Cenówki z plexi 

Szukasz odpowiedniej cenówki by opisać swój produkt? Nasza firma oferuje produkty do łatwej i czytelnej prezentacji cen produktów. Wykonujemy je z lekkiej i estetycznie wyglądającej pleksi bezbarwnej 2mm. Idealnie sprawdzą się w sklepach odzieżowych, spożywczych itp. W naszej ofercie posiadamy różnorodne formaty, kształty, sposoby postawienia lub zawieszenia cenówek, dzięki czemu znajdziesz idealną dla swojej usługi. Mogą być stosowane w gablotach lub na regałach,  wyeksponowane bezpośrednio przy oferowanym produkcie na ladach i blatach sklepowych. Posiadamy szeroką gamę rozmiarów, dzięki czemu będzie można dopasować je do swoich potrzeb w zależności od tego czy zależy ci na wskazaniu samej ceny, czy np. pełnego cennika wraz z opisem asortymentu.  Cenówki z pleksi są cenione w sklepach, galeriach handlowych, aptekach, drogeriach, sklepach AGD i RTV, odzieżówkach, kawiarniach ect. wszędzie tam, gdzie prowadzona jest sprzedaż detaliczna i hurtowa. Cenówki są bardzo praktycznym gadżetem z plexi do sklepu, dzięki któremu z łatwością wymienisz grafiki i są bardzo dobrze widoczne z każdej perspektywy. Ich kształt zazwyczaj zaprojektowany jest na wzór litery „L”. Wpływa to bardzo korzystnie na rozczytanie informacji z większych odległości. Chcesz zobaczyć pełną ofertę tego produktu?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów dotyczących naszych produktów lub nie znalazłeś odpowiedniej dla siebie formy reklamowej, skontaktuj się nami na sklep@formedia.pl, a my przygotujemy idealne rozwiązanie wystawiennicze. Jesteśmy producentem wyrobów z plexi. Posiadamy największą w Polsce ofertę gotowych rozwiązań wystawienniczych. Zamów u nas hurtowe ilości cenówek. Dopasowujemy kształt, brand do Twojej marki. Możemy wygrawerować lub nadrukować UV logo, hasło reklamowe, dowolną grafikę. Zyskaj produkt z najlepszych materiałów, wykonany z największą starannością w atrakcyjnej cenie. Ze względu na zastosowanie i sposób zamieszczenia wytwarzane przez Formedia cenówki dzielimy na dwie główne grupy. Są to mini stojaki z plexi oraz kieszenie wiszące. 

Cenówki stojące czyli stojaki z plexi na kartkę

Wypróbuj stabilne mini stojaki z bezbarwnej pleksi i zyskaj czytelny przekaz informacji. Stabilne stojaki do wsuwania kartki z ceną są stabilne i nie zajmują wiele miejsca. Postaw wybrany model z naszego sklepu i ciesz się łatwością przekazu informacji. Często tworzysz promocje lub wyprzedaże, a może planujesz zmianę kolekcji lub odświeżenie oferty w sklepie? Teraz za pomocą stojaków na cenę zrobisz to z łatwością. Wygodne kieszenie umożliwią Ci szybką wymianę informacji. Gwarantujemy, że formy podstawek na cenę podczas częstego użytkowania pozostaną niezmienne. Szkło akrylowe, z którego są wykonane charakteryzują się elegancją prezentacji. Jest niemal łudząco podobne do szkła i o wiele od niego lżejsze i bardziej odporne na rozbicie co jest niezaprzeczalną zaletą. Kup jeden z naszych gotowych produktów ze sklepu wyrobów z plexi lub zamów na sklep@formedia.pl cenówkę dedykowaną dla Twojej marki np. z nadrukowanym UV logo. 

Cenówki wiszące czyli kieszenie do zawieszenia z plexi

Ciekawym rozwiązaniem aby przyciągnąć ludzi do twoich artykułów jest skorzystanie z naszych kieszeni wiszących z plexi, które w przejrzysty sposób wyeksponują jednocześnie cenę i opis produktu. Idealnie będą się sprawdzać np. w sklepach lub centrach handlowych. Sprawdź formy kieszeni z plexi dostępne w naszym sklepie i wybierz tą idealną cenówkę do zawieszenia dla twoich usług. Montowane na taśmę, przyssawki, dystanse lub po prostu o formach scalonych z zawieszką do błyskawicznego montarzu. Są to cenówki o większych rozmiarach jak A4, A5, A6, A7 i DL które zamieścisz przy produkcie. Opiszesz go i przedstawisz jego instrukcję, zalety, pochodzenie. Nasze kieszenie posiadają uniwersalny i nowoczesny wygląd przez co będą wzbudzać zainteresowanie innych oraz pasować do każdego typu wnętrza. Posłużyć mogą również jako reklama do samochodu bądź wyeksponowania ważnych certyfikatów i dyplomów. 

Zobacz nasze wybrane produkty z pleksi dostępne od ręki.

Przeznaczeniem wszystkich cenówek z plexi jest umieszczania w nich opisów produktów, takich jak nazwa czy cena. Produkty Formedia charakteryzują się trwałością materiału, wysoką jakością wykonania. Oferujemy cenówki wykonane z plexi bezbarwnej 2 mm, które doskonale sprawdzają się w sklepach spożywczych, odzieżowych i wielu innych. Małe cenówki swoje zastosowanie znajdą na regałach i gablotach, natomiast duże można wyeksponować na ladach lub blatach sklepowych. Dzięki tym praktycznym produktom z plexi klienci otrzymują jasne informacje na temat kosztów jakie będą musieli ponieść, a także wiedzą dokładnie, którego oferowanego przez Ciebie produktu one dotyczą. Wprowadzisz w łatwy sposób ład i harmonię na wystawie sklepowej. Sprawisz, że zakupy u Ciebie będą komfortowe.