Gięcie plexi - Formedia
GIĘCIE PLEXI/PLEKSI
GIĘCIE PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Gięcie tworzywa

 – WYROBY Z PLEXI – OBRÓBKA –

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą TECHNIK OBRÓBKI WYROBÓW Z PLEXI.

 

Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

 

Posiadając nowoczesne narzędzia niezbędne w procesie gięcia pleksi, specjalizujemy się w obróbce pleksi a tym samym oferujemy profesjonalną usługę. W codziennej pracy duży nacisk kładziemy na to, by nasze usługi odznaczały się jakością. Ponieważ działamy w branży od lat, wypracowaliśmy i sprawdziliśmy w praktyce metody gięcia pleksi, które pozwalają nam uzyskiwać zaprojektowane kształty. Zlecenia tego typu wymagają czasu potrzebnego do nagrzania materiału oraz odpowiednich form wykorzystywanych do gięcia. Posiadamy stoły o dużej powierzchni, wyposażone w grzałki kwarcowe, które powodują że materiał po podgrzaniu staje się termoplastyczny. Podgrzana plexi w odpowiednim miejscu daje się formować adekwatnie do zaplanowanych rezultatów, niezależnie od koloru czy grubości plexi.

 

Na co dzień pracujemy z materiałami różnej grubości i rozmaitych kolorów. Zwracamy dużą uwagę na jakość gięcia konkretnej plexi, ponieważ wiemy z doświadczenia żę to ono decyduje o walorach wizualnych wykonanych z plexi przedmiotów.

 

 

OFERTA FORMEDIA DOTYCZĄCA

OBRÓBKI PRODUKTÓW Z PLEXI:

Cięcie plexi

Frezowanie plexi

Gięcie plexi

Klejenie plexi

Grawerowanie plexi

Polerowanie plexi

Wiercenie w plexi

Obróbka plexi

Druk UV na plexi

 

POTRZEBUJESZ WYCENY?​