GIĘCIE W PLEXI PLEKSI | OBRÓBKA WYROBÓW Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Gięcie plexi

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą TECHNIK OBRÓBKI WYROBÓW Z PLEXI. Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

Posiadając nowoczesne narzędzia niezbędne w procesie gięcia pleksispecjalizujemy się w obróbce pleksi a tym samym oferujemy profesjonalną usługę. W codziennej pracy duży nacisk kładziemy na to, by nasze usługi odznaczały się jakością. Ponieważ działamy w branży od lat, wypracowaliśmy i sprawdziliśmy w praktyce metody gięcia pleksi, które pozwalają nam uzyskiwać zaprojektowane kształty. Zlecenia tego typu wymagają czasu potrzebnego do nagrzania materiału oraz odpowiednich form wykorzystywanych do gięcia. Posiadamy stoły o dużej powierzchni, wyposażone w grzałki kwarcowe, które powodują że materiał po podgrzaniu staje się termoplastyczny. Podgrzana plexi w odpowiednim miejscu daje się formować adekwatnie do zaplanowanych rezultatów, niezależnie od koloru czy grubości plexi.

Na co dzień pracujemy z materiałami różnej grubości i rozmaitych kolorów. Zwracamy dużą uwagę na jakość gięcia konkretnej plexi, ponieważ wiemy z doświadczenia żę to ono decyduje o walorach wizualnych wykonanych z plexi przedmiotów.

MASZ PYTANIE?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE