EKSPOZYCJA PRODUKTÓW Z PLEXI PLEKSI | DISPLAYE Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Displaye z plexi 

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą systemów do ekspozycji z plexi. Wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

Przeznaczeniem cenówek z plexi jest umieszczania w nich opisów produktów, takich jak nazwa czy cena. Oferujemy cenówki wykonane z plexi bezbarwnej 2 mm, które doskonale sprawdzają się w sklepach spożywczych, odzieżowych i wielu innych. Małe cenówki swoje zastosowanie znajdą na regałach i gablotach, natomiast duże można wyeksponować na ladach lub blatach sklepowych.

Dzięki cenówkom z plexi Klienci otrzymują jasne informacje na temat kosztów jakie będą musieli ponieść, a także wiedzą dokładnie, którego produkty one dotyczą. W naszej ofercie można znaleźć szeroką gamę wymiarów cenówek, dzięki czemu można je łatwo dopasować do swoich potrzeb.

Displaye z plexi to formy reklamowe które mają za zadanie zainteresować oraz przyciągnąć potencjalnego Klienta. To jedno z najbardziej uniwersalnych narzędzi reklamowych i marketingowych, to idealne rozwiązanie na prezentację danego produktu.

Displaye z plexi wykonujemy przede wszystkim z plexi ale również z takich materiałów jak: pcv, hips, pet, laminat, sklejka, drewo itd. W większości przypadków dispalye mogą być ozdobione ornamentami lub napisami grawerowanymi, wyklejanymi lub nanoszonymi metodą sitodruku czy druku UV. Proponujemy displaye pleksi, które idealne nadają ię do eleganckiej prezentacji kosmetyków, biżuterii oraz wielu innych przedmiotów. Projektujemy i produkujemy indywidualnie dedykowane displeje w różnych wielkościach.

MASZ PYTANIE?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE