grafika litery przestrzenne
REKLAMA | LITERY PRZESTRZENNE | REKLAMA ŚWIETLNA BYDGOSZCZ | AGENCJA REKLAMOWA | FORMEDIA  | KUJAWSKO POMORSKIE

Litery przestrzenne

Formedia jesteśmy bydgoskim producentem reklam. Działamy m.in. jako agencja reklamowa, od kilkunastu lat biegle projektujemy wszelkie formy POS oraz stanowimy zaplecze techniczne wspierające wiele  polskich firm i agencji brandingowych. W skrócie jesteśmy wyspecjalizowaną firmą produkcyjno-usługową w szeroko pojętej dziedzinie reklamy zewnętrznej, wewnętrznej, materiałów promocyjnych. Specjalizujemy się we wszelkiego typu formach przestrzennych jak znaki, litery, kubiki, standy, kasetony, dyspozytory i prezentery, kubiki ect. Działamy na najwyższych standardach druku wielkoformatowego różnego typu banerów, plakatów, owijek. Wspieramy drukami promocyjnymi ulotek, wizytówek, materiałów promocyjnych. Działamy na terenie całego kraju i zagranicy dzięki współpracy z renomowanymi firmami kurierskimi głównie DPD. Oferujemy profesjonalny i kompleksowy serwis reklamowy wraz z konfekcjonowaniem i wysyłaniem gotowych produktów we wcześniej wskazane miejsca. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Formedia.

Różnorodność form, kolorystyki oraz technik wykończenia powoduje, że ta forma prezentacji cieszy się ogromną popularnością. Litery przestrzenne niepodświetlane to forma przestrzenna w postaci liter i znaków,  które wykonywane są najczęściej z aluminium, dibondu, plexi lub płyty spienionej PCV.

 

Są to materiały, które wykorzystywane są nie tylko w reklamie ale służą również jako materiały dekoracyjne. Ogromną zaletą liter przestrzennych Bydgoszcz jest ich niewielka waga, nieograniczony wybór kolorów i kształtów oraz korzystna cena.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ

Najczęściej wykonywane litery przestrzenne

w Formedia to:

 

Litery blokowe, napisy, logo ze styroduru

Styrodur to materiał idealnie nadający się do wykorzystania w reklamie zewnętrznej jak i wewnętrznej. Jego główne zalety to m.in. odporny na warunki atmosferyczne, wytrzymały, lekki, posiada minimalne wchłanianie wody. 

 

Styrodur Bydgoszcz to pianka poliestrowa odporna na waruki atmosferyczne, niezwykle lekka i wytrzymała. Niskie koszty produkcji liter bryłowych, wybór grubości płyt, ich lekkość i niebanalny wygląd to niewątpliwe atuty zyskującego na popularności rozwiązania. Styrodur to materiał izolujący, twardszy i mniej nasiąkliwy od styropianu, dlatego też znalazł także szerokie zastosowanie w reklamie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Formy z styroduru malowane

Oferowane przez Formedia litery przestrzenne ze styroduru możemy pomalować na dowolnie wybrany kolor, wykonać dowolnej wielkości litery przestrzenne oraz je zamontować. Styrodur jest łatwy w malowaniu farbami, dzięki czemu doskonale nadaje się właśnie do tworzenia liter oraz rozmaitych innych znaków graficznych. Można go także łączyć z innymi sztywnymi tworzywami.

Formy ze styroduru z licem z plexi

Litery ze styroduru z licem z plexi  to doskonała propozycja dla osób poszukujących trwałej, efektownej, a jednocześnie taniej reklamy.  Litery, logotypu i znaki styrodurowe wycinamy za pomocą profesjonalnego plotera termicznego . Następnie pokrywamy je dowolnym kolorem z palety RAL. Dla uatrakcyjnienia i podniesienia walorów estetycznych reklamy całość można pokryć licem z kolorowej plexi.

Formy ze styroduru z licem z dibondu

Oferujemy litery ze styroduru z licem z dibondu. Materiał ten składa się z warstwy aluminium-warstwy plexi-warstwy i aluminium. Boki styroduru malujemy na dowolny kolor. Styrodur malowany jest farbami akrylowymi natomiast dibond metodą proszkową. Używamy kolorów z palety Pantone.

Formy ze styroduru z licem z PCV

PCV w swojej strukturze ma matową lekko porowatą powierzchnię. Płyty PCV różnią się od plexi tym że nie mają połysku. Oferujemy również malowanie boków liter w dowolnym kolorze oraz ich montaż.

reklama przestrzenna
litery przestrzenne do przedszkola
litery przestrzenne z styroduru

Litery blokowe, napisy, logo z plexi

Idealnym materiałem do stworzenia lekkich przestrzennych liter jest plexi. Tworzywo cenione szczególnie za swą trwałość i elegancki wygląd. Przy tworzeniu przestrzennych liter z wykorzystaniem plexi o różnych grubościach i kolorach mamy wiele możliwości rozwiązań.

 

W Formedia wykorzystujemy najczęściej plexi o grubości plexi 2, 3, 4, 5 mm. Najczęściej bazujemy na kolorach jak biały, czarny, bezbarwny i z okleiną. Inne kolory, jak najbardziej tak, na zamówienie, należy tylko uwzględnić we wcześniejszej wiadomości mailowej. 

 

Cięcie kształtów z plexi wykonujemy w technologii:

 

frezowania, co daje efekt gładkich, matowych krawędzi podobnych do piaskowania szkła

– technologii cięcia laserowego strumieniem wiązki swiatła, co daje końcowy efekt błyszczących, gładkich krawędzi

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Przestrzenne formy z kolorowej plexi

strona w trakcie tworzenia …

Płaskie formy z kolorowej plexi

strona w trakcie tworzenia …

litery z plexi
litery przestrzenne z plexi
logo ze styroduru

Litery blokowe, napisy, logo z dibondu

Litery i logotypy z dibondu frezujemy na maszynie CNC. Dibond Bydgoszcz to materiał bardzo sztywny i odporny na odkształcenia. Materiał ten występuje w wielu kolorach. Płyta kompozytowa standardowo występuję jako mat lub błysk, a także jako aluminium zwykłe lub drapane. Reklamy montujemy na dystansach lub bezpośrednio na ścianach w zależności od oczekiwanego efektu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Formy przestrzenne z dibondu

strona w trakcie tworzenia …

Baza do napisów z dibondu

strona w trakcie tworzenia …

litery blokowe przestrzenne
ledowe logo
litery ledowe świecące

Litery blokowe, napisy, logo z PCV

Litery z PCV wykonywane są metodą frezowania na maszynie CNC w płytach PCW i PCV. Idealnie nadają się zaróno do wewnątrz jak i na zewnątrz. Materiał na litery z pcv występują w kilku podstawowych kolorach: biały, zielony, żółty, niebieski, czerwony, czarny, szary. Litery z PCW, PCV są pośrednim rozwiązaniem pomiędzy literami ze styroduru i literami z Dibondu.

Formy przestrzenne z PCV

strona w trakcie tworzenia …

Formy przestrzenne z PCV

strona w trakcie tworzenia …

litery przestrzenne 3D LED
literki z trwałej plexi
malowane litery ze styroduru

Podświetlane litery blokowe, napisy, logo

Wykonywane z najwyższej jakości materiałów umożliwiających przepuszczanie światła – tworzywa sztuczne lub plexi. Do produkcji używamy również: taśmy aluminiowe, stal nierdzewną a do podświetlenia najnowsze technologie oświetlenia LED. Aby stworzyć przestrzenne kształty lub litery stosuje się technikę składania lub klejenia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Przestrzenne formy podświetlane

strona w trakcie tworzenia …

Płaskie formy podświetlane

Litery płaskie posiadają szerokie zastosowanie w reklamie i dekoracji wnętrz. Płaskie litry mogą być użyte jako samodzielne napisy ścienne lub część bardziej złożonej formy jako element doklejony do np. grafiki ze sztywnym podłożem czy kasetonu, prezentera reklamowego.  Płaskie litery w Formedia wykonujemy zazwyczaj z plexi białej, czarnej lub kolorowej oraz bardzo trwałego dibondu. Mogą być także pokryte kolorowymi naklejkami lub z nadrukiem co daje ciekawy efekt końcowy. Płaskie litery i napisy można także dodawać jako elementy personalizacji na ozdobnych kuferkach, ramkach, szkatułkach co daje eleganciki i subtelny efekt 3D.

Podświetlane formy 

światłem bocznym i punktowym

strona w trakcie tworzenia …

Podświetlane formy

światłem skierowanym od tyłu

strona w trakcie tworzenia …

znak reklamowy świecący
apteka napis 3d
litery przestrzenne podświetlane

Ozdobne litery, napisy, płaskie

Dla wszystkich ceniących nietuzinkowy dizajn wnętrz oferujemy w formedia cytaty, napisy ścienne wykonane z trwałego poliwęglanu lub naklejki ściennej. Doskonale nadają się do pomieszczeń konferencyjnych, wnętrz biur z treściami motywującymi lub na korytarzach, poczekalniach, holach by zająć przez chwilę osoba czekającą w kolejce. Podobne rozwiązania są modne w modernistycznych i industrialnych wnętrzach mieszkań i pokoi hotelowych.  

Z łatwością możesz zamontować napisy ścienne samodzielnie. Naklejki ścienne z łatwością same przylegają do płaskich powierzchni, a napisy ze sklejki czy mocnego poliwęglanu przyczepia się, podobnie jak styrodur, na bardzo mocną taśmę piankową dwustronną. 

 

Dlaczego poliwęglan, a nie plexi? Proponujemy Państwu poliwęglan ponieważ jest mocniejszy i bardziej odporny na uderzenia dzięki czemu lepiej się nadaje do przekazania za pomocą kuriera.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>

Napisy z naklejki

strona w trakcie tworzenia …

Napisy płaskie z drewna i sklejki

strona w trakcie tworzenia …

Napisyaskie z plexi i poliwęglanu

strona w trakcie tworzenia …

Napisy płaskie z dibondu

strona w trakcie tworzenia …

Napisy płaskie na dystansach

strona w trakcie tworzenia …

Toppery i piki z napisami

strona w trakcie tworzenia …

wyklejanie witryn folią
fototapety w bydgoszczy
logo przestrzenne papagrande

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ