Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.
Contact us now +1128 5255 8454
support@elated-themes.com

Instagram Feed

Blog

Home  /  Blog   /  Litery 3D – nowoczesna reklama świetlna

Litery 3D – nowoczesna reklama świetlna

próbuj przypomnieć sobie różne metody reklamy i wskazywania lokalizacji firm kilkadziesiąt lat temu. Jedyne, co przychodzi na myśl, to proste szyldy malowane na blachach czy plakaty wykonywane własnoręcznie. Gdyby to porównać z dzisiejszymi możliwościami, to różnica byłaby ogromna. Ciągle rozwijają ca się technologia pozwala dzisiaj wykonywać niezwykłe formy promocji przedsiębiorstwa, które z pewnością zapadną w pamięć potencjalnych klientów.

Czy to jednak oznacza, że nieco bardziej standardowe rozwiązania należy odłożyć do lamusa?

Oczywiście, że nie! Przed organizowaniem kampanii reklamowej warto usiąść i zastanowić się, jak wykonać reklamę, która przyciągnie uwagę odbiorców, ale jednocześnie wyróżni się spośród wielu innych oferty konkurencji.

Świetnym sposobem jest wykorzystanie liter 3D. Dlaczego takie rozwiązanie? Ano dlatego, że daje szerokie możliwości wykorzystania, a odpowiednio wykonane i wyeksponowane świetnie przyciągną wzrok przechodniów.

JAKIE SĄ MOŻLIWOŚCI TWORZENIA LITER 3D?

W rzeczywistości możliwości te są ograniczane wyłącznie przez naszą wyobraźnię. Elementy tego typu wykonywane są z wielu różnych materiałów, takich jak chociażby tworzywo sztuczne, metal czy styrodur. Obróbka odbywa się przy wykorzystaniu nowoczesnych maszyn, zapewniających najwyższą precyzję wykonania. Dzięki temu można stworzyć unikalny kształt, wielkość czy kolor liter trójwymiarowych.

Jednocześnie wiele agencji reklamowych proponuje szereg dodatkowych opcji, takich jak chociażby oświetlenie całej konstrukcji czy inne ciekawe efekty wizualne.

JAKIE SĄ FORMY WYKORZYSTANIA LITER 3D?

Z pewnością większość z nas, gdy usłyszy o literach 3D, ma w wyobraźni konstrukcję zamontowaną nad wejściem do danej firmy. Jednak dzięki szerokim możliwościom obróbki tego typu elementów można je także zamontować w formie atrakcyjnej i przyciągającej wzrok ścianki czy elementu wystroju wnętrza firmy.

Litery 3D mogą bowiem stanowić nie tylko świetną formę reklamy danego przedsiębiorstwa, ale także świadczyć o prestiżu i dbałości o wizerunek firmy. Dzieje się tak szczególnie w róznego rodzaju biurach czy instytucjach.