REKLAMA | REKLAMA ZEWNĘTRZNA | KASETONY REKLAMOWE podświetlane | POS | FORMEDIA 

Kasetony podświetlane

Przez reklamę zewnętrzną rozumiemy reklamę prezentowaną na wszelkiego rodzaju nośnikach: tablicach, kasetonach, pylonach świetlnych, billboardach, słupach ogłoszeniowych, grafiki przestrzenne umieszczane bezpośrednio na budynkach, płotach itp. To bardzo efektowny sposób wyróżnienia swojej firmy. Efekt przestrzenny i iluminacja świetlna szczególnie przykuwa uwagę przechodniów. W Bydgoszczy kasetony reklamowe wykonujemy na dowolny wymiar z przeznaczeniem do użytku zewnętrznego i wewnętrznego.
Skorzystaj z naszej oferty, która obejmuje projekt, wykonanie i montaż kasetonów reklamowych na życzenie klienta. W firmie Formedia kasetony podświetlane wykonujmy z solidnych materiałów, w tym tworzyw sztucznych, aluminium, PCV, Plexi, taśm i blach aluminiowych oraz płyt kompozytowych. Litery świetlne Bydgoszcz wyposażone są w energooszczędny system modułów typu LED. Niski pobór prądu i wysoka żywotność to gwarancja korzyści finansowych dla firmy i trwałości wybranej formy reklamy. Dzięki oświetleniu typu LED, produkowane w Bydgoszczy kasetony reklamowe, są doskonale widoczne 24 godziny na dobę nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Posiadając nowoczesny park maszynowy z precyzją i dokładnością wycinamy kasetony reklamowe oraz oklejamy wysokiej jakości folią. Montujemy je na własnych konstrukcjach lub przystosowanych do tego przez klienta powierzchniach.

Kasetony reklamowe 

– dibond

Podstawową różnicą między klasycznym kasetonem, a wykonanym z dibondu to estetyka wykonania – brak widocznych łączeń między frontem, a bokiem. Dibond Bydgoszcz to materiał bardzo sztywny i odporny na odkształcenia, idealnie nadaje się do tworzenia kasetonów reklamowych. W agencji reklamowej Formedia wykorzystujemy aluminium szczotkowane lub lakierowane na różne kolory. Kasetony reklamowe wykonane z płyty kompozytowej Dibond, tworzą jednolitą bryłę, grafika jest frezowana i podklejona plexi w wybranym przez klienta kolorze. Grafikę stanowią wyfrezowane kształty podklejone tworzywem barwionym w masie. Kasetony te mogą być zarówno jednostronne jak i dwustronne. Wykonuje się również takie w formie otoku na konstrukcji lub elewacji.

Kasetony reklamowe 

– profil aluminiowy

Kasetony reklamowe wykonane z profilu aluminiowego składają się z lica z plexi, dzięki czemu uzyskujemy efekt oświetlenia całego przodu. Za pomocą grafiki z folii monomerycznych wyklejamy lico z plexi. Profile aluminiowe występują w różnych szerokościach. Profil aluminiowy Bydgoszcz może pozostać surowy lub poddany procesowi malowania proszkowego na dowolnie wybrany kolor przez Klienta. W Formedia kasetony reklamowe z profilu aluminiowego tworzymy zarówno jednostronne i dwustronne.

Kaseton reklamowy 

– z miękkim licem (backlite)

Kasetony reklamowe z miękkim licem to inaczej system napinający z frontem wykonanym z elastycznego materiału. Dzięki tej technice uzyskujemy oświetlenie całego przodu jak również unikamy łączeń. Kasetony reklamowe z miękkim licem Bydgoszcz zazwyczaj stosuje się przy wielkogabarytowych reklamach lub na wielkich słupach reklamowych i elewacjach galerii handlowych. Grafika metodą solventową jest drukowana w wysokiej rozdzielczości.

Kasetony reklamowe 

– o niestandardowym kształcie

Za pomocą taśmy aluminiowej powstają kasetony reklamowe o niestandardowym kształcie. Taśma aluminiowa Bydgoszcz jest gięta maszynowo na dowolnie wybrane przez klienta kształty. Jako front dobieramy materiał typu dibond wraz z nadrukiem. Elementy przestrzenne typu litery czy znaki wykonane są z pleksi lub płyty PCV.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ
Floating Social Media Icons by Acurax Wordpress Designers
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest