naklejki podłogowe

Naklejki podłogowe

Każde miejsce do reklamy lub przekazania ważnego komunikatu jest dobre. Podłoga to od lat wykorzystywane miejsce na reklamę. Naklejki podłogowe mogą od razu poinformować wchodzącego do Twojej firmy o np. promocji, wyprzedaży, o zasadach np. kierunku ruchu. Grafiki nanosimy na grubych foliach i zabezpieczamy je dodatkową warstwą laminatu antypoślizgowego. 

 

 

Naklejki podłogowe to wszechstronnie wykorzystywany nośnik reklamy. W Formedia wykonujemy je z materiałów najwyższej jakości. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu możemy tworzyć reklamy podłogowe w dowolnym formacie i kształcie bez konieczności wykorzystywania drogich wykrojników, dzięki temu także masz możliwość zamówienia już do jednej sztuki nalepki podłogowej.

Wykorzystujemy do naklejek podłogowych m.in. folię podłogową z kolorowym zadrukiem i matowym wykończeniem. Produkt wykończony jest antypoślizgową powłoką dzięki czemu doskonale sprawdza się w ruchliwych przestrzeniach miejskich, biurowych, sklepowych, sanitarnych ect. Zabezpieczona naklejka podłogowa jest odporna na liczne zarysowania, otarcia i jest wodoodporna. Nie niszczy się w zetknięciu z detergentami, przy częstym myciu posadzek.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ