OBRÓBKA W PLEXI PLEKSI | OBRÓBKA WYROBÓW Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Frezowanie i cięcie mechaniczne plexi

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą TECHNIK OBRÓBKI WYROBÓW Z PLEXI. Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

Oferujemy również cięcie mechanicznie plexi poprzez frezowanie. W tej technice w plexi otrzymujemy krawędzie ostre i matowe. Urządzenie to najczęściej wykorzystywane jest do dużych użytków plexi, które dalej mogą być poddawane klejeniu lub gięciu.

Cięcie, nawiercanie, pogłębianie i frezowanie plexi z wykorzystaniem precyzyjnej frezarki numerycznej. Frezowanie CNC jest precyzyjne i zgodne z Państwa wymaganiami. Dzięki wymiennym frezom oraz próżniowemu chwytowi stołu możemy frezować takie materiały jak: plexi, płyty meblowe, drewno, mdf, sklejkę, pcv, poliwęglan lity, dibond itp. Pole pracy frezarki, jej precyzja, duża moc i szybkość cięcia pozwala nam w pełni na wykorzystanie materiału minimalizując tym samym odpad powstały podczas obróbki materiału. To oczywiście korzystnie przekłada się na finalny koszt Państwa zamówienia.

Przy frezowaniu w plexi otrzymujemy krawędzie ostre i matowe. Urządzenie to najczęściej wykorzystywane jest do dużych użytków plexi, które dalej mogą być poddawane klejeniu, gięciu i olerowaniu.

 

Na co dzień pracujemy z materiałami różnej grubości i różnorodnych kolorów. Zwracamy dużą uwagę na jakość cięcia konkretnej plexi, ponieważ wiemy z doświadczenia że to ono decyduje o walorach wizualnych wykonanych z plexi przedmiotów. Cięcie i frezowanie CNC w pleksi wykonujemy zarówno na naszym materiale jak i powierzonym.

MASZ PYTANIE?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE