systemy promocyjne
EKSPOZYTOR | EKSPOZYCJA | EKSPOZYTOR ZE SKLEJKI | EKSPOZYTORY BYDGOSZCZ | AGENCJA REKLAMOWA | FORMEDIA | KUJAWSKO POMORSKIE

Ekspozytory, stojaki ze sklejki

Oferujemy Państwu szeroką ofertę ekspozytorów ekologicznych POS takich jak: standy, regały, ekspozytory, kolumny, kosze wykonane ze sklejki, drewna i płyt drewnopochodnych. Standy ze sklejki  najczęściej  swoje zastosowanie znajdują w marketach, sklepach, salonach lub jako część ekspozycji wystawienniczych.

 

Na ekspozytory ze sklejki nanosimy dowolną grafikę przy pomocy druku bezpośredniego UV, lub znakujemy metodą grawerowania. Wszystkie elementy standów wycinane są metodą CNC.

 

Każdy projekt wykonywany jest indywidualnie zgodnie z wytycznymi i życzeniem klienta.

 

Wybierając displaye ze sklejki mamy nieograniczone możliwości – możemy nadać dowolny kształt, grafikę, dowolną ilość półek. Jako producent również wyrobów z plexi i PCV, często standy łączymy z tymi materiałami, co pozwala uzyskać wysokiej jakości ekspozytory z pojemnikami lub innymi elementami dekoracyjnymi.

 

Ogromnym atutem naszych stojaków ze sklejki jest to, że dostarczamy je spakowane na płasko, a co za tym idzie, są bardzo ekonomiczne  w transporcie. Montuje się je szybko i bez użycia narzędzi. Stojki te są ekologiczne i w pełni poddają się recyklingowi.

Ekspozytory i stojaki ze sklejki

wykonywane w Formedia to:

 

Ekspozytory podłogowe

Ekspozytory podłogowe ze sklejki stosujemy głównie w sklepach, galerach handlowych, w punktach obsługi. Doskonałe  nadją się do prowadzenia kampanii promocyjnej produktu dzięki całkowitej personalizacji i obrandowania stojaka. Pomagają w zapamiętaniu produktu i jego marki.

 

Wykorzystanie naturalnego surowca jaki jest sklejka, doskonale wpisuje się w trendy ekologiczne, a możliwość dowolnego zadruku oraz wycięcia przeróżnych kształtów, pozwala otrzymać jedyny i niepowtarzalny stojak podłogowy.

Stojaki naladowe, nablatowe

Ekspozytory naladowe ze sklejki to idealne rozwiązanie stosowane do prezentacji i sprzedaży niewielkich produktów, spożywczych, kosmetycznych czy tekstylnych. Ustawione blisko kasy znacząco zwiększają sprzedaż, wykorzystując impulsywne podejmowanie decyzji przez klienta.

 

Wybierając displaye naladowe ze sklejki mamy nieograniczone możliwości – możemy nadać dowolny kształt, grafikę czy dowolną ilość półek. Kompaktowe rozmiary i ciekawa forma podkreślają oryginalny wygląd.

 

Dzięki zastosowaniu tworzywa jakim jest sklejka wyglądają ekskluzywnie. Na zamówienie możemy także stworzyć ekspozytor z innych tworzyw dostosowany do Twoich potrzeb handlowych.

Ekspozytory paletowe 

Ekspozytory paletowe swoje zastosowanie znajdują przede wszystkim w marketach. Są łatwe w montażu, wytrzymałe i dzięki palecie szybko można zmienić jego lokalizację.

 

Ekspozytory paletowe występują w wielu różnych kształtach i wzorach i są dostępne na rolkach lub na paletach. Możemy je produkować w wielu wariantach, mocowane na rolkach, dostosowanych do rollkontenerów oraz do plastikowych i drewnianych palet.

 

Ekspozytor zaprojektujemy tak by zwracał uwagę klienta z każdej strony i dostarczać mu różnorodnych informacji.

Stoliki i lady degustacyjne

Dziś ekologia jest dla nas bardzo ważna – szukamy materiałów ekologicznych, które w pełni poddają się recyklingowi. Nasze wyroby ze sklejki doskonale wpisują się w trendy ekologiczne, a nieograniczone możliwości dowolnego zadruku oraz wycięcia różnych kształtów, pozwala nam otrzymać jedyny i niepowtarzalny produkt.

 

Stoliki i lady degustacyjne wykonane ze sklejki najczęściej swoje zastosowanie znajdują w sklepach, salonach, marketach lub jako część systemu wystawienniczego. Do każdego projektu i realizacji podchodzimy indywidualnie zgodnie z wytycznymi i życzeniami klientów. Wszystkie elementy wycinane są metodą CNC i zadrukowane w technologii UV.

Realizacje niestandardowe

Wśród produkowanych przez nas materiałów POS wykonanych ze sklejki znajdują się również realizacje niestandardowe, które produkowane są dla wielu różnych branż. Mogą to być ścianki wystawowe, kosze, skrzynki, pudełka, stojaki na ulotki, ozdoby świąteczne, figurki zwierząt itp. Możliwości są nieograniczone!

 

Na ekspozytory ze sklejki możemy nanieść dowolną grafikę przy pomocy druku bezpośredniego UV. Znakujemy również metodą grawerowania.

 

Projektujemy i wykonujemy wysokiej jakości wyroby ze sklejki na indywidualne zamówienie. Nasz dział kreacji do każdego projektu podchodzi indywidualnie, tak by sprostać wszelkim wymaganiom naszych Klientów. Na życzenie Klienta produkty ze sklejki możemy wyposażyć w kieszenie na ulotki wykonane z plexi lub inne elementy dekoracyjne.

 

 

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ