Medale z plexi

Szukasz lekkich medali na wyróżnienie do szkoły, pracy, konkurs lub wydarzenie sportowe? Jesteśmy producentem medali z plexi dzięki czemu zyskasz wyróżnienia w atrakcyjnych cenach. Zamów medal z personalizacją wykonaną za pomocą druku UV. Jest to trwała metoda nanoszenia grafiki, o bardzo wysokiej jakości druku. Nasze medale z plexi nie muszą być okrągłe. Możemy wyciąć dla Ciebie dowolny kształt, a płaszczyznę wykonamy z jednej lub z połączeń kilku sklejonych tworzyw. Mogą się one różnić kształtem, kolorystyką, grubością co daje nietuzinkowe efekty. Medale z plexi od Formedia wycinane są na profesjonalnych laserach tnących dzięki czemu krawędź produktu jest błyszcząca. Całość wygląda bardzo elegancko, nowocześnie. Formy te są dużo lżejsze od medali ze szkła, czy metalu. Zapraszamy to kontaktu przez sklep@formedia.pl, napisz do nas czego oczekujesz lub podeślij nam swój projekt. Z chęcią wykonamy medal z Państwa projektu lub zaprojektujemy coś niepowtarzalnego dopasowanego do konkretnych okoliczności. Możemy stworzyć trofea z plexi na dowolny wzór, kształt jak i z dowolnego projektu. Taka forma nagrody niewątpliwe zostanie doceniona.

Dlaczego wybrać medal z plexi?

Ciekawą alternatywą dla nagród i wyróżnień są medale wykonane z plexi. Ten lekki a zarazem elegancki materiał znany jest również jako szkło akrylowe. Ze względu na swą trwałość i nowoczesny wygląd możliwość łączenia technik laseru, druku UV i graweru jest naszym ulubionym tworzywem dającym wiele możliwości na rozwiązania oryginalnych projektów. Oferujemy Państwu nowoczesne medale z plexi, które są wycinane, drukowane UV lub grawerowane laserowo. Jako uszlachetnienie medali możemy uzupełniać je laminatami grawerskimi.

Medale okolicznościowe z plexi

Pragniesz uwiecznić ważne wydarzenie, nadchodzi jubileusz, rocznica powstania firmy? Organizujesz event z konkursami sportowymi? Postaw na medale z grubej plexi. W wytwarzanych medalach z pleksi Formedia używamy tworzywa od 1,5 do 5 mm szerokości. W estetyczny sposób sklejamy kilka jego warstw. Dzięki takiemu zabiegowi możemy uzyskać ciekawe rozwiązania. Dzięki użyciu np. materiałów bezbarwnych zyskamy ciekawe efekty 3d. Medale z plexi są wyjątkową pamiątką z okazji rocznicy firmy,  święta miasta, jubileuszu, rocznicy założenia firmy itp.

Medale sportowe od producenta

Zyskaj tani i trwały produkt jakim jest medal z plexi zamówiony bezpośrednio u polskiego producenta. Prowadzisz konkurs w szkole, przedszkolu. Chcesz podziękować uczestnikom biegu charytatywnego? Zamów większą ilość spersonalizowanych medali i zaoszczędź. Tanie medale z plexi z pewnością Cię zadowolą. Dzięki nim zyskasz niezobowiązującą nagrodę i podziękowanie za uczestnictwo w wydarzeniu sportowym. Oferta Formedia tanich medali na imprezy i  konkursy sportowe organizowanych przez miasta, gminy, koła wiejskie zostanie wysłana na Twojego maila. Napisz do nas na sklep@formedia.pl. Podeślij w nim swoje logo, hasło, nazwę imprezy oraz ilość medali jaka Cię interesuje. Stworzymy indywidualny projekt dopasowany do Twojego wydarzenia i budżetu.

Jak mogę zamówić spersonalizowane medale?

W Internecie znajdziesz mnogość gotowych wzorów medali, jednak to w Formedia zamówisz niepowtarzalny wzór. Dzięki indywidualnemu projektowi wzoru wykonywanemu zyskasz imienny medal. Znakowanie wykonywane jest za pomocą nadruku UV, grawerów lub naklejki z nadrukiem w zależności od założonego wcześniej efektu. Wybraną metodą nanosimy na nich np. logo firmowe, miasta, ważne informacje. Jeśli chcesz, by Twój medal był jeszcze bardziej wyjątkowy zamów model składający się z kilku warstw plexi. Utworzymy w ten sposób model z efektem płaskorzeźby. Opisz wszystkie szczegóły, które Cię interesują i zamów przez sklep@formedia.pl.