Kasetony podświetlane

Przez reklamę zewnętrzną rozumiemy reklamę prezentowaną na wszelkiego rodzaju nośnikach: tablicach, kasetonach, pylonach świetlnych, billboardach, słupach ogłoszeniowych, grafiki przestrzenne umieszczane bezpośrednio na budynkach, płotach itp. To bardzo efektowny sposób wyróżnienia swojej firmy. Efekt przestrzenny i iluminacja świetlna szczególnie przykuwa uwagę przechodniów. W Bydgoszczy kasetony reklamowe wykonujemy na dowolny wymiar z przeznaczeniem do użytku zewnętrznego i wewnętrznego.
Skorzystaj z naszej oferty, która obejmuje projekt, wykonanie i montaż kasetonów reklamowych na życzenie klienta. W firmie Formedia kasetony podświetlane wykonujmy z solidnych materiałów, w tym tworzyw sztucznych, aluminium, PCV, Plexi, taśm i blach aluminiowych oraz płyt kompozytowych. Litery świetlne Bydgoszcz wyposażone są w energooszczędny system modułów typu LED. Niski pobór prądu i wysoka żywotność to gwarancja korzyści finansowych dla firmy i trwałości wybranej formy reklamy. Dzięki oświetleniu typu LED, produkowane w Bydgoszczy kasetony reklamowe, są doskonale widoczne 24 godziny na dobę nawet w najbardziej niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Posiadając nowoczesny park maszynowy z precyzją i dokładnością wycinamy kasetony reklamowe oraz oklejamy wysokiej jakości folią. Montujemy je na własnych konstrukcjach lub przystosowanych do tego przez klienta powierzchniach.

Kasetony reklamowe 

– dibond

Podstawową różnicą między klasycznym kasetonem, a wykonanym z dibondu to estetyka wykonania – brak widocznych łączeń między frontem, a bokiem. Dibond Bydgoszcz to materiał bardzo sztywny i odporny na odkształcenia, idealnie nadaje się do tworzenia kasetonów reklamowych. W agencji reklamowej Formedia wykorzystujemy aluminium szczotkowane lub lakierowane na różne kolory. Kasetony reklamowe wykonane z płyty kompozytowej Dibond, tworzą jednolitą bryłę, grafika jest frezowana i podklejona plexi w wybranym przez klienta kolorze. Grafikę stanowią wyfrezowane kształty podklejone tworzywem barwionym w masie. Kasetony te mogą być zarówno jednostronne jak i dwustronne. Wykonuje się również takie w formie otoku na konstrukcji lub elewacji.

Kasetony reklamowe 

– profil aluminiowy

Kasetony reklamowe wykonane z profilu aluminiowego składają się z lica z plexi, dzięki czemu uzyskujemy efekt oświetlenia całego przodu. Za pomocą grafiki z folii monomerycznych wyklejamy lico z plexi. Profile aluminiowe występują w różnych szerokościach. Profil aluminiowy Bydgoszcz może pozostać surowy lub poddany procesowi malowania proszkowego na dowolnie wybrany kolor przez Klienta. W Formedia kasetony reklamowe z profilu aluminiowego tworzymy zarówno jednostronne i dwustronne.

Kaseton reklamowy 

– z miękkim licem (backlite)

Kasetony reklamowe z miękkim licem to inaczej system napinający z frontem wykonanym z elastycznego materiału. Dzięki tej technice uzyskujemy oświetlenie całego przodu jak również unikamy łączeń. Kasetony reklamowe z miękkim licem Bydgoszcz zazwyczaj stosuje się przy wielkogabarytowych reklamach lub na wielkich słupach reklamowych i elewacjach galerii handlowych. Grafika metodą solventową jest drukowana w wysokiej rozdzielczości.

Kasetony reklamowe 

– o niestandardowym kształcie

Za pomocą taśmy aluminiowej powstają kasetony reklamowe o niestandardowym kształcie. Taśma aluminiowa Bydgoszcz jest gięta maszynowo na dowolnie wybrane przez klienta kształty. Jako front dobieramy materiał typu dibond wraz z nadrukiem. Elementy przestrzenne typu litery czy znaki wykonane są z pleksi lub płyty PCV.