systemy promocyjne

Eko logo ze sklejki

Poszukujesz drewnianej dekoracji do twojej firmy lub sklepu? Nasz sklep internetowy Formedia pomoże Ci w tym! Wystarczy, że wykorzystasz nasze loga ze sklejek, które w idealny sposób zapełnią pustą przbiurze, sklepie, restauracji, recepcji. Zyskasz oryginalny sposób na wypromowanie marki i usług. Bardzo dobrze sprawdzą się w pomieszczeniach firmowych, w którym masz spotkania z klientami, w korporacjach lub na stoisku na targach pracy. W naszych ofertach jest dostępne także kolorowe logo ze sklejki z nadrukiem UV, które będzie trwałe i posłuży Tobie na wiele lat. W zależności od Twoich potrzeb dopasujemy format produktu ze sklejki, rozmiar i wygląd formy logotypu. Znaki ze sklejki są wykonywane od początku do końca z ekologicznego materiału, który jest przyjazny środowisku i może być poddawany recyklingowi. W naszych ofertach znajdziesz także artykuły wytwarzane z plexi oraz poliwęglanu. Napisz do nas na sklep@formedia.pl i zamów swój wymarzony produkt do firmy. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszych artykułów lub chcesz się dowiedzieć więcej o naszych ofertach skontaktuj się z nami na sklep@formedia.pl (tutaj), a my odpowiemy na każde twoje zapytanie.

Wykonujemy cztery główne rodzaje logotypów ze sklejki. Różnią się między sobą metodą prezentacji znakowania, wyglądem oraz sposobem umieszczenia. 

Logo ze sklejki z drukiem UV

Jeśli nie interesują Cię zwykłe logotypy, koniecznie wypróbuj nasze produkty ze sklejki nadrukiem UV. Dzięki nimi Twoje miejsce pracy będzie oryginalne niepowtarzalne. Powieś na ścianie drewniany kolorowy logotyp z drukiem UV. Wykonany z gładkiej sklejki z naniesionym kolorem lub grafiką. Zyskasz produkt o wysokiej jakości druku UV, który posłuży Ci przez wiele długich lat we wnętrzu Twojego gabinetu, sklepu, restauracji, hotelu. Podeślij nam swoje logo na krzywych, podaj format i zamów przez sklep@formedia.pl.

Grawerowane logo ze sklejki

Interesującym sposobem na dekoracje i przy okazji promocją firmy może się również okazać wykorzystanie znajdującego się w naszym asortymencie grawerowanego loga ze sklejki, które zagwarantuje tobie ciekawą i niecodzienną reklamę Twojego produktu lub usług. Nasze wyroby charakteryzują się eleganckim i luksusowym wyglądem. Dzięki umieszczeniu i na ścianie lub postawieniu i na pułkach lub ladach sklepowych możesz sprawić, że będą widoczne z dużej odległości. Napisz na sklep@formedia.pl.

Przestrzenne logo ze sklejki

Przestrzenne loga ze sklejki wykonywane przez Formedia cechują się oryginalnym wyglądem, który zaciekawi każdego. Trójwymiarowa forma lub płaskorzeźba znaku graficznego z drewna to rewelacyjny sposób na reklamę. Dodatkowo oświetlony stanowi nietuzinkowy element ozdobny we wnętrzu Twojej firmy. Postaw na nowoczesny design. Daj się poznać jako usługodawcę podążającego za obecnymi trendami. Napisz do nas na sklep@formedia.pl, a my opiszemy i wycenimy najlepsze rozwiązanie.

Ażurowane loga ze sklejki

Pragniesz wypromować swoje usługi, produkt albo markę? Nasze loga frezowane w sklejce doskonale się do tego nadadzą! Dzięki nimi zwrócisz uwagę każdego kto przejdzie obok. Gwarantujemy również ekologiczność materiału, które sprawią, że twój firma zyska dobrą opinię. Napisy i loga tak stworzone wpiszą się w rustykalne i nowoczesne wnętrza. Zastosuj je także i Ty w swojej firmie. Zamów na sklep@formedia.pl.