Kasetony reklamowe

Kasetony w ramie aluminiowej

Powszechna forma reklamy podświetlanej zawieszanej nad wejściem lub oknami, witryną do sklepu, salonu, restauracji punktu obsługi. Dzięki stabilnej konstrukcji w postaci aluminiowej ramy możemy wyeksponować dowolną grafikę. Jest ona doskonale widoczna w zarówno w dzień jak i w nocy. Rant, brzeg aluminiowy bardzo często malujemy metodą proszkową co sprawia, że cała reklama wygląda bardzo elegancko. Wykończona jest w każdym szczególe. Do stworzenia lica tego typu kasetonów w Formedia wykorzystujemy plexi, tekstylne lico napinane lub poliwęglan.

Do podświetlenia stosujemy profesjonalne energooszczędne moduły LED.

Kasetony w aluminiowej ramie występują zazwyczaj w kształcie prostokątów i owali, koła, ale zdarzają się też wyjątki, np. w kształcie nieregularnego logo.

Trwałość kasetonu i jego odporność na czynniki zewnętrzne zależy od materiałów użytych do stworzenia konstrukcji. W Formedia zawsze stawiamy na jakość produktów i stosujemy najbardziej wytrzymałe komponenty min. plexi, poliwęglan, dibond, profile aluminiowe. Ze względu na wymiary tych form reklamy świetlnej dzielimy ją na kilka grup: kasetony w ramie aluminiowej, frezowany czy z licem winylowym. 

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ