DISPLAYE Z PLEXI - Formedia
DISPLAYE Z PLEXI/PLEKSI
DISPLAYE Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Displaye z plexi 

elementy wystawiennicze z plexi –

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą systemów do ekspozycji z plexi. 

Wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

 

Displaye z plexi to formy reklamowe które mają za zadanie zainteresować oraz przyciągnąć potencjalnego Klienta. To jedno z najbardziej uniwersalnych narzędzi reklamowych i marketingowych, to idealne rozwiązanie na prezentację danego produktu. 

 

 

Displaye z plexi wykonujemy przede wszystkim z plexi ale również z takich materiałów jak: pcv, hips, pet, laminat, sklejka, drewo itd. W większości przypadków dispalye mogą być ozdobione ornamentami lub napisami grawerowanymi, wyklejanymi lub nanoszonymi metodą sitodruku czy druku UV. Proponujemy displaye pleksi, które idealne nadają ię do eleganckiej prezentacji kosmetyków, biżuterii oraz wielu innych przedmiotów. Projektujemy i produkujemy indywidualnie dedykowane displeje w różnych wielkościach.

 

 

 

POTRZEBUJESZ WYCENY?​