REKLAMA | REKLAMA ZEWNĘTRZNA | KASETONY REKLAMOWE Z DIBONDU | POS | FORMEDIA 

Kasetony z dibondu

Kasetony reklamowe z dibondu są to trwałe i efektowne formy reklamy. Przytwierdzane prostopadle i równolegle do ściany, elewacji zewnętrznej budynku. Ze względu na wykonanie z trwałego dibond mogą występować w różnorodnych kształtach i wariantach kolorystycnych. Walorem takiego kasetonu jest widoczność z dużej odległości. Widoczność kasetonów z dibondu oczywiście zwiększa się dzięki efektom świetlnym,  podświetlenia LED od jego wewnętrznej strony. 

W reklamie, kluczowe jest przyciągnięcie uwagi potencjalnych konsumentów. Kaseton reklamowy z dibond jest nienachalnym zaznaczeniem swojej marki. W Formedia dokładamy starań, żeby jak najatrakcyjniej zaprezentować Twoją markę. Elegancki wygląd kasetonów z dibondu z pewnością należą do standardów wyglądu frontu wejścia do sklepu, galerii, restauracji, punktu informacyjnego. Kasetony dibond stanowią formę przestrzenną, zewnętrzną najczęściej wybieraną przez naszych klientów. Sprawdzają się w praktyce i niewątpliwie wpisują w czołówce panujących trendów zewnętrznej reklamy POS.

Kasetony reklamowe 

z dibond z częściowym oświetleniem 

W Formedia dostosowujemy realizacje kasetonów do potrzeb i oczekiwań klienta. Na potrzeby projektu, by nadać ciekawszą formę wrazu możemy zasłonić od wewnątrz część przedniej ściany kasetonu. Dzięki temu zabiegowi otrzymujemy fragmenty niepodświetlane. Istnieje także możliwość stworzenia grafiki o różnym stopniu natężenia światła. Do wykonania takiego projektu wykorzystujemy różne produkty, głównie plexi o zróżnicowanej przepuszczalności światła i kolorystyce.

Kasetony reklamowe 

z dibond z frontowym oświetleniem

Najpopularniejsza, wszystkim dobrze znana forma kasetonu ze świecącym przednim licem. Jest bardzo wyraźna, o dobrym niezakłóconym odbiorze w godzinach wieczornych i nocnych. Często wykorzystywany w kasetonach zamieszczanych na budynkach, tak by zaznaczyć witrynę sklepową. Jest to elegancie i praktyczne zwieńczenie  każdego wejścia do sklepu, restauracji, punktu obsługi. 

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ
Plugin for Social Media by Acurax Wordpress Design Studio
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest