systemy promocyjne

Boksy i kubiki z plexi

Jako producent wszelkich wyrobów z akrylu wykonujemy również kubiki z plexi. Zastosowanie kubików z plexi jako element dekoracyjny to oryginalny i ekskluzywny sposób na prezentację danego produktów.

 

Tego typu kubiki reklamowe sprawdzają się przy aranżacji witryn sklepowych i przestrzeni komercyjnych. Kubiki z plexi pozwalają na tworzenie ciekawych aranżacji co skutecznie przyciągnie uwagę przechodniów.

 

Wykonujemy kubiki z mocnego tworzywa akrylowego zwanego plexi / pleksi –  kolorowego lub bezbarwnego. Na Państwa życzenie naniesiemy dowolną grafikę, dopasowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Aby nadać wyjątkowy charakter i wystrój Państwa wnętrzu, kubiki możemy podświetlić ledami.

Kubiki z plexi bezbarwnej

Bardzo eleganckie formy sześcianów i prostopadłościanów. Wykorzystywane zazwyczaj do prezentacji produktu, który może się znajdować na kubiku jak i w jego wnętrzu. Z łatwością można je podświetlić np. taśmą lodową co daje dodatkowe efekty wystawiennicze. Z łatwością można je spersonalizować za pomocą naklejki lub doklejenia dodatkowych przestrzennych elementów. Kubiki z plexi bezbarwnej najczęściej stanowią ekskluzywne uzupełnienie mebli wystawienniczych.

Kubiki i boksy z kolorowej plexi 

Przeznaczone do prezentacji produktów. Wykonywane w formie prostopadłościanów i sześcianów. Dodatkowym atutem jest tutaj możliwość zastosowania od wewnątrz lampy LED dzięki czemu kubik będzie dwufunkcyjny jako prezenter i lampion. To bardzo efektowny element dekoracyjny. Możemy nasze kubiki spersonalizować  za pomocą naklejki z kształtem ciętym po obrysie lub z nadrukiem. 

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ