systemy promocyjne

Ekspozytory podłogowe

Ekspozytory podłogowe ze sklejki zostały stworzone do prezentacji produktu. Sprawdź sam! Produkty ze sklejki nadają się do sklepów, galerii handlowych, punktów obsługi, domowych piwnic oraz schowków. Świetnie sprawdzą się podczas prowadzenia kampanii promocyjnej produktu dzięki całkowitej personalizacji i obrandowania stojaka. Pomagają w zapamiętaniu produktu i jego marki. Dzięki nim doskonale zaprezentujesz produkty oraz sprawisz, że będą one znakomicie widoczne dla klientów. Twoje wystawy staną się interesujące oraz będą przyciągały wzrok klientów.

Użycie naturalnego surowca takiego jak sklejka do wytworzenia stojaków podłogowych, doskonale wpisuje się w trendy ekologiczne.

Na indywidualne zamówienie klienta wykonujemy stojaki ze sklejki zgodnie z jego życzeniami i wytycznymi. Przez to produkty wykonywane przez Formedia na pewno wpasują się w Twój lokal. Możemy wykonać dowolny nadruk metodą druku UV lub oznakować towar za pomocą graweru oraz wyciąć przeróżne kształty co pozwala otrzymać jedyny i niepowtarzalny stojak podłogowy. Każdy element standów wycinany jest metodą CNC.

Posiadamy w swojej ofercie również produkty z materiałów takich jak plexi oraz poliwęglan. Zobacz całą serię displaye od Formedia i znajdź ekspozytor dopasowany do Swoich potrzeb.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ