Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.
Contact us now +1128 5255 8454
support@elated-themes.com

Instagram Feed

Blog

Home  /  Blog   /  Cięcie i grawerowanie plexi

Cięcie i grawerowanie plexi

Jednym z najpopularniejszych kanałów promocji usług i produktów firm w dzisiejszych czasach jest bez wątpienia internet. Nie oznacza to jednak, że rezygnuje się z bardziej tradycyjnych form. Jednak aby te trafiły do odbiorców i wywarły odpowiedni efekt, należy zadbać o ich atrakcyjność.

Nasza agencja reklamowa od wielu lat zajmuje się działalnością w branży marketingowej, ciągle rozwijając swoją ofertę. Dzięki temu możemy zaproponować najnowocześniejsze rozwiązania, które cieszą się wysoką skutecznością wśród klientów firm wielu branż.

Jedną z popularnych metod tworzenia reklam jest cięcie i grawerowanie plexi. Materiał ten wyróżnia się wysoką podatnością na obróbkę, a także świetnymi walorami estetycznymi. W zależności od potrzeb uzyskać można praktycznie dowolny kolor płyty czy bryły o dowolnym stopniu przezroczystości.

Gwarancją odpowiedniego stworzenia materiałów reklamowych z plexi jest wykorzystywanie profesjonalnych maszyn, umożliwiających najbardziej precyzyjne przycięcie, zgodne ze stworzonym projektem. W naszej firmie wykorzystujemy zaawansowany technologicznie sprzęt do cięcia oraz grawerowania plexi, wyróżniający się najwyższą precyzją wykonania, jak również świetną powtarzalnością.

Urządzenie to jest kompatybilne z zaawansowanym oprogramowaniem komputerowym, dzięki czemu wystarczy jedynie wprowadzić odpowiednie dane z projektu, aby uzyskać zamówiony produkt.

Oczywiście oprócz samego cięcia, w naszej firmie proponujemy także grawerowanie plexi. W rezultacie możesz stworzyć u nas niezwykle eleganckie formy reklamy w wielu wariantach, takich jak chociażby displaye, statuetki i wiele innych.

Aby zamówić w naszej firmie usługę cięcia i grawerowania plexi, wystarczy że skontaktujesz się z nami i przekażesz nam swoje preferencje oraz projekt. W razie potrzeby sprowadzimy materiał w danym kolorze i zapewnimy idealną zgodność projektu z gotowym produktem. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące świadczonych przez nas usług, skontaktuj się z nami! Chętnie wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, a w razie potrzeby doradzimy odpowiednie rozwiązanie.