Druk UV na plexi - Formedia

DRUK UV NA PLEXI /PLEKSI

DRUK UV NA PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

DRUK UV NA TWORZYWIE

– OBRÓBKA WYROBÓW Z PLEXI –

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą TECHNIK OBRÓBKI WYROBÓW Z PLEXI.

 

Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

 

Druk UV – jesteśmy bezpośrednim producentem wydruków na plexi. Wydrukowana, gotowa powierzchnia schnie błyskawicznie, co jest zasługą utrwalania światłem UV. Metoda druku UV na plexi umożliwia bezpośredni, dobrze przylegający druk na dowolnym podłożu – plexi, tworzywa sztuczne, szkło, drewno. Wydruki nie wydzielają szkodliwych związków chemicznych więc mogą być stosowane zarówno we wnętrz jak i na zewnętrz.

 

Cechuje ją wysoka trwałość koloru, szybkość nanoszenia jak również duża dokładność wydruków.  Są odporne na wodę, wilgoć i słońce. Wydruki nie wymagają suszenia i zaraz po wydrukowaniu mogą być dalej obrabiane, przycinane czy pakowane. Sporą zaletą tego sposobu jest możliwość drukowania UV białym kolorem.

 

Pleksi w połączeniu z bezpośrednim nadrukiem UV najczęściej wykorzystywana jest do tworzenia szyldów i tablic, gadżetów, displayów a także jako dekoracja wnętrz. Jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom zarówno bardzo duże jak i nawet najmniejsze wydruki w rozsądnych cenach.

 

 

 

OFERTA FORMEDIA DOTYCZĄCA

OBRÓBKI PRODUKTÓW Z PLEXI:


Cięcie plexi

Gięcie plexi

Klejenie plexi

Grawerowanie plexi

Polerowanie plexi

Frezowanie plexi

Wiercenie w plexi

Obróbka plexi

Druk UV na plexi


 

POTRZEBUJESZ WYCENY?​