przedmioty z plexi do ekspozycji

Displaye z plexi 

Startujesz z promocją nowego produktu? Zaprojektowałeś idealny display reklamowy dla konkretnego asortymentu? Może chcesz wyeksponować nową kolekcję na targach? Znakomicie! U nas wykonasz idealny stand z plexi. Pozwól się wyróżnić swojej marce na tle konkurencji dzięki stworzonym dla Ciebie, jedynym w swoim rodzaju prezenterom. Są to produkty pozwalające z łatwością i w szybki sposób wypromować nowości na rynku. Dzięki displayom z pleksi pozostaniesz na widoku. W prostej formie przestrzennej podkreślisz swoją markę zawierając logo, hasło kampanii, eksponując wszystkie walory estetyczne prezentowanego produktu. Zachowanie Twojego stylu w każdym szczególe sprawi, że zostaniesz zapamiętany, a klienci chętniej będą sięgać właśnie po Twój asortyment.

 

Displaye reklamowe wykonujemy przede wszystkim ze szkła akrylowego ale również z takich materiałów jak: PCW, hips, PET, laminat, sklejka, drewo itd. W większości przypadków dispaly type mogą być ozdobione ornamentami lub napisami grawerowanymi, wyklejanymi lub nanoszonymi metodą sitodruku czy druku UV. Proponujemy displaye pleksi, które idealne formą i oprawą graficzną scalają się z prezentowanym produktem tworząc jedną kompozycję. Mogą służyć jednocześnie jako prezenter wystawienniczy, organizer i podajnik. W prezentacji kosmetyków, ciekawym rozwiązaniem jest stworzenie displaya z dwóch części. Z przodu zawiera miejsce na próbki, a w na drugim planie gotowe produkty do sprzedaży. Prezentery wykonane z plexi są trwałe, do wielokrotnego stosowania. Dzięki szlachetnemu wyglądowi tego materiału oraz zastosowaniu druku UV podkreślimy wysoką jakość zawartych produktów. Pięknie je wyeksponujemy i wyróżnimy na tle konkurencji. Displaye świetnie nadają się także do eleganckiej prezentacji kosmetyków, biżuterii, okularów, towaru w paczkach, kartonikach oraz wielu innych przedmiotów. Jako producent materiałów reklamowych POS projektujemy i produkujemy indywidualnie dedykowane displeje w różnych wielkościach. 

Szukasz gotowych prezenterów dla swojego sklepu? Zobacz nasze wybrane produkty

Displaye reklamowe wykonujemy od fazy projektowej po wytworzenie, konfekcję i wysyłkę we wskazane miejsce. Produkty zawsze są ściśle omawiane ze współpracą z klientem. Dopasowujemy brand, kolorystykę, wielkość, bryłę do potrzeb konkretnego produktu. Przed wykonaniem większej partii zawsze wykonujemy prototyp, próby nadruku, graweru i gięcia. Nasi specjaliści od składu form z plexi sprawdzają najlepsze rozwiązania konstrukcyjne i materiałowe. Dzięki wszystkim podjętym zabiegom podczas wytwarzania nasz produkt jest doskonały, dopracowany w każdym szczególe. Ty także możesz mieć idealny display z plexi. Zamów już teraz przez sklep@formedia.pl. Opisz co potrzebujesz, podeślij zdjęcia produktów, które chcesz rozreklamować. Podaj interesujące Cię wymiary, kolorystykę i szczegóły, dzięki którym zaprezentujemy Ci najdogodniejsze rozwiązanie.