Jesteśmy producentem POS produktów wystawienniczych i ochronnych, które można kupić w tym sklepie Internetowym Formedia.  Pracujemy głównie w obróbce tworzyw m.in. plexi, poliwęglan, kompozyt, co daje nam wiele możliwości w realizacji reklamy przestrzennej. Zajmujemy się również drukiem, posiadamy ponad 200 gotowych wzorów banerów. Stawiamy na wielki format w technologii solwentowej i druk utwardzany światłem UV.

sprawdź ofertę Sklepu Formedia

1.

Produkty 

ochronne BHP

 Oferujemy produkty ochronne do podziału przestrzeni w biurach, sklepach, instytucjach państwowych. Wykonujemy także zlecenia indywidualne pod konkretny wymiar i z personalizacją np. za pomocą druku utrwalonego światłem UV lub grawerem.

2.

Druk UV

Wykonujemy personalizację gotowych produktów z plexi za pomocą druku utrwalonego światłem UV. Polecamy szeroki wybór autorskich projektów Formedia.

Masz firmę i szukasz produktu do ekspozycji, reklamy swojej działalności. Nasz zespół zaprojektuje i wykona produkt dedykowany dla Twojej Marki pod Twój wyjątkowy brand.

druk uv potykacz

3.

Stojaki

informacyjne

Szeroki wybór prezenterów na pojedyńcze materiały prasowe. Stanowią standardowe wyposażenie dla sklepów, hoteli, restauracji, biur. Klasyczne produkty wystawiennicze do prezentacji cen, opisów, wizytówek, ulotek i mniejszych plakatów do ekspozycji jedno i dwustronnej oraz o orientacji poziomej i pionowej.

Formaty stojaków z plexi:

4.

Stojaki

na ulotki

Produkty wystawiennicze do ekspozycji wielu materiałów prasowych, gazetek, ulotek, wizytówek. Stanowią standardowe wyposażenie dla sklepów, hoteli, restauracji, biur, punktów obsługi.

kieszenie do ulotek plakatów cen z pleksi plexi producent Bydgoszcz firma Białe Błota Formedia_5

5.

Kieszenie

wiszące

Produkty z plexi i tworzywa PET, przeznaczone do ekspozycji pojedynczych materiałów prasowych zawieszonych na ścianie, regale. Wielokrotnego użytku z funkcją szybkiej wymiany grafiki. Uniwersalne zastosowanie np. do zamontowania opisówek przy drzwiowych, plakatów przy wystawie sklepowej, instrukcji obsługi. Stanowią standardowe wyposażenie dla sklepów, hoteli, restauracji, biur, punktów obsługi. 

reklama dla firm_3

6.

Tabliczki

wiszące

Wysokiej jakości kieszenie z plexi. Stylowe metalowe wykończenie w postaci srebrnych i złotych wstawek i dystansów wpasuje się w każde wnętrze podnosząc jego wizerunek. Elegancka forma oznaczeń wewnątrz biura, hotelu, poczekalni, miejsc obsługi interesantów.

dav_vivi

7.

Reklama

w witrynę okienną

Tabliczki od Formedia są dostępne w opcji z samym napisem i z napisem wraz z Twoim logo.

Eleganckie napisy prezentujące się na mleczno białej, czarnej i bezbarwnej plexi. Wpasują się we wnętrza spa, hoteli, sal biesiadnych, restauracji. Naturalny połysk gładkiego tworzywa nadaje im stylowy charakter. Opisówki te pomogą wprowadzić ład i harmonię do Twojego wnętrza, a klienci poczują, że dbasz o ich komfort.

kieszenie do ulotek plakatów cen z pleksi plexi producent Bydgoszcz firma Białe Błota Formedia

8.

Opisówki

Kredowe

Gadżet do odręcznego wypisywania krótkich informacji. wspomagający sprzedaż detaliczną. Dzięki stojącym tabliczkom kredowym od Formedia w ciekawy sposób powiadomisz np. o promocji lub cenie produktu. Posiadamy ofertę z gotowymi napisami naniesionymi drukiem utrwalanym światłem UV lub do samodzielnego wypisania za pomocą flamastra kredowego.

tabliczki kredowe do restauracji

9.

Opisówki

z plexi

Tabliczki od Formedia są dostępne w opcji z samym napisem i z napisem wraz z Twoim logo.

Eleganckie napisy prezentujące się na mleczno białej, czarnej i bezbarwnej plexi. Wpasują się we wnętrza spa, hoteli, sal biesiadnych, restauracji. Naturalny połysk gładkiego tworzywa nadaje im stylowy charakter. Opisówki te pomogą wprowadzić ład i harmonię do Twojego wnętrza, a klienci poczują, że dbasz o ich komfort.

Opisówki zawierają hasła takie jak: rezerwacja, recepcja, dania zimne, dania gorące, słodki stół, drink bar, przekąski, stolik kawowy, cukier, sól. Napisy dedykowane dla hoteli, sali bankietowej, weselnej, restauracji.

10.

Kubiki

z plexi

Kubiki, pojemniki w kształcie kostki z plexi. Dostępne we wzorach z tworzywa bezbarwnego, czarnego i mlecznej bieli. Wykonane z największą starannością i dbałością o detal np. połysk, gładkość krawędzi, estetyczne klejenie. Doskonałe do wykorzystania jako gablota np. do eksponatów wystawienniczych, podstawa do produktów np. w candy barze, nowoczesna lampa np. kubik podświetlony od wewnątrz.

11.

Skarbonki

z plexi

Bezbarwne urny, skarbonki na koperty, losy, pieniądze. Pojemniki z wieczkiem i zamknięciem na kluczyk. Skarbonki wykonane są z plexi bezbarwnej. Elegancka alternatywa dla puszki, kartonu na koperty. Idealna do zbierania datków, życzeń od gości weselnych czy anonimowych ankiet.

12.

Podstawki

z plexi

Podstawki do produktów wykonane z odpowiednio giętego, profilowanego kawałka tworzywa. Dzięki tej technice forma z przeźroczystej plexi jest ponadczasowa i elegancka. Wpasują się w każdą kompozycję wystawienniczą w gablotach i witrynach sklepowych doskonale eksponując niewielkie produkty jak biżuteria, zegarki, praliny, drobne gadżety firmowe.

13.

Prezentery

i organizery

z plexi

do żywności

Bardzo praktyczne gadżety do ekspozycji żywności,  organizacji pracy w branży gastronomii i Horecka. Należą do niezbędnika organizacji pracy w restauracjach, lodziarniach, kawiarniach, cukierniach, piekarniach, bankietach, hotelach. Swoje zastosowanie znajdą we wszelkich miejscach degustacji także na stacjach paliwa, na których wydawane są szybkie posiłki.

Dziękujemy,

że dotarłeś aż tutaj!

Cieszymy się, że jesteś ciekawy naszego asortymentu. Jesteśmy agencją reklamową, producentem materiałów reklamowych przestrzennych i drukarnią wielkoformatową i nie wahamy się użyć dla Ciebie naszych możliwości. Stale rozszerzamy nasz asortyment produktów wystawienniczych i reklamowych więc zaglądaj do nas często lub napisz do nas prośbę o newsletter, a wtedy na pewno będziesz na bieżąco.


Wykonujemy zarówno małe formy przestrzenne z plexi i poliwęglanu jak i duże skomplikowane reklamy jak np. podświetlane litery przestrzenne z dibondu z licem z tworzywa. Drukujemy natomiast technologią solwentową, cyfrową, offsetową i metodą utwardzania światłem UV. Przedstawiona wyżej oferta to jedynie zalążek naszej pracy. Większość zleceń to kompleksowa opieka reklamowa dla Marek, firm naszych klientów. Tworzymy indywidualne projekty dopasowane pod konkretny brand. Jeśli chcesz z chęcią wykonamy produkty dopasowane do Twoich potrzeb.

Jesteś freelancerem? Projektujesz w agencji reklamowej, meblarskie? Jesteś dekoratorem i potrzebujesz zrealizować swój projekt? Potrzebujesz miejsca, gdzie można wykonać w pełni Twój pomysł, to świetnie! Właśnie w Formedia masz taką możliwość. Napisz do nas, a my wycenimy i powiemy w jaki sposób wykonamy Twój projekt. 

To tutaj powstają także części osłon do maszyn i półfabrykaty. Wszystko dzięki rozbudowanemu, nowoczesnemu parkowi maszynowemu i wieloletniemu doświadczeniu w branży reklamowej. To nie wszystko. Nasz park maszynowy stale się powiększa, dając nam bardzo dużą wydajność. Wykonujemy nasze produkty w tysiącach sztuk, po czym starannie je konfekcjonujemy i wysyłamy we wskazane miejsca w Polsce i za granicą. Nasi klienci są już w odległej Kanadzie, Danii, Szwecji, Niemczech, Austrii, Czechach i we Włoszech.