plywood advertising products exhibition products banner box

Eko reklama w sklejce

Czy Tobie tak samo jak nam podoba się styl boho, rustykalny lub nurt pro eco? Szukasz producenta ekologicznej reklamy ze sklejki? U nas wykonasz każdy produkt wystawienniczy z drewnianej dykty. Zamów ekspozytor, stand reklamowy, prezenter. Zyskasz produkt całkowicie dopasowany formą, kształtem i kolorystyką do Twoich potrzeb użytkowania. Wyfrezujemy CNC dowolną krzywą po obrysie. Nadamy nietuzinkową formę przestrzenną. Personalizację wykonamy za pomocą trwałego druku UV lub graweru. To wszystko składa się na niezawodną jakość produktów. Przed wykonaniem większej partii wykonujemy prototyp na podstawie, którego omawiane są wszystkie szczegóły. Zamów już teraz indywidualny produkt ze sklejki przez sklep@formedia.pl.

W Formedia specjalizujemy się obróbce tworzyw sztucznych i naturalnych. Poddajemy je wszelkiej, precyzyjnej obróbce. Wycinamy, kleimy i znamionujemy. Podejmujemy się produkcji wyrobów z projektów własnych oraz według wytycznych klientów. Wykorzystaj nasz park maszynowy dla własnych potrzeb i zamów u nas wykonanie swojego pomysłu na reklamę w sklejce. Pracowaliśmy dla firm i agencji reklamowych w Polsce. Konfekcjonujemy i pakujemy nasze produkty na teren całej Europy.  Nasze produkty są trwałe i odpowiednio zabezpieczane. Standy i ekspozytory ze sklejki pakujemy na płasko z instrukcją samodzielnego złożenia części na wcisk. Transport odbywa się na paletach za pośrednictwem renomowanych firm kurierskich, dzięki czemu masz gwarancję, że nasz produkt będzie idealny. Zobacz co możemy zrobić dla Ciebie ze sklejki.

Displaye reklamowe ze sklejki

Szykujesz promocję swoich produktów i chcesz podkreślić naturalne składniki z których są wykonane? Wyeksponuj je w dedykowanych specjalnie dla nich displeyach. Zaprojektujemy najbardziej funkcjonalny kształt, który nietuzinkową formą przyciągnie do siebie Twoich klientów. Na displayu zaznaczymy Twoją markę za pomocą technologii druku UV lub grawerowanego cięcia. Wszystko zależy od efektu, który chcesz osiągnąć.

Ekspozytory podłogowe ze sklejki

Standy i ekspozytory ze sklejki moga przybierać większe formy do ustawienia na podłodze. Stanowią one wolnostojące stoiska targowe, ekspozycyjne i promocyjne. Dzieki zastosowaniu systemu pułeczek ustawisz na nich wiele produktów. Są one łatwo dostępne dla odbiorcy i zaperaszają go do zakupów. Ekspozytory podłogowe ze sklejki bardzo często zwięczone są licem o oryginalnym kształcie. Nadrulowujemy na nim lub grawerujemy logo, hasło promocyjne, a nawet wizerunek najnowszego produktu.

Ekspozytory naladowe ze sklejki ze sklejki

Niewielkie formy wystawiennicze wpisane w ekologiczny nurt recyklingu to ekspozytory ze sklejki do postawienia na ladzie i półce sklepowej. Przybierają formy mini regałów, stojaków schodkowych lub pudeł z wyższą tylną ścianką. Nadrukowujemy na niej dowolne obrazy. Ma ona także funkcję ozdobną i przybiera różnorodne kształty. Napisz do nas na sklep@formedia.pl,

a my wykonamy idealną reklamę dla Ciebie.

Kubiki reklamowe ze sklejki

Szukasz pudełka lub organizera, który wpasuje się w styl boho, rustykalny czy modern? W Formedia wykonamy dla Ciebie sześciany ze sklejki, które wszechstronnie wykorzystasz. Zamów drewniany kubik z naturalnej sklejki. Dopasujemy go do Twoich produktów. Włóż do niego swój asortyment i wprowadź ład w przestrzeni firmowej lub postaw go do góry nogami i postaw na nim eksponat wystawienniczy.

Eko stoliki i lady degustacyjne

Wybierasz się na targi? Potrzebujesz mini lady lub stoliczka do wyeksponowania produktów? Wpisz się w najmodniejsze pro ekologiczne trendy i stwórz stosko w stylu boho lub industruial. Połącz naturalne piękno ze swoim produktem i podkreśl w ten sposób ekologiczne składniki z którego jest wyprodukowany. Zamów już teraz swoją wystawę ze sklejki przez wiadomość na sklep@formedia.pl.

Dekoracje ze sklejki

Potrzebujesz logo w stylu rustykalnym, grawerowany obraz z reklamą produktu lub zegar ze sklejki z doklejonymi drewnianymi cyframi i napisami? Teraz to wszystko jest możliwe do spełnienia w Formedia. Podeślij nam swój projekt na sklep@formedia.pl, i zamów realizację dekoracji do wnętrza rustykalnego, boho, industrial lub w nurcie recyklingu. Stwórz poprzez naturalne dodatki ze sklejki ekologiczny wizerunek swojej firmy.

Moduły paletowe i nietypowe realizacje

Masz pomysł na niestandardowy kształt prezentera albo ekspozytora ze sklejki? Zastanawiasz się gdzie możesz wykonać nieszablonowy kształt ze sklejki. Podeślij nam swój projekt na sklep@formedia.pl lub zamów go. Jesteśmy producentem wyrobów ze sklejki. Dysponując odpowiednim zapleczem i doświadczeniem możemy wykonać niemal każdy projekt. Zamów powtarzany moduł z plexi, dzięki któremu ułożysz dowolną kompozycję wystawienniczą.

Obróbka sklejki

Szukasz wykonawcy swojego pomysłu na produkt ze sklejki? Podeślij go nam na  sklep@formedia.pl, a my go urzeczywistnimy. Przed zamówieniem większej partii zawsze wykonujemy prototyp. Wszystkie części są frezowane CNC i dopasowywane na wcisk. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie zwłaszcza podczas długiego transportu. Przydaje się ono także jeżeli np. jednej ekspozytor ma być wielokrotnie używany podczas np. kilku targów, prezentacji, czy eventów. Twoje stojaki ekspozycyjne ze sklejki spersonalizujemy za pomocą graweru lub trwałego i wyrazistego druku UV.