uv druk bydgoszcz formedia

Druk UV na plexi

Szukasz miejsca gdzie możesz wydrukować swój projekt w technice druku UV? U nas zrealizujesz zarówno nadruk UV, a także obróbkę pleksi dzięki czemu zyskasz produkt kompleksowy, dopasowany do Twoich wytycznych i potrzeb. Druk bezpośredni UV na szkle akrylowym podkreśla walory estetyczne produktów. Pełni funkcję dekoracyjną i informacyjną na produktach reklamowych z plexiglass, praktycznie we wszystkich dziedzinach przemysłu. Niezwykle efektowny sposób prezentacji reklamy to druk UV na pleksi. Reklama na pleksiglas dzięki swym właściwościom sprawdzi się zarówno wewnątrz pomieszczeń jako element stoisk targowych, jako dekoracja naścienna w pokojach hotelowych, biurach, korytarzach, poczekalniach, recepcjach. Może istnieć jako samodzielna grafika oraz jako personalizacja większego elementu reklamowego. Zastosowanie druku utwardzanego światłem UV doskonali odzwierciedli kolorystykę i ostrość drukowanych zdjęć.

W Formedia stosujemy kolorystykę palety CMYK i dodatkową biel. Jeżeli chcesz, by wydruk był tańszy zrezygnuj z poddruku bieli i wykorzystaj zamiast niej białego podkładu np. z pleksi białej, mlecznej lub białego PCW. Drukując na plexi bezbarwnej bez białej apli zyskasz efekt półtransparentnego witrażu. Ponadto przed drukiem płytę plexi możemy dociąć na frezarce lub laserze tnącym do dowolnego kształtu, co daje nam niemal nieograniczone możliwości. Chcesz zamówić wydruk UV na plexi, napisz do nas na sklep@formedia.pl. Podeślij swój plik z projektemformat oraz grubość tworzywa. Grubości płyty pleksi jakie używamy zaczynają się od 2 mm a kończą na 10mm. Maksymalne pole zadruku to 160 x 100 cm. Przed większą partią np. kubików lub prezenterów z plexi i drukiem UV zawsze wykonujemy wcześniejsze próby. Sprawdzamy kolorystykę, oddajemy próbki do akceptacji. Dzięki temu masz gwarancję bardzo dobrej jakości druku.

Wydruki UV charakteryzuje wysoka trwałość koloru, szybkość nanoszenia grafiki i duża dokładność wydruków.  Są odporne na wodę, wilgoć i słońce. Wydruki nie wymagają suszenia. Zaraz po wydrukowaniu mogą być dalej obrabiane, przycinane czy pakowane. Sporą zaletą tego sposobu jest możliwość drukowania UV białym kolorem na czarnej pleksi. Czarny akryl w połączeniu z bezpośrednim nadrukiem UV najczęściej wykorzystywany jest do tworzenia szyldów i tablic, gadżetów, displayów, a także jako dekoracja wnętrz. Zaproponujemy Ci zarówno bardzo duże jak i nawet najmniejsze wydruki w rozsądnych cenach. Napisz do nas na sklep@formedia.pl. Niezależnie od branży w jakiej pracujesz, wiemy, że działania marketingowe to w dzisiejszych czasach klucz do osiągnięcia sukcesu. Są nieodłącznym elementem prowadzenia własnej firmy. To właśnie dzięki odpowiedniej promocji możliwe jest zdobycie szerokiego grona potencjalnych klientów i zaprezentowanie im oferty swoich produktów i usług.

Oferujemy nie tylko druk UV na szkle, plexi, dibondzie czy sklejce ale także na materiale jakim jest PCV. To bardzo wdzięczny materiał do druku UV, gdyż charakteryzuje się bardzo niska absorpcja wody obróbka mechaniczna i termiczna, odporny na korozję i chemikalia. Ponadto obróbka mechaniczna i termiczna jest bardzo ekonomiczna a materiał jest lekki i doskonałe do nadruku, lakierowania i nakładania folii. Druk UV na PCV swoje zastosowanie najczęściej znajduje jako: standy, stojaki, displaye, szyldy, tablice, tabliczki, plansze. Zadruk w technologii UV gwarantuje fotorealistyczne odzwierciedlenie kolorów, wysoką odporność na promieniowanie ultrafioletowe. Zapraszamy do kontaktu!