ZAWIESZKI Z PLEKSI | BRELOKI DO KUCZY | BRELOKI REKLAMOWE DO BIUR I SKLEPÓW Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Breloki reklamowe z plexi

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą produktów wyposażenia z plexi do biur, sieci sklepowych, wszelkich miejsc wykonywania usług. Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

 

Zajmujemy się produkcją zawieszek do szatni wykonanych technologią laserową. Szerokie zastosowanie znajdują w szkołach, hotelach, przychodniach, klubach, teatrach itp. Breloki reklamowe wykonane z pleksi są bardzo solidne a jednocześnie bardzo estetyczne. Nasze zawieszki do szatni wykonujemy z plexi o grubościach: 3 lub 5mm oraz laminatów grawerskich o grubościach 1,6mm. Najczęściej breloki hotelowe wykonujemy z pleksi przeźroczystej jak również z kolorowej, laminatów grawerskich, dibondu czy sklejki.

 

Dzięki procesowi obróbki laserowej możemy wykonać zawieszki reklamowy o dowolnym kształcie i treści. Na życzenie klienta do indywidualnej numeracji dobieramy dowolną czcionkę. Na brelokach szatniowe z akrylu możemy wygrawerować lub nadrukować metodą UV logo firmowe czy numer. Metalowe kółeczka dołączone są do żetonów.

MASZ PYTANIE?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE

Social Network Widget by Acurax Small Business Website Designers
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest