systemy promocyjne

Dekoracja ze sklejki

Potrzebujesz ekologiczne produkty i chcesz użyć je jako dekoracje w swoim sklepie, siedzibie firmy? Chcesz wygrawerować swoje logo na gadżecie reklamowym ze sklejki? Chciałbyś zareklamować swoją firmę jako przyjazną środowisku? U nas znajdziesz to czego szukasz! Oferujemy wytworzenie na zamówienie wszelkich elementów dekoracyjnych, reklamowych ze sklejki. Zrobimy je w Twoim stylu, zaznaczymy markę przez znakowanie logo np. za pomocą graweru na zegarach, druku UV grafik i obrazów czy stworzymy napisy ze sklejki, które powiesisz np. na ścianie malowanej farbą kredową do wypisywania oferty! Posiadamy sklejki, które są wykonane z naturalnego surowca. Znajdziesz u nas ekspozytory POS, które są wykonane w pełni ekologicznie. Jesteśmy producentem i dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu możemy nadać im dowolny kształt czy nanieść grafikę. Dzięki nam się wyróżnisz i stworzysz swój własny oryginalny projekt. Napisz do nas już teraz na sklep@formedia.pl.

Spis strony „Dekoracje ze sklejki”:

Gadżety ze sklejki koniecznie wykorzystaj jako swój gadżet promocyjny. Dzięki takiemu zabiegowi markietingowemu możesz dobrze z reklamować swoją jako pro ekologiczną markę. Będą one świetnie promować Twój produkt jako przyjazny. Widoczny dla Twoich klientów i ściągający ich wzrok do siebie dzięki nietuzinkowej formie. Zamieścimy na gadżecie ze sklejki logo. W subtelny sposób zostaniesz zapamiętany i sprawisz, że Twoi klienci będą do Ciebie wracać. Możemy specjalnie dla Ciebie wykonać napisy podświetlane na Twoje życzenie. Wytwarzamy dekoracje ze sklejki, które wpisują się w różnorodne style wnętrz, jak boho czy modern albo ekspozytory do powierzchni użytkowej. Nadadzą się również do Twojej firmy jako element ozdobny albo mogą służyć jako funkcja wystawna w sklepie. Ozdoby ze sklejki mogą być realizowane jako firmowy gadżet świąteczny albo ozdoba na święta. Skutecznie przykuwają uwagę, są wielofunkcyjne przez co dają wiele możliwości reklamowych. Realizujemy indywidualne zamówienia na potrzebę naszego klienta. Wykonujemy swoją prace profesjonalnie, estetycznie oraz gwarantujemy wysoką jakość produktu. Napisz do nas na sklep@formedia.pl, a my wykonamy to co potrzebujesz. Nasze dekoracje ze sklejki dzielimy ze względu na formę i miejsce zastosowania, są to logotypy ze sklejki, obrazy na drewnie, zegary i napisy.

Logo ze sklejki

Poszukujesz drewniane logo z nadrukiem do wnętrza Twojej firmy? Oferujemy loga wykonane ze sklejki, które są realizowane na indywidualne zamówienie. Znaki można wygrawerować na jednej płaszczyźnie sklejki lub wykleić na niej wyfrezowane napisy. Kolorowe loga są znakowane na sklejce metodą druku UV. Dla Ciebie wykonamy także przestrzenne logo, które wyróżnia się swoją niepowtarzalnością. Ażurowane sklejki? Oczywiście! Zamów logotyp z wolnymi prześwitami, oświetl go i zobacz efekt WOW. Charakteryzują się one wysoką atrakcyjnością wizualną oraz dodają one lekkości produktu. Cenimy w sobie jak najwyższą jakość oraz oryginalność produktu. Zamów swoje wymarzone eko logo na sklep@formedia.pl.

Obrazy ze sklejki

Chcesz ozdobić swój gabinet lub szukasz dekoracji do restauracji lub pokoju hotelowego? W naszej firmie wykonujemy nadrukowane drukiem UV obrazy na sklejce z Twojego projektu. Image to idealne się nada jako eco ozdoba ścienna do zawieszenia. Obrazy ze sklejki mogą być także grawerowane, dzięki czemu wydobędziesz naturalne piękno drewna ze sklejki.  Wykonamy także obrazy przestrzenne. Są one płaskorzeźbami z naklejonych na siebie kilku warstw tego naturalnego tworzywa. Każda z nich jest wcześniej frezowana, może być z nadrukiem, grawerem. Łącząc wszystkie techniki wykonywania obrazów ze sklejki zawsze stawiamy na najwyższą jakość produktu i estetykę wykonania. Napisz na sklep@formedia.pi zamów już teraz obraz ze sklejki.

Zegary ze sklejki

Szukasz drewnianego zegara do zawieszenia na ścianie? Chcesz żeby dobrze się prezentował w Twoim gabinecie, biurze, sklepie, pokoju hotelowym? Dobrze trafiłeś! Mamy zegary ze sklejki dla firm, które wykonujemy m.in. z surowców naturalnych takie jak drewniana sklejka. Tworzy świetną ozdobę z drewna z Twoim logo lub grafiką. Możesz na nim stworzyć swój własny dowolny wzór. Rozmiary oraz kształt są wykonywane według Twoich potrzeb. Nasze zegary różnią się wytrzymałością oraz elegancją. Zamów już teraz przez wiadomość sklep@formedia.pl.

Napisy ze sklejki

Chcesz z promować swój produkt lub chcesz ozdobić pokój hotelowy, recepcję, poczekalnię? Gwarantujemy ze u nas znajdziesz skuteczny sposób na przyciągnięcie uwagi klientów! W Formedia oferujemy napisy ze sklejki, które na zamówienie mogą być także podświetlane. Są one świetne do reklamowania marki. Wykonane przez nas napisy mają gładkie krawędzie. Mogą być samodzielną formą lub stanowią doklejony element większej całości. Wyglądają interesująco i estetycznie. Nasze produkty są tylko wykonane z wysokiej jakości produktu. Zamów już teraz sklep@formedia.pl.