wyposażenie wyrobów z plexi
LISTWY CENOWE Z PCV |  LISTWY Z PLEXI PLEKSI | WYPOSAŻENIE DO SKLEPÓW Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Listwy cenowe z plexi

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą produktów wyposażenia z plexi do biur, sieci sklepowych, wszelkich miejsc wykonywania usług. Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

 

Wykonujemy listwy cenowe do półek sklepowych, wykonanych z trwałego a jednocześnie elastycznego materiału jakim jest PCV o grubości 0,8 mm. Listwa to niezbędny element w każdym sklepie spożywczym. Pozwala w sposób trwały i czytelny oznaczyć ceny produktów. Pełnią znaczącą rolę rolę w kluczowym etapie podejmowania przez klienta decyzji zakupowej – jest to moment sięgania po towar z półki.

Listwy te oklejone są samoprzylepną taśmą dwustronną po całej długości. Standardowo długości listew z PCV to 60, 80 i 100 cm. Istnieje możliwość wykonania listwy z nadrukiem o innym kształcie czy wymiarze. PCV to materiał, który daje możliwość łatwego skracania listew nożyczkami na dowolny wymiar.

MASZ PYTANIE?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE