baner dla firm
KOMPLEKSOWE WYSYŁANIE PRODUKTÓW | KONFEKCJONOWANIE | WSPÓŁPRACA |  ZAPLECZE TECHNICZNE | FORMEDIA 

KONFEKCJONOWANIE

 

W olbrzymim skrócie konfekcjonowanie w Formedia to kompleksowa usługa od fazy projektu reklamy po jej wykonanie, pakowanie pakietami i wysyłkę we wskazane miejsce. Cała linia produkcyjna oraz proces pakowania i nadawania paczek znajduje się w siedzibie Formedia.

 

Od kilkunastu lat współpracujemy z polskimi i zagranicznymi markami, firmami i sieciami sklepów. Wykonujemy dla nich kampanie reklamowe do punktów stacjonarnych. Zazwyczaj otrzymujemy gotowe projekty do wykonania. Jeżeli jest taka potrzeba np. presja czasu wspieramy także w fazie projektowej, lub korygujemy pliki do specyfikacji technicznych, zmieniamy format, dopasowujemy do parametrów maszyn.

 

Wykonujemy wszystkie reklamy POS niezbędne do kampanii reklamowej, akcji promocyjnej. Zazwyczaj różnią się formą, ilością produktów w danym pakiecie dla danego punktu. Wykonujemy i wysyłamy gotowe materiały reklamowe do wielu punktów nasz rekord to ponad 600 sklepów dla jednej marki przy jednorazowym, złożonym zleceniu czas realizacji dwa tygodnie.  

 

Dzięki wciąż rozbudowującemu się parkowi maszynowemu i doświadczonemu we wszystkich dziedzinach związanych z tworzeniem reklamy zespołowi jesteśmy gotowi na wszelkiego typu zadania. Można na nas polegać. 

 

W przypadku form przestrzennych dedykowanych dla Twojej marki przed realizacją większego zlecenia wykonujemy prototyp. Poddajemy go różnym testom wytrzymałości. Dopiero po satysfakcjonującym wyniku testu poddajemy go do produkcji.

 

Chcemy być perfekcyjni w tym co robimy. Skomplikowane bryły nie stanowią dla nas problemu. Możemy zaprojektować i wykonać opakowanie dedykowane dla danego przedmiotu dzięki czemu dajemy gwarancję dostarczenia produktu w idealnym stanie. Jesteśmy dyskretni. Paczki nadawane do klientów są obrandowane ich marką. 

 

WSPÓŁPRACA

 

 Jeśli tylko chcesz w Formedia będziemy Twoim zapleczem technicznym

od usług poligraficznych po skomplikowane formy przestrzenne.

Wykonamy i dostarczymy materiały POS we wskazane punkty. 

ustalenia wstępne

Uzgodnienie warunków współpracy, cen, formy projektowej, przygotowania materiałów, segregacji i sposób wysyłki.

testy i prototypy

Pomoc techniczna w fazie projektowej, przygotowanie użytków. Tworzenie prototypów, ustalenia techniczne.

produkcja i segregacja

Wykonanie zlecenia i segregowanie materiałów dla poszczególnych punktów.

transport

Pakowanie paczek, zabezpieczenie i dostawa materiałów reklamowych do wcześniej wyznaczonych punktów. Dostawa do klienta. Zazwyczaj współpracujemy z firmą DTP.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ