grafika litery przestrzenne

Litery podświetlane 3D

Ciekawą ofertą reklamową są podświetlane litery przestrzenne reklamowe 3D. To efektowny sposób wyróżnienia swojej firmy. Iluminacja świetlna i efekt przestrzenny powodują, że reklama ta skutecznie przykuwa uwagę potencjalnych klientów. Litery i znaki reklamowe 3D są bardzo pomocnym narzędziem promocyjnym kreującym wizerunek firmy. Z powodzeniem stosowane są w wewnątrz budynku jak i na zewnątrz – montowane na elewacjach, zadaszeniach jak i na dachach budynków, dzięki czemu są widoczne z większych odległości.

Litery przestrzenne 3D w Bydgoszczy

Są wykonywane z najwyższej jakości materiałów umożliwiających przepuszczanie światła – tworzywa sztuczne lub plexi. Do produkcji używamy również: taśmy aluminiowe, stal nierdzewną a do podświetlenia najnowsze technologie oświetlenia LED. Aby stworzyć przestrzenne kształty lub litery stosuje się technikę składania lub klejenia. Intensywność i rodzaje podświetlenia liter trójwymiarowych jest niezwykle bogata, co daje ogromne możliwości tworzenia niepowtarzalnych wzorów oraz unikatowych szyldów. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa litery przestrzenne podkreślały indywidualność i kreatywność Państwa firmy.

Litery przestrzenne z taśmą 3D

Elementy przestrzenne z taśmą 3D takie jak litery, loga, znaki wykonane są techniką, która charakteryzuje się tym, że bok litery wykonany jest z taśmy aluminiowej. Taśmy aluminiowe Bydgoszcz występują w różnych kolorach i szerokościach. Lico litery przestrzennej wykonane jest z plexi lub płyty pcv. Taśma aluminiowa jest gięta maszynowo. Posiadając bogate zaplecze maszynowe oferujemy niepowtarzalne wzory oraz dokładnie wykonaną usługę.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ