Ekspozytory ze sklejki

Szukasz prezenterów ze sklejki, dzięki którym wpasujesz się w panujące trendy ekologiczne? Zaobserwowaliśmy od kilku lat, że style takie jak rustykalne, boho, modern wchodzą również z projektowania domów do powierzchni firmowych i użytkowych. Coraz większy nacisk wywierany jest na pójście w kierunku ekologii i zdrowego środowiska. Dlatego warto użyć reklamy w drewnie, która dobrze wpływa na środowisko, nie jest dla niego szkodliwa i pomaga w ochronie przyrody. W swojej ofercie posiadamy ekspozytory ekologiczne POS takie jak: standy, regały, standy, kolumny, kosze wykonane ze sklejki i płyt drewnopochodnych. Dzięki nim pięknie wyeksponujesz produkty oraz sprawisz, że będą one bardzo dobrze widoczne oraz łatwo dostępne. Przez nasz produkt Twoje witryny staną się ciekawe i interesujące dla klientów. Wybierając ekspozytory ze sklejki masz wiele możliwości. Możesz nadać im dowolny kształt, grafikę oraz taką ilość półek jaką tylko chcesz. Pozwala to uzyskać wysokiej jakości ekspozytory z pojemnikami lub innymi elementami dekoracyjnymi. Zamów ekologiczny produkt ekspozycyjny na sklep@formedia.pl.

Ekspozytory podłogowe

Ekspozytory podłogowe ze sklejki stosujemy głównie w sklepach, galerach handlowych, w punktach obsługi oraz w marketach. Doskonale nadają się do prowadzenia kampanii promocyjnej produktu dzięki całkowitej personalizacji i obrandowania stojaka. Pomagają w zapamiętaniu produktu i jego marki. Wykorzystanie naturalnego surowca jakim jest sklejka, doskonale wpisuje się w trendy ekologiczne, a możliwość dowolnego zadruku oraz wycięcia przeróżnych kształtów, pozwala otrzymać jedyny i niepowtarzalny stojak podłogowy. Dzięki ekspozytorom ze sklejki znakomicie zaprezentujesz produkt oraz sprawisz, że stanie się on łatwo dostępny i dobrze widoczny dla klientów. Stwórz nowoczesną interesującą i przyciągającą wzrok wystawę produktów na wystawach i targach dzięki ekspozytorom podłogowym ze sklejki od producenta Formedia. Zamów już teraz projekt indywidualny przez sklep@formedia.pl

Ekspozytory naladowe

Ekspozytory naladowe ze sklejki to idealne rozwiązanie stosowane do prezentacji i sprzedaży niewielkich produktów, spożywczych, kosmetycznych czy tekstylnych. Ustaw je w strefie zakupów klienta, blisko kasy, a znacząco zwiększysz sprzedaż. Wykorzystaj do tego impulsywne podejmowanie decyzji przez klienta. Wybierając displaye ze sklejki na ladę mamy nieograniczone możliwości – możemy nadać dowolny kształt, grafikę czy dowolną ilość półek. Kompaktowe rozmiary i ciekawa forma podkreślają oryginalny wygląd. Dzięki zastosowaniu tworzywa jakim jest sklejka wyglądają ekskluzywnie. Na zamówienie możemy także stworzyć ekspozytor z innych tworzyw dostosowany do Twoich potrzeb handlowych. Zamów przez przez sklep@formedia.pl ekologiczny ekspozytor ze sklejki. Spersonalizowany Twoim logo, nazwą produktu za pomocą graweru lub druku UV. Kształt i wielkość dopasujemy do prezentowanych na nim produktów.