EKSPOZYTORY Z KARTONU |  STOJAKI Z KARTONU | SYSTEMY PROMOCYJNE | REKLAMA BYDGOSZCZ | AGENCJA REKLAMOWA | FORMEDIA  | KUJAWSKO POMORSKIE

Ekspozytory z kartonu

Oferujemy Państwu szeroką ofertę ekspozytorów POS wykonanych z kartonu. Najczęściej są to regały, ścianki promocyjne,standy, ekspozytory, kolumny, plansze, opakowania, kosze wrzutowe i wiele innych. Stojaki kartonowe to rozwiązanie powszechnie stosowane w wielu sklepach, dyskontach spożywczych i punktach handlowych. Często służą jako część ekspozycji wystawienniczych.

 

Na ekspozytory z kartonu nanosimy dowolną grafikę przy pomocy druku bezpośredniego UV. Każdy projekt wykonywany jest indywidualnie zapytanie zgodnie z wytycznymi i życzeniem klienta.

 

Wybierając displaye z kartonu mamy nieograniczone możliwości – możemy nadać dowolny kształt, grafikę, dowolną ilość półek. Jako producent również wyrobów z plexi i pcv, często standy z kartonu łączymy z takimi materiałami jak plexi czy pcv, co pozwala uzyskać wysokiej jakości espozytory z pojemnikami ub innymi elementami dekoracyjnymi.

 

Ogromnym atutem naszych stojaków z kartonu jest to, że dostarczamy je spakowane na płasko, a co za tym idzie, są bardzo ekonomiczne  w transporcie. Montuje się je szybko i bez użycia narzędzi.owych, antykradzieżowych. Standardowo owijki na bramki mają wielkość 50×160 cm. Możemy wykonać je w dowolnym rozmiarze, np.: 40x130cm, 40x160cm, 57x160cm, 40x180cm, 30x5x160cm, 30x5x180cm, 30x10x160cm. Oferujemy również małe nakłady.

Ekspozytory podłogowe

Ekspozytory podłogowe z kartonu stosujemy głównie w sklepach, galerach handlowych, w punktach obsługi. Doskonałe  nadają się do prowadzenia kampanii promocyjnej produktu, dzięki całkowitej personalizacji i obrandowaniu stojaka. Pomagają w zapamiętaniu produktu i jego marki. W bezpośredni sposób wpływają bowiem na wysokość generowanej sprzedaży, dlatego zakup stojaków jest dobrą inwestycją.

 

Wykorzystanie naturalnego surowca jaki jest karton, doskonale wpisuje się w trendy ekologiczne, a możliwość dowolnego zadruku oraz wycięcia przeróżnych kształtów, pozwala otrzymać jedyny i niepowtarzalny stojak podłogowy.

Ekspozytory naladowe

Ekspozytory naladowe z kartonu to idealne rozwiązanie stosowane do prezentacji i sprzedaży niewielkich produktów, spożywczych, kosmetycznych czy tekstylnych. Ustawione blisko kasy znacząco zwiększają sprzedaż, wykorzystując impulsywne podejmowanie decyzji przez klienta. Możemy wykonać stojaki naladowe na ulotki w różnych formatach, stojaki otwarte, w środku z wkładką lub podestem. Możliwości są nieograniczone!

 

Wybierając displaye naladowe z kartonu mamy nieograniczone możliwości – możemy nadać dowolny kształt, grafikę czy dowolną ilość półek. Kompaktowe rozmiary i ciekawa forma podkreślają oryginalny wygląd.

 

Dzięki stojakom z kartonu można w skuteczny sposób zaprezentować asortyment o niewielkiej wadze i gabarytach, a jednocześnie nie ograniczają one powierzchni handlowej. Na zamówienie możemy także stworzyć ekspozytor z innych tworzyw dostosowany do Twoich potrzeb handlowych.

Ekspozytory paletowe

Ekspozytory paletowe są uważane przez specjalistów za jedno z najlepszych narzędzi skutecznego merchandisingu. Swoje zastosowanie znajdują przede wszystkim w marketach. Są łatwe w montażu, wytrzymałe i dzięki palecie szybko mogą zmienić swoją lokalizację.

 

Stojaki paletowe występują w wielu różnych kształtach i wzorach i są dostępne na rolkach lub na paletach. Możemy je produkować w wielu wariantach, mocowane na rolkach, dostosowanych do rollkontenerów oraz do plastikowych i drewnianych palet.

 

Ekspozytor zaprojektujemy tak by zwracał uwagę klienta z każdej strony i dostarczać mu różnorodnych informacji.

Kolumny tekturowe

Kartonowe kolumny idealnie nadają się do prezentacji marki podczas imprez, eventów i wydarzeń. Z kartonu możemy wykonać  kolumy, ścianki, mini elipsy czy też bramki tekturowe.

 

Tekturowe słupy sprawdzają się również w sklepach, jako dodatkowe narzędzie komunikacji, na przykład w celu promowania nowego produktu.

 

Na kolumny z kartonu nanosimy dowolną grafikę przy pomocy druku bezpośredniego UV. Każdy projekt wykonywany jest indywidualnie zapytanie zgodnie z wytycznymi i życzeniem klienta.

Kosze i trybunki tekturowe

Kosze zasypowe z tektury pozwalają w ciekawy sposób wyeksponować towary. Można je również w łatwy sposób przenosić z miejsca na miejsce. Swoje zastosowanie najczęściej znajdują w strefie kasy oraz we wszystkich miejscach bezpośredniego kontaktu klienta z produktem.

Kosze zasypowe to idealne rozwiązanie na produkty, które trudne są do ułożenia na półkach. Trybunka może zostać dodatkowo wyposażona w półeczkę.

Kosz tekturowy o kształcie kwadratu daje możliwości stworzenia wyjątkowej grafiki widocznej z każdej strony sklepu.

Tekturowe trybunki mają duże zastosowanie przy promocji produktów w punktach sprzedaży czy też na targach, eventach.

Urny kartonowe

Urny kartonowe do głosowania są bardzo ekonomiczne, łatwe i szybkie w montażu i w składowaniu. Sprawdzają się jako ekspozytory podłogowe lecz od góry standu jest wycięty otwór. Kartonowa urna na losy świetnie sprawdzi się podczas akcji promocyjnych, gdzie konieczne jest wypełnienie i przekazanie formularza, opinii lub głosu. Idealnie sprawdzają się jako urny wyborcze.

 

Oferujemy możliwość wykonania urn kartonowych na dowolny wymiar, zadrukowane zgodnie z życzeniem klienta.

Stojaki na ulotki

Stojaki tekturowe na ulotki swoje zastosowanie znajdują w każdej branży – są w sklepach, salonach, marketach lub służą jako część systemu wystawienniczego.

 

Kartonowa kieszonka na ulotki to idealne rozwiązanie do prezentacji ulotek czy folderów oraz broszurek. Dostępna jest rozmiarach A4, A5, DL w wariantach drójdzielne czy trójdzielne.

 

Do każdego projektu i realizacji podchodzimy indywidualnie zgodnie z wytycznymi i życzeniami klientów. Wykonamy niestandardowy projekt dostosowany do Twoich potrzeb.

 

Dużą zaletą tekturowych stojaków na ulotki jest: długa żywotność, niski koszt wyprodukowania, łatwy montaż i tani transport.

 

Tekturowe trybunki mają duże zastosowanie przy promocji produktów w punktach sprzedaży czy też na targach, eventach.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ
Floating Social Media Icons by Acurax Wordpress Designers
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest