Laminowanie

Laminowanie jest to metoda uszlachetniania wydruku poprzez nałożenie na wydruk cienkiej warstwy folii. Laminowanie wielkoformatowych wydruków solventowych ma również na celu wydłużenie ich trwałości. Dzięki laminowaniu druk staje się odporny na uszkodzenia mechaniczne a także promieniowanie UV. Możemy Laminować zarówno na zimno jak i na gorąco, każdy rodzaj papieru oraz folii samoprzylepnej. Wydruki wielkoformatowe zalaminowane u nas w firmie można eksponować na zewnątrz bez utraty jakości. Laminowanie powoduje iż wydruk jest odporny na zniszczenia, zachowuje przez długi czas swój pierwotny wygląd, ciężko go podrzeć bądź zniszczyć.
Posiadamy urządzenie laminujące o szerokości 127cm. Za pomocą laminatora naklejamy również wydruki/grafikę na podłoża płaskie (pcv, hips, plexi, itp.) Laminujemy także wydruki wielkoformatowe laminatem płynnym satyna.
Laminowanie wydruków jest niezbędne również przy wykorzystaniu grafiki na pojazdach. Laminowanie folii One Way Vision zapobiega zabrudzeniu się oczek lub zalanie wodą, dzięki temu znacznie zwiększa się widoczność z wnętrza samochodu.