Listwy cenowe z pcv - Formedia
LISTWY CENOWE / REKLAMOWA Z PCV, DOKLEJANA DO PÓŁKI Z PLEXI/PLEKSI
LISTWY CENOWE Z PCV Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Listwy cenowe z PCV

wyroby z plexi – wyposażenie –

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą produktów wyposażenia z plexi do biur, sieci sklepowych, wszelkich miejsc wykonywania usług. 

 

Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

 

Wykonujemy listwy cenowe do półek sklepowych, wykonanych z trwałego a jednocześnie elastycznego materiału jakim jest PCV o grubości 0,8 mm. Listwa to niezbędny element w każdym sklepie spożywczym. Pozwala w sposób trwały i czytelny oznaczyć ceny produktów. Pełnią znaczącą rolę rolę w kluczowym etapie podejmowania przez klienta decyzji zakupowej – jest to moment sięgania po towar z półki.

 

Listwy te oklejone są samoprzylepną taśmą dwustronną po całej długości. Standardowo długości listew z pcv to 60, 80 i 100 cm. Istnieje możliwość wykonania listwy z nadrukiem o innym kształcie czy wymiarze. PCV to materiał, który daje możliwość łatwego skracania listew nożyczkami na dowolny wymiar.

 

 

 

POTRZEBUJESZ WYCENY?​