systemy promocyjne

Ekspozytory z kartonu

Oferujemy Państwu szeroką ofertę ekspozytorów POS wykonanych z kartonu. Najczęściej są to regały, ścianki promocyjne,standy, ekspozytory, kolumny, plansze, opakowania, kosze wrzutowe i wiele innych. Stojaki kartonowe to rozwiązanie powszechnie stosowane w wielu sklepach, dyskontach spożywczych i punktach handlowych. Często służą jako część ekspozycji wystawienniczych.

 

Na ekspozytory z kartonu nanosimy dowolną grafikę przy pomocy druku bezpośredniego UV. Każdy projekt wykonywany jest indywidualnie zapytanie zgodnie z wytycznymi i życzeniem klienta.

 

Wybierając displaye z kartonu mamy nieograniczone możliwości – możemy nadać dowolny kształt, grafikę, dowolną ilość półek. Jako producent również wyrobów z plexi i pcv, często standy z kartonu łączymy z takimi materiałami jak plexi czy pcv, co pozwala uzyskać wysokiej jakości espozytory z pojemnikami ub innymi elementami dekoracyjnymi.

 

Ogromnym atutem naszych stojaków z kartonu jest to, że dostarczamy je spakowane na płasko, a co za tym idzie, są bardzo ekonomiczne  w transporcie. Montuje się je szybko i bez użycia narzędzi.owych, antykradzieżowych. Standardowo owijki na bramki mają wielkość 50×160 cm. Możemy wykonać je w dowolnym rozmiarze, np.: 40x130cm, 40x160cm, 57x160cm, 40x180cm, 30x5x160cm, 30x5x180cm, 30x10x160cm. Oferujemy również małe nakłady.

Ekspozytory podłogowe

Ekspozytory podłogowe z kartonu stosujemy głównie w sklepach, galerach handlowych, w punktach obsługi. Doskonałe  nadają się do prowadzenia kampanii promocyjnej produktu, dzięki całkowitej personalizacji i obrandowaniu stojaka. Pomagają w zapamiętaniu produktu i jego marki. W bezpośredni sposób wpływają bowiem na wysokość generowanej sprzedaży, dlatego zakup stojaków jest dobrą inwestycją.

 

Wykorzystanie naturalnego surowca jaki jest karton, doskonale wpisuje się w trendy ekologiczne, a możliwość dowolnego zadruku oraz wycięcia przeróżnych kształtów, pozwala otrzymać jedyny i niepowtarzalny stojak podłogowy.

Ekspozytory naladowe

Ekspozytory naladowe z kartonu to idealne rozwiązanie stosowane do prezentacji i sprzedaży niewielkich produktów, spożywczych, kosmetycznych czy tekstylnych. Ustawione blisko kasy znacząco zwiększają sprzedaż, wykorzystując impulsywne podejmowanie decyzji przez klienta. Możemy wykonać stojaki naladowe na ulotki w różnych formatach, stojaki otwarte, w środku z wkładką lub podestem. Możliwości są nieograniczone!

 

Wybierając displaye naladowe z kartonu mamy nieograniczone możliwości – możemy nadać dowolny kształt, grafikę czy dowolną ilość półek. Kompaktowe rozmiary i ciekawa forma podkreślają oryginalny wygląd.

 

Dzięki stojakom z kartonu można w skuteczny sposób zaprezentować asortyment o niewielkiej wadze i gabarytach, a jednocześnie nie ograniczają one powierzchni handlowej. Na zamówienie możemy także stworzyć ekspozytor z innych tworzyw dostosowany do Twoich potrzeb handlowych.

Ekspozytory paletowe

Ekspozytory paletowe są uważane przez specjalistów za jedno z najlepszych narzędzi skutecznego merchandisingu. Swoje zastosowanie znajdują przede wszystkim w marketach. Są łatwe w montażu, wytrzymałe i dzięki palecie szybko mogą zmienić swoją lokalizację.

 

Stojaki paletowe występują w wielu różnych kształtach i wzorach i są dostępne na rolkach lub na paletach. Możemy je produkować w wielu wariantach, mocowane na rolkach, dostosowanych do rollkontenerów oraz do plastikowych i drewnianych palet.

 

Ekspozytor zaprojektujemy tak by zwracał uwagę klienta z każdej strony i dostarczać mu różnorodnych informacji.

Kolumny tekturowe

Kartonowe kolumny idealnie nadają się do prezentacji marki podczas imprez, eventów i wydarzeń. Z kartonu możemy wykonać  kolumy, ścianki, mini elipsy czy też bramki tekturowe.

 

Tekturowe słupy sprawdzają się również w sklepach, jako dodatkowe narzędzie komunikacji, na przykład w celu promowania nowego produktu.

 

Na kolumny z kartonu nanosimy dowolną grafikę przy pomocy druku bezpośredniego UV. Każdy projekt wykonywany jest indywidualnie zapytanie zgodnie z wytycznymi i życzeniem klienta.

Kosze i trybunki tekturowe

Kosze zasypowe z tektury pozwalają w ciekawy sposób wyeksponować towary. Można je również w łatwy sposób przenosić z miejsca na miejsce. Swoje zastosowanie najczęściej znajdują w strefie kasy oraz we wszystkich miejscach bezpośredniego kontaktu klienta z produktem.

Kosze zasypowe to idealne rozwiązanie na produkty, które trudne są do ułożenia na półkach. Trybunka może zostać dodatkowo wyposażona w półeczkę.

Kosz tekturowy o kształcie kwadratu daje możliwości stworzenia wyjątkowej grafiki widocznej z każdej strony sklepu.

Tekturowe trybunki mają duże zastosowanie przy promocji produktów w punktach sprzedaży czy też na targach, eventach.

Urny kartonowe

Urny kartonowe do głosowania są bardzo ekonomiczne, łatwe i szybkie w montażu i w składowaniu. Sprawdzają się jako ekspozytory podłogowe lecz od góry standu jest wycięty otwór. Kartonowa urna na losy świetnie sprawdzi się podczas akcji promocyjnych, gdzie konieczne jest wypełnienie i przekazanie formularza, opinii lub głosu. Idealnie sprawdzają się jako urny wyborcze.

 

Oferujemy możliwość wykonania urn kartonowych na dowolny wymiar, zadrukowane zgodnie z życzeniem klienta.

Stojaki na ulotki

Stojaki tekturowe na ulotki swoje zastosowanie znajdują w każdej branży – są w sklepach, salonach, marketach lub służą jako część systemu wystawienniczego.

 

Kartonowa kieszonka na ulotki to idealne rozwiązanie do prezentacji ulotek czy folderów oraz broszurek. Dostępna jest rozmiarach A4, A5, DL w wariantach drójdzielne czy trójdzielne.

 

Do każdego projektu i realizacji podchodzimy indywidualnie zgodnie z wytycznymi i życzeniami klientów. Wykonamy niestandardowy projekt dostosowany do Twoich potrzeb.

 

Dużą zaletą tekturowych stojaków na ulotki jest: długa żywotność, niski koszt wyprodukowania, łatwy montaż i tani transport.

 

Tekturowe trybunki mają duże zastosowanie przy promocji produktów w punktach sprzedaży czy też na targach, eventach.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ