Litery ze styroduru - Formedia
Slider

LITERY PRZESTRZENNE NIEPODŚWIETLANE

Różnorodność form, kolorystyki oraz technik wykończenia powoduje, że ta forma prezentacji cieszy się ogromną popularnością. Litery przestrzenne niepodświetlane to forma przestrzenna w postaci liter i znaków,  które wykonywane są najczęściej z aluminium, dibondu, plexi lub płyty spienionej PCV.

 

Są to materiały, które wykorzystywane są nie tylko w reklamie ale służą również jako materiały dekoracyjne. Ogromną zaletą liter przestrzennych Bydgoszcz jest ich niewielka waga, nieograniczony wybór kolorów i kształtów oraz korzystna cena.

Litery przestrzenne ze styroduru, malowane

Styrodur to materiał idealnie nadający się do wykorzystania w reklamie zewnętrznej jak i wewnętrznej. Jego główne zalety to m.in. odporny na warunki atmosferyczne, wytrzymały, lekki, posiada minimalne wchłanianie wody. Oferowane przez Formedia litery przestrzenne ze styroduru możemy pomalować na dowolnie wybrany kolor, wykonać dowolnej wielkości litery przestrzenne oraz je zamontować. Niskie koszty produkcji liter bryłowych, wybór grubości płyt, ich lekkość i niebanalny wygląd to niewątpliwe atuty zyskującego na popularności rozwiązania. Styrodur to materiał izolujący, twardszy i mniej nasiąkliwy od styropianu, dlatego też znalazł także szerokie zastosowanie w reklamie. Jest łatwy w malowaniu farbami, dzięki czemu doskonale nadaje się właśnie do tworzenia liter oraz rozmaitych innych znaków graficznych.

Litery przestrzenne ze styroduru z licem z plexi

Litery ze styroduru z licem z plexi  to doskonała propozycja dla osób poszukujących trwałej, efektownej, a jednocześnie taniej reklamy. Styrodur Bydgoszcz to pianka poliestrowa odporna na waruki atmosferyczne, niezwykle lekka i wytrzymała. Litery, logotypu i znaki styrodurowe wycinamy za pomocą profesjonalnego plotera termicznego . Następnie pokrywamy je dowolnym kolorem z palety RAL. Dla uatrakcyjnienia i podniesienia walorów estetycznych reklamy całość można pokryć licem z kolorowej plexi.

Litery przestrzenne ze styroduru z licem dibondu

Oferujemy litery ze styroduru z licem z dibondu. Materiał ten składa się z warstwy aluminium-warstwy plexi-warstwy i aluminium. Boki styroduru malujemy na dowolny kolor.

Litery ze styroduru z licem z PCV

PCV w swojej strukturze ma matową lekko porowatą powierzchnię. Płyty PCV różnią się od plexi tym że nie mają połysku. brakiem połysku, Oferujemy również malowanie boków liter w dowolnym kolorze oraz montaż.

Litery / Logotypy z Dibondu

Litery i logotypy z dibondu frezujemy na maszynie CNC. Dibond Bydgoszcz to materiał bardzo sztywny i odporny na odkształcenia. Materiał ten występuje w wielu kolorach. Płyta kompozytowa standardowo występuję jako mat lub błysk, a także jako aluminium zwykłe lub drapane. Reklamy montujemy na dystansach lub bezpośrednio na ścianach w zależności od oczekiwanego efektu.

Litery/ Logotypy z PCV

Litery z PCV wykonywane są metodą frezowania na maszynie CNC w płytach PCW i PCV. Idealnie nadają się zaróno do wewnątrz jak i na zewnątrz. Materiał na litery z pcv występują w kilku podstawowych kolorach: biały, zielony, żółty, niebieski, czerwony, czarny, szary. Litery z PCW, PCV są pośrednim rozwiązaniem pomiędzy literami ze styroduru i literami z Dibondu.