systemy promocyjne

Monidła – fotostandy – fotościanki

Monidło reklamowe to bardzo atrakcyjna i skuteczna forma reklamy. Monidła i fotościanki są najczęściej wykorzystywane podczas różnego rodzaju eventów, imprez, festynów czy kampanii promocyjnych. Mają również zastosowanie w teatrach, muzeach, kinach, a także w branży turystycznej i rozrywkowej. Fotostandy reklamowe pozwalają w oryginalny i widoczny sposób wyeksponować logotyp, usługę czy towar sponsora. Sprawdzają się również jako element przykuwający uwagę klientów w sklepach i punktach usługowych a tym samym dostarczają wiele radości przy robieniu zdjęć.

 

Monidła – to nazwa coraz częściej przypisana jest standom z wyciętym otworem na twarz. Otwór ten pozwala na zrobienie zdjęcia osoby udającej postać ze standu.

 

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii jak również wysokiej jakości materiałów fotościanki reklamowe są wytrzymałe a ich konstrukcje stabilne. Najczęściej wykonane są z materiału pcv spienione o grubości 8 – 10 mm, na której naniesiona jest grafika. Wydruk zabezpieczony jest laminatem matowym co zmniejsza powstanie odbić światła w trakcie wykonywanych zdjęć.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ