Litery ze styroduru

Formedia jesteśmy bydgoskim producentem reklam. Działamy m.in. jako agencja reklamowa, od kilkunastu lat biegle projektujemy wszelkie formy POS oraz stanowimy zaplecze techniczne wspierające wiele  polskich firm i agencji brandingowych. W skrócie jesteśmy wyspecjalizowaną firmą produkcyjno-usługową w szeroko pojętej dziedzinie reklamy zewnętrznej, wewnętrznej, materiałów promocyjnych. Specjalizujemy się we wszelkiego typu formach przestrzennych jak znaki, litery, kubiki, standy, kasetony, dyspozytory i prezentery, kubiki ect. Działamy na najwyższych standardach druku wielkoformatowego różnego typu banerów, plakatów, owijek. Wspieramy drukami promocyjnymi ulotek, wizytówek, materiałów promocyjnych. Działamy na terenie całego kraju i zagranicy dzięki współpracy z renomowanymi firmami kurierskimi głównie DPD. Oferujemy profesjonalny i kompleksowy serwis reklamowy wraz z konfekcjonowaniem i wysyłaniem gotowych produktów we wcześniej wskazane miejsca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Formedia.

Blokowe litery ze styroduru to stosunkowo niedroga forma przestrzenna. Dzięki lekkości i trwałości doskonale nadają się do bezpośredniego zawieszenia na ścianie, elewacji budynku, a nawet przyczepione do grafiki z usztywnionym podłożem. Styrodur wycinamy specjalistycznymi ploterami i frezarkami. Charakterystyczne dla tego tworzywa jest gładki front i lekko chropowate, lecz równe brzegi. Grubość styroduru jest zróżnicowana w Formedia wykorzystujemy zazwyczaj od 2 do 5 cm w zależności od końcowego efektu, który chcemy osiągnąć. Styrodur wymaga ręcznego, kilkuwarstwowego malowania farbami wodnymi głównie akrylowymi. Farby akrylowe mają bardzo podobne właściwości do farb olejnych. Różnią się głównie tym, że ich bazą jest woda, schną dużo szybciej i są niemal, że bezzapachowe w przeciwieństwie do farb olejnych, które są silnie eteryczne. Zaschnięta farba akrylowa tworzy gumową powłokę na naszych napisach dzięki czemu mają nie tylko ładny wygląd o wyrazistych kolorach, ale także są trwale zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi. 

Dzięki swej lekkości napisy ze styroduru bez problemu w nieinwazyjny sposób za pomocą silikonowego kleju lub bardzo mocnej taśmy dwustronnej można przymocować do powierzchni ściany, elewacji, sztywnego podkładu. Napis ten jest ciekawym, prostym i efektownym zarazem rozwiązaniem np. na umieszczenie logo wewnątrz biura, czy numeru budynku przy wejściu. W połączeniu z grafiką czy plexi daje ciekawe efekty.  

Litery przestrzenne ze styroduru,
malowane

Styrodur to materiał idealnie nadający się do wykorzystania w reklamie zewnętrznej jak i wewnętrznej. Jego główne zalety to m.in. odporny na warunki atmosferyczne, wytrzymały, lekki, posiada minimalne wchłanianie wody. Oferowane przez Formedia litery przestrzenne ze styroduru możemy pomalować na dowolnie wybrany kolor, wykonać dowolnej wielkości litery przestrzenne oraz je zamontować. Niskie koszty produkcji liter bryłowych, wybór grubości płyt, ich lekkość i niebanalny wygląd to niewątpliwe atuty zyskującego na popularności rozwiązania. Styrodur to materiał izolujący, twardszy i mniej nasiąkliwy od styropianu, dlatego też znalazł także szerokie zastosowanie w reklamie. Jest łatwy w malowaniu farbami, dzięki czemu doskonale nadaje się właśnie do tworzenia liter oraz rozmaitych innych znaków graficznych.

Litery przestrzenne ze styroduru
z licem z plexi

Litery ze styroduru z licem z plexi  to doskonała propozycja dla osób poszukujących trwałej, efektownej, a jednocześnie taniej reklamy. Styrodur Bydgoszcz to pianka poliestrowa odporna na waruki atmosferyczne, niezwykle lekka i wytrzymała. Litery, logotypu i znaki styrodurowe wycinamy za pomocą profesjonalnego plotera termicznego . Następnie pokrywamy je dowolnym kolorem z palety RAL. Dla uatrakcyjnienia i podniesienia walorów estetycznych reklamy całość można pokryć licem z kolorowej plexi.

Litery przestrzenne
ze styroduru z licem dibondu

Oferujemy litery ze styroduru z licem z dibondu. Materiał ten składa się z warstwy aluminium-warstwy plexi-warstwy i aluminium. Boki styroduru malujemy na dowolny kolor.

Litery ze styroduru
z licem z PCV

PCV w swojej strukturze ma matową lekko porowatą powierzchnię. Płyty PCV różnią się od plexi tym że nie mają połysku. brakiem połysku, Oferujemy również malowanie boków liter w dowolnym kolorze oraz montaż.