LITERY PRZESTRZENNE |  BLOKOWE NAPISY | LEKKIE NAPISY | AGENCJA REKLAMOWA BYDGOSZCZ | FORMEDIA  | KUJAWSKO POMORSKIE

Litery ze styroduru
– blokowe litery przestrzenne –

Formedia jesteśmy bydgoskim producentem reklam. Działamy m.in. jako agencja reklamowa, od kilkunastu lat biegle projektujemy wszelkie formy POS oraz stanowimy zaplecze techniczne wspierające wiele  polskich firm i agencji brandingowych. W skrócie jesteśmy wyspecjalizowaną firmą produkcyjno-usługową w szeroko pojętej dziedzinie reklamy zewnętrznej, wewnętrznej, materiałów promocyjnych. Specjalizujemy się we wszelkiego typu formach przestrzennych jak znaki, litery, kubiki, standy, kasetony, dyspozytory i prezentery, kubiki ect. Działamy na najwyższych standardach druku wielkoformatowego różnego typu banerów, plakatów, owijek. Wspieramy drukami promocyjnymi ulotek, wizytówek, materiałów promocyjnych. Działamy na terenie całego kraju i zagranicy dzięki współpracy z renomowanymi firmami kurierskimi głównie DPD. Oferujemy profesjonalny i kompleksowy serwis reklamowy wraz z konfekcjonowaniem i wysyłaniem gotowych produktów we wcześniej wskazane miejsca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Formedia.

Blokowe litery ze styroduru to stosunkowo niedroga forma przestrzenna. Dzięki lekkości i trwałości doskonale nadają się do bezpośredniego zawieszenia na ścianie, elewacji budynku, a nawet przyczepione do grafiki z usztywnionym podłożem. Styrodur wycinamy specjalistycznymi ploterami i frezarkami. Charakterystyczne dla tego tworzywa jest gładki front i lekko chropowate, lecz równe brzegi. Grubość styroduru jest zróżnicowana w Formedia wykorzystujemy zazwyczaj od 2 do 5 cm w zależności od końcowego efektu, który chcemy osiągnąć. Styrodur wymaga ręcznego, kilkuwarstwowego malowania farbami wodnymi głównie akrylowymi. Farby akrylowe mają bardzo podobne właściwości do farb olejnych. Różnią się głównie tym, że ich bazą jest woda, schną dużo szybciej i są niemal, że bezzapachowe w przeciwieństwie do farb olejnych, które są silnie eteryczne. Zaschnięta farba akrylowa tworzy gumową powłokę na naszych napisach dzięki czemu mają nie tylko ładny wygląd o wyrazistych kolorach, ale także są trwale zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi. 

Dzięki swej lekkości napisy ze styroduru bez problemu w nieinwazyjny sposób za pomocą silikonowego kleju lub bardzo mocnej taśmy dwustronnej można przymocować do powierzchni ściany, elewacji, sztywnego podkładu. Napis ten jest ciekawym, prostym i efektownym zarazem rozwiązaniem np. na umieszczenie logo wewnątrz biura, czy numeru budynku przy wejściu. W połączeniu z grafiką czy plexi daje ciekawe efekty.  

Jak zamówić napis ze styroduru od Formedia?

Składanie zamówień w Formedia jest bardzo proste. Zamówienie przyjmujemy przez formularz kontaktowy lub @ sklep@formedia.pl. Wystarczy złożyć zamówienie kupując wybrany produkt w naszym sklepie internetowym na www.formedia.pl/sklep lub napisać wiadomość mailową w której dokładnie opiszesz dokładnie co potrzebujesz, do jakiego klienta jest skierowana Twoja reklama, gdzie będzie się znajdować.

 

Nasi specjaliści odpiszą na wiadomość wraz z wyceną jeśli będzie taka potrzeba. Dokonanie przelewu lub zaliczki jest dla nas sygnałem potwierdzenia zamówienia.

Główne rodzaje form ze styroduru

Najczęściej wykorzystywane formy ze styroduru w Formedia. Główna charakterystyka, technika wykonania i miejsce zastosowania w przestrzeni.

Litery przestrzenne ze styroduru, malowane

Styrodur to materiał idealnie nadający się do wykorzystania w reklamie zewnętrznej jak i wewnętrznej. Jego główne zalety to m.in. odporny na warunki atmosferyczne, wytrzymały, lekki, posiada minimalne wchłanianie wody. Oferowane przez Formedia litery przestrzenne ze styroduru możemy pomalować na dowolnie wybrany kolor, wykonać dowolnej wielkości litery przestrzenne oraz je zamontować. Niskie koszty produkcji liter bryłowych, wybór grubości płyt, ich lekkość i niebanalny wygląd to niewątpliwe atuty zyskującego na popularności rozwiązania. Styrodur to materiał izolujący, twardszy i mniej nasiąkliwy od styropianu, dlatego też znalazł także szerokie zastosowanie w reklamie. Jest łatwy w malowaniu farbami, dzięki czemu doskonale nadaje się właśnie do tworzenia liter oraz rozmaitych innych znaków graficznych.

Litery przestrzenne ze styroduru z licem z plexi

Litery ze styroduru z licem z plexi  to doskonała propozycja dla osób poszukujących trwałej, efektownej, a jednocześnie taniej reklamy. Styrodur Bydgoszcz to pianka poliestrowa odporna na waruki atmosferyczne, niezwykle lekka i wytrzymała. Litery, logotypu i znaki styrodurowe wycinamy za pomocą profesjonalnego plotera termicznego . Następnie pokrywamy je dowolnym kolorem z palety RAL. Dla uatrakcyjnienia i podniesienia walorów estetycznych reklamy całość można pokryć licem z kolorowej plexi.

Litery przestrzenne ze styroduru z licem dibondu

Oferujemy litery ze styroduru z licem z dibondu. Materiał ten składa się z warstwy aluminium-warstwy plexi-warstwy i aluminium. Boki styroduru malujemy na dowolny kolor.

Litery ze styroduru z licem z PCV

PCV w swojej strukturze ma matową lekko porowatą powierzchnię. Płyty PCV różnią się od plexi tym że nie mają połysku. brakiem połysku, Oferujemy również malowanie boków liter w dowolnym kolorze oraz montaż.

Wybrane elementy reklamy zewnętrznej

O FORMEDIA

 

Zajmujemy się kompleksową obsługą firm
w zakresie wytwarzania i konfekcjonowania wszelkich materiałów POS. Od ponad kilkunastu
lat jesteśmy agencją poligraficzno-reklamową, producentem materiałów POS, produktów ochronnych, specjalizujemy się m.in. w obróbce tworzyw sztucznych, naturalnych, kartonów
i papierów, tkanin.

 

 

Dysponując własną linią produkcyjną 
oraz odpowiednim zapleczem technicznym, zapewniamy wysoką jakość produktu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu gwarantujemy profesjonalną i kompleksową obsługę od fazy projektowej, druku, wyklejania, plotowania,
cięcia grafiki po obrysach, frezowania, grawerowania, gięcia i wielu innych.

WSPÓŁPRACA

 

Masz pomysł, Idee lecz brak Ci odpowiedniego zaplecza technicznego. 

 

Jeśli tylko chcesz w Formedia będziemy Twoim zapleczem technicznym. 

 

 

Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu mamy nieograniczone możliwości.
Nasi specjaliści od obróbki tworzyw, reklamy,  materiałów POS służą swym wieloletnim doświadczeniem.

 

Stale pogłębiamy swoją wiedzę o nowe doświadczenia. Stawiamy na rozwój,
rozbudowę parku maszynowego,
znajomość procesów produkcyjnych,
surowców i najnowszych technologii.

FAQ

Składanie zamówień w Formedia jest bardzo proste. Wystarczy złożyć zamówienie kupując wybrany produkt w naszym sklepie internetowym na www.formedia.pl/sklep lub napisać wiadomość mailową w której opiszesz dokładnie co potrzebujesz.

 

Nasi specjaliści odpiszą na wiadomość wraz z wyceną jeśli będzie taka potrzeba. Dokonanie przelewu lub zaliczki jest dla nas sygnałem potwierdzenia zamówienia.

Od samego początku istnienia Formedia czyli od kilkunastu lat ciągle współpracujemy z wieloma firmami. Stanowimy dla nich zaplecze techniczne. Wykonujemy wszelkiego rodzaju reklamy POS od wydruków po skomplikowane formy przestrzenne. 

 

Dzięki wciąż rozbudowywanemu parkowi maszynowemu niema dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. 

 

Jest to bardzo komfortowe zwłaszcza dla marek z punktami sieciowymi czy franczyzowymi ponieważ wykonujemy, konfekcjonujemy i od razu wysyłamy zamówienie we wcześniej wskazane punkty. 

 

Staramy się być elastyczni i wyczuleni na potrzeby klienta. Najczęstszym i najwygodniejszym sposobem dostarczenia gotowych produktów est wysyłka. Korzystamy ze wsparcia renomowanych firm kurierskich głównie DPD. 

 

Jeżeli jesteś z Bydgoszczy polecamy odbiór osobisty.

W obrębie województwa Kujawsko-pomorskiego, gdy zlecenie wymaga montażu na miejscu u klienta bez problemu zawieziemy reklamę, kaseton do Ciebie i ją zamontujemy. Dysponujemy własnymi samochodami dostawczymi.

Tak, oczywiście w Formedia wysyłamy produkty w dowolne wskazane miejsce. Mamy międzynarodowy NIP i granice nie stanowią żadnego problemu. Korzystamy z renomowanych marek kurierskich lub z konkretnych wskazanych przez klienta. 

 

Zawsze zabezpieczamy nasze produkty do transportu tak by dotarły do klienta w nienaruszonym, idealnym stanie. Jeżeli jest taka potrzeba jesteśmy wstanie stworzyć indywidualne wyprofilowane opakowania dedykowane do danego produktu.

Konfekcjonowanie to pakowanie oraz dostarczanie seryjne towarów.

 

Produkty reklamowe wytworzone w Formedia pakujemy w odpowiednie grupy i wysyłamy we wskazane wcześniej miejsca. Jest to szczegółowe, indywidualne zamówienie. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne dla Twojej firmy. Jeżeli masz wiele punktów każdy z nich może potrzebować nieco innych elementów reklamy lub tą samą tylko, że w przypisanym dla siebie formacie. Teraz to żaden problem. Rozumiemy jak cenny jest szybki czas realizacji np. kampanii reklamowych, jeżeli będzie taka potrzeba zapewnimy pomoc techniczną w przygotowaniu plików do realizacji. Wszystko w trosce o Twój komfort.

Od strony wizualnej nie ma różnicy między plexi, a poliwęglanem. Mają bardzo zbliżone parametry optyczne i grubości. Wyglądają niemal jak szkło. Wszystko tkwi we właściwościach tych dwóch tworzyw. 

 

Poliwęglan jest bardziej wytrzymały od plexi. Bardziej odporny na uderzenia, warunki zewnętrzne. Doskonale nadaje się do gięcia, a jego kształty nie ulegają zmianie pod wpływem zmiany temperatur.  Poliwęglan jest także bezpieczny ponieważ ma wysoką klasę niepalności i warunki atmosferyczne. Doskonale sprawdza się we wszelkiego osłonach, maskach ochronnych, owiewkach, oraz elementach, które mogą być narażone na działanie dużych sił.

 

Plexi jest za to bardziej krucha. Doskonale nadaje się do tworzenia elementów wystawienniczych. Dostępna w większej gamie kolorystycznej. Plexi także doskonale tłumi dźwięk. Posiada jednak nieznacznie lepsze właściwości optyczne od poliwęglanu oraz jest bardziej odporna na żółknięcie. Doskonale sprawdza się w elementach ekspozycyjnych, dekoracyjnych, kasetonach reklamowych, stojakach, literach przestrzennych i innych akcesoriach reklamowych.

Tak jak najbardziej. Bardzo często przy dużym zamówieniu nowego produktu wykonujemy prototyp dostosowany do wytycznych i projektu klienta. Nasi specjaliści doradzą użycia odpowiednich materiałów tak by efekt końcowy produktu był jak najbardziej satysfakcjonujący.

to skrót terminu Computerized Numerical Control, czyli komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych. Najczęściej sterowanymi maszynami są frezarki, lasery tokarki oraz elektrodrążarki, które wykonują złożone kształty w szybki i niezwykle precyzyjny sposób. Dzięki systemowi CNC w Formedia obróbka materiałów jest bardzo wygodna, niezależnie od wykonywanego projektu. Technologia ta pozwala na wykonywanie różnych, nawet bardzo skomplikowanych zleceń. Kształty wycinane są w niezwykle dokładny sposób oraz w krótkim czasie.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ