Listwy cenowe z pcv - Formedia

LISTWY CENOWE / REKLAMOWA Z PCV, DOKLEJANA DO PÓŁKI Z PLEXI/PLEKSI

LISTWY CENOWE Z PCV Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

LISTWY CENOWE Z PCV

 – ELEMENTY WYSTAWIENNICZE –

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą produktów wyposażenia z plexi do biur, sieci sklepowych, wszelkich miejsc wykonywania usług. 

 

Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

 

Wykonujemy listwy cenowe do półek sklepowych, wykonanych z trwałego a jednocześnie elastycznego materiału jakim jest PCV o grubości 0,8 mm. Listwa to niezbędny element w każdym sklepie spożywczym. Pozwala w sposób trwały i czytelny oznaczyć ceny produktów. Pełnią znaczącą rolę rolę w kluczowym etapie podejmowania przez klienta decyzji zakupowej – jest to moment sięgania po towar z półki.

 

Listwy te oklejone są samoprzylepną taśmą dwustronną po całej długości. Standardowo długości listew z pcv to 60, 80 i 100 cm. Istnieje możliwość wykonania listwy z nadrukiem o innym kształcie czy wymiarze. PCV to materiał, który daje możliwość łatwego skracania listew nożyczkami na dowolny wymiar.

 

 

 

OFERTA FORMEDIA DOTYCZĄCA

ELEMENTÓW WYPOSAŻENIA Z PLEXI:

Żetony z plexi

Breloki z plexi

Numerki z plexi

Listwy z plexi

Separatory z plexi

Półki z plexi

Regały z plexi

Obrazy z plexi

Mównice z plexi

Meble z plexi

Opisówki do lodów z plexi

 

 

POTRZEBUJESZ WYCENY?​