Kasetony reklamowe

Kasetony z dibondu

Kasetony reklamowe z dibondu są to trwałe i efektowne formy reklamy. Przytwierdzane prostopadle i równolegle do ściany, elewacji zewnętrznej budynku. Ze względu na wykonanie z trwałego dibond mogą występować w różnorodnych kształtach i wariantach kolorystycnych. Walorem takiego kasetonu jest widoczność z dużej odległości. Widoczność kasetonów z dibondu oczywiście zwiększa się dzięki efektom świetlnym,  podświetlenia LED od jego wewnętrznej strony. 

W reklamie, kluczowe jest przyciągnięcie uwagi potencjalnych konsumentów. Kaseton reklamowy z dibond jest nienachalnym zaznaczeniem swojej marki. W Formedia dokładamy starań, żeby jak najatrakcyjniej zaprezentować Twoją markę. Elegancki wygląd kasetonów z dibondu z pewnością należą do standardów wyglądu frontu wejścia do sklepu, galerii, restauracji, punktu informacyjnego. Kasetony dibond stanowią formę przestrzenną, zewnętrzną najczęściej wybieraną przez naszych klientów. Sprawdzają się w praktyce i niewątpliwie wpisują w czołówce panujących trendów zewnętrznej reklamy POS.

Kasetony reklamowe 

z dibond z częściowym oświetleniem 

W Formedia dostosowujemy realizacje kasetonów do potrzeb i oczekiwań klienta. Na potrzeby projektu, by nadać ciekawszą formę wrazu możemy zasłonić od wewnątrz część przedniej ściany kasetonu. Dzięki temu zabiegowi otrzymujemy fragmenty niepodświetlane. Istnieje także możliwość stworzenia grafiki o różnym stopniu natężenia światła. Do wykonania takiego projektu wykorzystujemy różne produkty, głównie plexi o zróżnicowanej przepuszczalności światła i kolorystyce.

Kasetony reklamowe 

z dibond z frontowym oświetleniem

Najpopularniejsza, wszystkim dobrze znana forma kasetonu ze świecącym przednim licem. Jest bardzo wyraźna, o dobrym niezakłóconym odbiorze w godzinach wieczornych i nocnych. Często wykorzystywany w kasetonach zamieszczanych na budynkach, tak by zaznaczyć witrynę sklepową. Jest to elegancie i praktyczne zwieńczenie  każdego wejścia do sklepu, restauracji, punktu obsługi. 

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ