systemy promocyjne
REKLAMA | EKSPOZYCJA | SYSTEMY PROMOCYJNE | EKSPOZYTORY BYDGOSZCZ | AGENCJA REKLAMOWA | FORMEDIA | KUJAWSKO POMORSKIE

Ekspozytory z PCV

W Formedia zajmujemy się produkcją pudełek reklamowych ekspozytorów wykonywanych m.in. z tworzywa PCV. Na życzenie wykonujemy prototyp produktu przed zleceniem większej partii, dzięki czemu może być wcześniej przetestowany i dopięty projektowo na ostatni guzik. Wszystkie wzorniki produkujemy zgodnie ze wcześniej podesłanymi wytycznymi i projektami graficznymi klienta. Jeżeli trzeba wspieramy także fazę projektowania graficznego. Ekspozytory z PCV charakteryzuje lekkość produktu. Tworzywo to jest trwałe, odporne na wilgoć co jest zaletą, gdy ekspozytor ma docelowo znajdować się przy lodówkach i chłodziarkach gdzie jest dużo wilgoci w powietrzu. Personalizację, brand tych że ekspozytorów nanosimy poprzez nadruk UV, grawer, oklejenie. Możemy także zrobić elementy ażurowane lub by dodać elementy przestrzenne np. napis.

Ekspozytory i stojaki reklamowe

wykonywane w Formedia to:

 

Ekspozytory podłogowe

Ekspozytory podłogowe stosujemy głównie w sklepach i galerach handlowych, punktach obsługi. Doskonałe do prowadzenia kampanii promocyjnej produktu dzięki całkowitej personalizacji i obrandowania stojaka. Pomaga w zapamiętaniu produktu i jego marki. 

Stojaki naladowe, nablatowe

W sklepie Internetowym Formedia posiadamy bardzo szeroi asortyment ekspozytorów i stojak ów nablatowych z plexi bezbarwnej, białej i czarnej. Są to produkty główne do prezentacji produktów i żywności. Dzięki zastosowaniu tworzywa wyglądają ekskluzywnie. Na zamówienie możemy także stworzyć ekspozytor z innych tworzyw dostosowany do Twoich potrzeb handlowych.

Stojaki paletowe

Są to duże formy aranżacji produktu przedstawianego przez multiplikacje. Dzięki mnogości tych samych produktów układanych w jednym miejscu wpływamy na ich zauważenie, zapamiętanie. Doskonale nadają się do tworzenia stref produktowych w mniejszych sklepach, a w marketach skutecznie przyciągają wzrok do promowanego produktu.

Kolumny

Stojaki reklamowe do ekspozycji o małej podstawie w stosunku do ich wysokości to tak zwane kolumny reklamowe. Mogą posiadać w swej budowie kilka pięter na produkty lub stanowić wysoką konstrukcję kubika z kieszeniami na np. materiały prasowe. Efekt końcowy zależy od założeń prezentacji produktu.

Totemy

Smukłe formy, ścianki reklamowe z nadrukiem. Zazwyczaj do ekspozycji z dwóch stron. Proste nośniki reklamy tworzące ścianki reklamowe lub tła reklamowe. Mogą mieć różną podstawę załamanej linii, łuku lub formy geometrycznej. Należą do rodziny standów reklamowych.

Kieszonki

treść w trakcie tworzenia …

Urny i kosze wrzutowe

Kostki modułowe

treść w trakcie tworzenia …

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ