systemy promocyjne

Danglery i hangery

 

Świadome organizowanie wnętrza hipermarketu charakteryzuje się celowym rozmieszczeniem elementów, zaprojektowanych w myśl odpowiednich wytycznych. Sposób komponowania, kolorystyka, formy powinny być spójne tak, by móc razem stworzyć wizerunek Marki przez stosowanie różnego rodzaju mediów, wystawiennictwa, stref promocyjnych i taktyk merchandisingu. W Formedia dzięki kompleksowej usłudze możemy Ci pomóc działać spójnie z całością koncepcji sprzedaży i Twoimi założeniami sposobu komunikowania się z klientami.

W Formedia pomorzemy Twojej marce w prezentacji produktów i ich ekspozycji na półkach i regałach sklepowych. Odpowiednie wyeksponowanie produktów w markecie, zwiększy skuteczność sprzedaży. Warto zastosować określone techniki wykorzystywane w psychologii sprzedaży. To dzięki nim klient zapomni o czasie, miejscu, tylko po prostu będzie „tu i teraz” w Twoim sklepie. 

Półki sklepowe czyta się jak książki od lewej do prawej strony. Od góry regału do jego dołu.  Tak samo dzielimy je na rozdziały – działy sprzedaży, tytuły – strefy tematyczne i wiersze – strefy poszczególnych produktów. 

Stosując odpowiednie składowe aranżacji przestrzeni wywołasz ciekawość, zatrzymanie klienta na strefie promocyjnej. W Formedia połączysz ze sobą elementy funkcjonalne, techniczne i plastyczne dzięki wykonywanym w Formedia odpowiednim prezenterom produktów, serwisu reklamowego i dekoracji przestrzeni. 

Danglery i hangery to przestrzenne, geometryczne formy reklamowe, lekkie i poruszają się pod wpływem ruchu powietrza. Zawieszane bezpośrednio nad danymi produktami zamieszczonymi np. w koszach lub po środku alejki w miejscu, w którym znajduje się reklamowany produkt. Bryły danglerów są z każdej strony spersonalizowane. Zazwyczaj posiadają kształt prostopadłościanu, walca lub odwróconego podstawą do góry stożka. Mogą być zawieszone na sprężystych zawieszkach dzięki czemu poruszają się delikatnie w dół i do góry górę. 

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ