naklejki magnetyczne

Naklejki magnetyczne

Szukasz praktycznego rozwiązania na szybką reklamę, którą w razie potrzeby można zdemontować i zamieścić w dowolnym  innym miejscu? Jeśli tak, polecamy naklejki magnetyczne od Formedia. Proste i tanie rozwiązanie dla reklamy samochodowej. Dzięki zastosowaniu namagnesowanej naklejki można bez uszczerbku dla lakieru w szybki i wygodny sposób zamieścić reklamę na dowolnej metalowej powierzchni. Mogą być stosowane np. jako personalizacja samochodów służbowych, czy gadżety reklamowe w postaci magnesów na tablice i lodówkę.

 

Naklejki magnetyczne wykonujemy w różnych formatach. Drukujemy na nich dowolny tekst, grafikę lub wycinamy w dowolne kształty. Kolorowa grafika przykuje wzrok potencjalnych klientów, dzięki czemu uzyskasz pożądany efekt promocji. Dzięki kompleksowej usłudze Formedia wydruku i ploterowego cięcia zrealizujemy każdy Twój projekt naklejki magnetycznej. 

 

Użycie naklejki magnetycznej do reklamy samochodowej ma wiele korzyści. Przede wszystkim możesz ją w łatwy sposób montować i demontować nie uszkadzając przy tym lakier auta i nie narażając się na pobrudzenie go klejem, którego czyszczenie jest bardzo mozolne. W kilka chwil możesz przeobrazić swój pojazd z prywatnego w firmowy i odwrotnie. Cała czynność zajmuje zaledwie kilka chwil. Są trwałe, nie ulegają samoistnemu rozdarciu, nie płowieją i są mrozo i wodoodporne. Dzięki elastycznej strukturze doskonale przylegają do podłoża.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ