LITERY PRZESTRZENNE |  BLOKOWE NAPISY | LEKKIE NAPISY | AGENCJA REKLAMOWA BYDGOSZCZ | FORMEDIA  | KUJAWSKO POMORSKIE

Litery podświetlane 3D

Ciekawą ofertą reklamową są podświetlane litery przestrzenne reklamowe 3D. To efektowny sposób wyróżnienia swojej firmy. Iluminacja świetlna i efekt przestrzenny powodują, że reklama ta skutecznie przykuwa uwagę potencjalnych klientów. Litery i znaki reklamowe 3D są bardzo pomocnym narzędziem promocyjnym kreującym wizerunek firmy. Z powodzeniem stosowane są w wewnątrz budynku jak i na zewnątrz – montowane na elewacjach, zadaszeniach jak i na dachach budynków, dzięki czemu są widoczne z większych odległości.

Litery przestrzenne 3D w Bydgoszczy

Są wykonywane z najwyższej jakości materiałów umożliwiających przepuszczanie światła – tworzywa sztuczne lub plexi. Do produkcji używamy również: taśmy aluminiowe, stal nierdzewną a do podświetlenia najnowsze technologie oświetlenia LED. Aby stworzyć przestrzenne kształty lub litery stosuje się technikę składania lub klejenia. Intensywność i rodzaje podświetlenia liter trójwymiarowych jest niezwykle bogata, co daje ogromne możliwości tworzenia niepowtarzalnych wzorów oraz unikatowych szyldów. Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa litery przestrzenne podkreślały indywidualność i kreatywność Państwa firmy.

Litery przestrzenne z taśmą 3D

Elementy przestrzenne z taśmą 3D takie jak litery, loga, znaki wykonane są techniką, która charakteryzuje się tym, że bok litery wykonany jest z taśmy aluminiowej. Taśmy aluminiowe Bydgoszcz występują w różnych kolorach i szerokościach. Lico litery przestrzennej wykonane jest z plexi lub płyty pcv. Taśma aluminiowa jest gięta maszynowo. Posiadając bogate zaplecze maszynowe oferujemy niepowtarzalne wzory oraz dokładnie wykonaną usługę.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ
Customized Social Media Icons from Acurax Digital Marketing Agency
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest