NAKLEJKI MAGNETYCZNE | DRUK WIELKOFORMATOWY BYDGOSZCZ | REKLAMA | SYSTEMY PROMOCYJNE | REKLAMA BYDGOSZCZ | AGENCJA REKLAMOWA | FORMEDIA  | KUJAWSKO POMORSKIE

Naklejki magnetyczne

Szukasz praktycznego rozwiązania na szybką reklamę, którą w razie potrzeby można zdemontować i zamieścić w dowolnym  innym miejscu? Jeśli tak, polecamy naklejki magnetyczne od Formedia. Proste i tanie rozwiązanie dla reklamy samochodowej. Dzięki zastosowaniu namagnesowanej naklejki można bez uszczerbku dla lakieru w szybki i wygodny sposób zamieścić reklamę na dowolnej metalowej powierzchni. Mogą być stosowane np. jako personalizacja samochodów służbowych, czy gadżety reklamowe w postaci magnesów na tablice i lodówkę.

 

Naklejki magnetyczne wykonujemy w różnych formatach. Drukujemy na nich dowolny tekst, grafikę lub wycinamy w dowolne kształty. Kolorowa grafika przykuje wzrok potencjalnych klientów, dzięki czemu uzyskasz pożądany efekt promocji. Dzięki kompleksowej usłudze Formedia wydruku i ploterowego cięcia zrealizujemy każdy Twój projekt naklejki magnetycznej. 

 

Użycie naklejki magnetycznej do reklamy samochodowej ma wiele korzyści. Przede wszystkim możesz ją w łatwy sposób montować i demontować nie uszkadzając przy tym lakier auta i nie narażając się na pobrudzenie go klejem, którego czyszczenie jest bardzo mozolne. W kilka chwil możesz przeobrazić swój pojazd z prywatnego w firmowy i odwrotnie. Cała czynność zajmuje zaledwie kilka chwil. Są trwałe, nie ulegają samoistnemu rozdarciu, nie płowieją i są mrozo i wodoodporne. Dzięki elastycznej strukturze doskonale przylegają do podłoża.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ
Social Network Integration by Acurax Social Media Branding Company
Visit Us On FacebookVisit Us On InstagramVisit Us On YoutubeVisit Us On Pinterest