Cięcie plexi - Formedia

CIĘCIE PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

CIĘCIE LASEROWE PLEXI

 cięcie plexi

– OBRÓBKA WYROBÓW Z PLEXI – 

Prezentujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą TECHNIK OBRÓBKI WYROBÓW Z PLEXI wykorzystywanych w Formedia.

 

Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

 

Cięcie laserowe plexi pozwala na precyzyjne wykonanie detali w dowolnych kształtach i rozmiarach, z uzyskaniem estetycznej błyszczącej, wypolerowanej  krawędzi. Oferujemy Państwu możliwość wycięcia dowolnego kształtu laserem CO2. Wycinamy na profesjonalnych laserach (laser cutting), posiadających duże pola pracy maszyn (do 120cm) i mocne tuby laserowe (150W Ultra).

 

Plotery laserowe ze względu na swoją dokładność są jednym z kluczowych narzędzi wykorzystywanych w naszej firmie. Pole pracy laserów, ich precyzja, duża moc i szybkość cięcia pozwala nam w pełni na wykorzystanie materiału minimalizując tym samym odpad powstały podczas obróbki materiału. To oczywiście korzystnie przekłada się na finalny koszt Państwa zamówienia.

Wielkimi zaletami cięcia laserem plexi jest precyzja cięcia, szybkość cięcia, powtarzalność, brak konieczności polerowania pleksi oraz możliwość cięcia z folią lub zadrukiem.

 

 

 

OFERTA FORMEDIA DOTYCZĄCA

OBRÓBKI PRODUKTÓW Z PLEXI:


Cięcie plexi

Gięcie plexi

Klejenie plexi

Grawerowanie plexi

Polerowanie plexi

Frezowanie plexi

Wiercenie w plexi

Obróbka plexi

Druk UV na plexi


 

POTRZEBUJESZ WYCENY?​