folia samoprzylepna
DRUK NA FOLII SAMOPRZYLEPNEJ BYDGOSZCZ | REKLAMA | SYSTEMY PROMOCYJNE | REKLAMA BYDGOSZCZ | AGENCJA REKLAMOWA | FORMEDIA  | KUJAWSKO POMORSKIE

Folia samoprzylepna

Folia samoprzylepna: Jest to niewątpliwie najbardziej skuteczna, widoczna i jednocześnie najtańsza forma reklamy. Druk solwentowy na foliach samoprzylepnych ma bardzo szerokie zastosowanie zarówno w branży reklamowej jak i dekoracyjnej. Folia ta cechuje się wysoką jakością wydruków odpornych na czynniki atmosferyczne. Bydgoszcz i okolice to nie jedyne miejsca, w których istnieje zapotrzebowanie na tego typu materiały, dlatego zlecenia realizujemy w całej Polsce. Jako eksperci doradzamy naszym klientom wybór kilku dostępnych rozwiązań:

Folia monomeryczna

Folia monomeryczna (monomerowa) jest to najtańszy rodzaj folii, która stosowana jest na mało wymagające powierzchnie. Folia ta jest odporna na działanie czynników atmosferycznych, dlatego z powodzeniem może być stosowana na zewnątrz. Służy do wyklejania tablic, witryn, szyldów, etykiet i naklejek jak również do wyklejania samochodów, drzwi czy ścian. Zaleca się ją jako aplikacje na takie podłoża jak: pcv, plexi, dibond, aluminium, szkło czy blacha. Aby zwiększyć trwałość naklejki można zabezpieczyć ją laminatem matowym lub błyszczącym.

Folia perforowana OWV

Stosowana jest najczęściej do wyklejania szyb samochodowych i witryn sklepowych. Folia ta przypomina siatkę z drobnych oczek. Od strony zewnętrznej widoczny jest nadruk, natomiast patrząc z wnętrza pomieszczenia lub samochodu mamy widok na ulicę. Dzięki perforacji folia OWV zapewnia odpowiedni dostęp światła.

Folia kasetonowa

Folia translucentna (przezroczysta) przeznaczona jest do wykonywania grafik do kasetonach podświetlanych, ramek ledowych, menuboardów lub elementów typu citylight. Folia kasetonowa Bydgoszcz charakteryzuje się doskonałym odwzorowaniu barw oraz równomiernym podświetleniem na całej powierzchni. Dzięki dużej przezroczystości doskonale sprawdza się w różnych formach reklamy świetlnej.

Folia odblaskowa

Folia odblaskowa służy do oklejania elementów reklamy, w celu podkreślenia pewnych elementów w formie odbicia strumienia światła.

Folia polimerowa

Folia polimerowa przeznaczona jest na średnio i długo okresowe aplikacje. Posiada większą elastyczność niż folia monomeryczna, która pozwala wyklejać większe przetłoczenia na karoserii samochodów.

Folia monomerycznaagnetyczna

Magnesy, to inaczej wydruki na folii samoprzylepnej nanoszone są na folię magnetyczną. Naklejki magnetyczne Bydgoszcz posiadają szerokie zastosowanie. Można umieścić je na podłożach metalowych typu: szafka, drzwi, lodówka, samochód.

Folia podłogowa

Folia podłogowa, to kolejna z opcji, oferowanych przez agencję reklamową Formedia. Naklejki te umożliwiają ekspozycję na podłogach i posadzkach, nawet w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak sklepy czy galerie handlowe. Oferujemy specjalny laminat, który przedłuża żywotność naklejki i jednocześnie tworzy antypoślizgową powłokę. Naklejki Bydgoszcz nadają się do podłóg ceramicznych, drewnianych oraz z tworzyw sztucznych.

Folia carbonowa

W ofercie drukarni Formedia znajduje się najwyższej jakości folia carbonowa. Posiada wyraźną strukturę wyczuwalną przy dotykaniu oklejonych przedmiotów. Idealna do oklejania elementów wnętrza samochodu jak i elementów zewnętrznych. Jest bardzo odporna na warunki atmosferyczne. Można stosować ją również do oklejania jednośladów, rowerów lub innych przedmiotów.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ