Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.
Contact us now +1128 5255 8454
support@elated-themes.com

Instagram Feed

Title Image
Formedia: Agencja reklamowa i drukarnia wielkoformatowa oferuje:

Grawerowanie i cięcie laserem

0

GRAWEROWANIE I CIĘCIE LASEREM

Oferujemy Państwu grawerowanie, znakowanie oraz wycinanie laserem.
Na stronie tej prezentujemy nasze możliwości techniczne dotyczące grawerowania i znakowania produktów wykonanych z różnych materiałów. Grawerowanie laserowe to trwała, precyzyjna oraz efektowna technika znakowania przedmiotów. Wykonanie znakowania tą technologią sprawia, że zdobiony artykuł jest na najwyższym poziomie estetycznym.
Jako agencja reklamowa Formedia posiadamy urządzenia do grawerowania, cięcia i obróbki laserowej w takich materiałach jak: plexi, laminaty grawerskie, szkło, drewno, sklejka, papier, karton, fic, ekoskóra, guma i gąbka.
Plotery laserowe Spirit o polach roboczych 610×960 mm są urządzeniami uniwersalnymi służącymi zarówno do precyzyjnego cięcia materiałów jak i grawerowania na powierzchni specjalnie przygotowanych. Park maszynowy naszej firmy wykorzystywany jest głównie do produkcji. Oprócz tego oferujemy również usługi, wykorzystujące możliwości tych urządzeń.