LISTWY CENOWE Z PCV |  LISTWY Z PLEXI PLEKSI | WYPOSAŻENIE DO SKLEPÓW Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Listwy cenowe z plexi

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą produktów wyposażenia z plexi do biur, sieci sklepowych, wszelkich miejsc wykonywania usług. Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

 

Wykonujemy listwy cenowe do półek sklepowych, wykonanych z trwałego a jednocześnie elastycznego materiału jakim jest PCV o grubości 0,8 mm. Listwa to niezbędny element w każdym sklepie spożywczym. Pozwala w sposób trwały i czytelny oznaczyć ceny produktów. Pełnią znaczącą rolę rolę w kluczowym etapie podejmowania przez klienta decyzji zakupowej – jest to moment sięgania po towar z półki.

Listwy te oklejone są samoprzylepną taśmą dwustronną po całej długości. Standardowo długości listew z PCV to 60, 80 i 100 cm. Istnieje możliwość wykonania listwy z nadrukiem o innym kształcie czy wymiarze. PCV to materiał, który daje możliwość łatwego skracania listew nożyczkami na dowolny wymiar.

MASZ PYTANIE?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE

Animated Social Media Icons by Acurax Responsive Web Designing Company
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest