grafika litery przestrzenne

Litery i napisy płaskie

Formedia jesteśmy bydgoskim producentem reklam. Działamy m.in. jako agencja reklamowa, od kilkunastu lat biegle projektujemy wszelkie formy POS oraz stanowimy zaplecze techniczne wspierające wiele  polskich firm i agencji brandingowych. W skrócie jesteśmy wyspecjalizowaną firmą produkcyjno-usługową w szeroko pojętej dziedzinie reklamy zewnętrznej, wewnętrznej, materiałów promocyjnych. Specjalizujemy się we wszelkiego typu formach przestrzennych jak znaki, litery, kubiki, standy, kasetony, dyspozytory i prezentery, kubiki ect. Działamy na najwyższych standardach druku wielkoformatowego różnego typu banerów, plakatów, owijek. Wspieramy drukami promocyjnymi ulotek, wizytówek, materiałów promocyjnych. Działamy na terenie całego kraju i zagranicy dzięki współpracy z renomowanymi firmami kurierskimi głównie DPD. Oferujemy profesjonalny i kompleksowy serwis reklamowy wraz z konfekcjonowaniem i wysyłaniem gotowych produktów we wcześniej wskazane miejsca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Formedia.

Litery płaskie posiadają szerokie zastosowanie w reklamie i dekoracji wnętrz. Płaskie litry mogą być użyte jako samodzielne napisy ścienne lub część bardziej złożonej formy jako element doklejony do np. grafiki ze sztywnym podłożem czy kasetonu, prezentera reklamowego.  Płaskie litery w Formedia wykonujemy zazwyczaj z plexi białej, czarnej lub kolorowej oraz bardzo trwałego dibondu. Mogą być także pokryte kolorowymi naklejkami lub z nadrukiem co daje ciekawy efekt końcowy. Płaskie litery i napisy można także dodawać jako elementy personalizacji na ozdobnych kuferkach, ramkach, szkatułkach co daje eleganciki i subtelny efekt 3D.

Dla wszystkich ceniących nietuzinkowy dizajn wnętrz oferujemy w formedia cytaty, napisy ścienne wykonane z trwałego poliwęglanu lub naklejki ściennej. Doskonale nadają się do pomieszczeń konferencyjnych, wnętrz biur z treściami motywującymi lub na korytarzach, poczekalniach, holach by zająć przez chwilę osoba czekającą w kolejce. Podobne rozwiązania są modne w modernistycznych i industrialnych wnętrzach mieszkań i pokoi hotelowych.  

Z łatwością możesz zamontować napisy ścienne samodzielnie. Naklejki ścienne z łatwością same przylegają do płaskich powierzchni, a napisy ze sklejki czy mocnego poliwęglanu przyczepia się, podobnie jak styrodur, na bardzo mocną taśmę piankową dwustronną. 

Dlaczego poliwęglan, a nie plexi? Proponujemy Państwu poliwęglan ponieważ jest mocniejszy i bardziej odporny na uderzenia dzięki czemu lepiej się nadaje do przekazania za pomocą kuriera.

Napisy z naklejki

W Formedia wycinamy dowolne kształty i napisy z naklejki za pomocą plotera tnącego. Dla łatwiejszej aplikacji, zwłaszcza bardzo drobnych napisów z naklejki nanosimy go z pomocą folii transferowej.

Napisy płaskie z drewna i sklejki

W szybki sposób możemy nakleić napisy z drewna i sklejki za pomocą wicolu lub kleju do decoupage. Drewniane napisy doskonale nadają się do spersonalizowania wszelkiego rodzaju raek, szkatułek i kuferków.

Napisy płaskie z plexi i poliwęglanu

Wykonujemy je z zarówno z tworzyw bezbarwnych jak i kolorowych.
W przypadku gdy dany kolor jest niedostępny lub chcemy uzyskać gradient, wielobarwne obrazy lub efekt szklistości stosujemy tworzywo bezbarwne. Od strony pleców naklejamy kolorową folię lub z nadrukiem. Otrzymujemy w ten sposób efekt szklistości.

Napisy płaskie z dibondu

Zazwyczaj napisy płaskie z dibondu wykonujemy w wielkim formacie i są ostateczne oglądane ze znacznej odległości. Są doskonałe do użytku zewnętrznego ze względu na bardzo wysoką odporność na czynniki zewnętrzne dibondu. Z jego struktury także wynika ostra krawędź napisu ponieważ tworzywo to jest warstwowe, a na jego zewnętrznych stronach znajduje się aluminium.

Napisy płaskie na dystansach

Dzięki zastosowaniu dystansów zyskujemybardzo ciekawy wizualnie efekt. Zyskujemy grę cieni wokół napisu. Dodatkowo dzięki dystansom możemy zastosować podświetlenie od tyłu co da nam świetlistą poświatę. 

Toppery i piki z napisami

W branży cukierniczej coraz powszechniejsze są wszelkie toppery i piki z napisami. W Formedia dzięki precyzyjnym maszynom tnącym wykonujemy topery, napisy na torty. Napisy na piku używane są również jako gadżety do fotobudki.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ