenie naniesiemy dowolną grafikę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Aby nadać wyjątkowy charakter i wystrój Państwa wnętrzu, kubiki możemy podświetlić ledami.

Kubiki i boksy ze sklejki

Sklejka, jako materiał drewnopodobny, cieszy się w ostatnim czasie  bardzo dużym zainteresowaniem.

Kubiki ze sklejki coraz częściej znajdują stosowanie przy projektowaniu ekspozycji wystawienniczych czy sklepowych. Posiadając szerokie zaplecze maszynowe docinamy i frezujemy  wszelkiego rodzaju postumenty i podesty ze sklejki o różnych wymiarach i kształtach.

 

To idealne rozwiązanie na przyciągnięcie uwagi klienta, przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów produkcji niezależnie od nakładów.

 

Oferujemy boxy wykonane ze sklejki, z naniesioną dowolną grafiką metodą druku UV. Kubiki ze sklejki możemy wyposażyć w kieszenie na ulotki lub innego rodzaju dyspensery i prezentery.

Kubiki i boksy z PCV z grafiką

Kubiki z pcv urozmaicają powierzchnię sklepu, biura czy stoiska. Służą jako trwały element aranżacji wnętrz. Ułatwiają wyeksponowanie i prezentację danego produktu w witrynach sklepowych, podczas trwania eventów czy targów. Możliwość dowolnej konfiguracji.

 

Jako bezpośredni producent wykonujemy kubiki z pcv, z możliwością wykonania dowolnego nadruku grafiki lub logotypu metodą nadruku UV.

 

Pcv to materiał bardziej wytrzymały od plexi czy tektury, więc cieszy się dużym zainteresowniem. Idealnie nadaje się do obróbki więc frezujemy i docinamy na dowolne kształty z zależności od potrzeb klient.

Boxy z pcv możemy wyposażyć w kieszenie na ulotki lub innego rodzaju dyspensery i prezentery.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ