EKSPOZYCJA PRODUKTÓW Z PLEXI PLEKSI | REGAŁY MEBLE Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Meble z plexi 

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą systemów do ekspozycji z plexi. Wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości. W ofercie posiadamy szeroką gamę stojaków plexi. Zaczynając od standardowych tylu L, T i A, poprzez stojaki kaskadowe, w drewnianą i kolorową podstawką, stojaki z ozdobnymi śrubkami jak również wiele wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na sklepie internetowym.

W Formedia wykonujemy różnego rodzaju projekty z plexi. Meble z akrylu doskonale sprawdza się jako nowoczesny desing we wnętrzach damów, jako wyposażenie pokoju dziecięcego, dziennego, salonu czy sypialni. Najczęściej są to stoły stoliczki nocne, taporety, szafki czy gabloty. Zastosowanie plexi transparentnej do wykonania produktu sprawia, że konstrukcje mebli z plexi wydają się być lekkie wizualnie, bardzo eleganckie, stabilne i  funkcjonalne.

Dzięki wykorzystaniu przeźroczystej plexi meble przenikają przestrzeń odbijającego się światła. Możliwości technologiczne pozwalają nam na wykonanie mebli z pleksi na specjalne życzenie Klienta w innych kolorach plexi oraz naniesienie grafiki metodą druku UV. Mamy więc nieograniczone możliwości graficzne, a szeroka różnorodność asortymentu pozwala nam na dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klienta.

 

 

MASZ PYTANIE?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE