Naklejki podłogowe

Każde miejsce do reklamy lub przekazania ważnego komunikatu jest dobre. Podłoga to od lat wykorzystywane miejsce na reklamę. Naklejki podłogowe mogą od razu poinformować wchodzącego do Twojej firmy o np. promocji, wyprzedaży, o zasadach np. kierunku ruchu. Grafiki nanosimy na grubych foliach i zabezpieczamy je dodatkową warstwą laminatu antypoślizgowego. 

 

 

Naklejki podłogowe to wszechstronnie wykorzystywany nośnik reklamy. W Formedia wykonujemy je z materiałów najwyższej jakości. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu możemy tworzyć reklamy podłogowe w dowolnym formacie i kształcie bez konieczności wykorzystywania drogich wykrojników, dzięki temu także masz możliwość zamówienia już do jednej sztuki nalepki podłogowej.

Wykorzystujemy do naklejek podłogowych m.in. folię podłogową z kolorowym zadrukiem i matowym wykończeniem. Produkt wykończony jest antypoślizgową powłoką dzięki czemu doskonale sprawdza się w ruchliwych przestrzeniach miejskich, biurowych, sklepowych, sanitarnych ect. Zabezpieczona naklejka podłogowa jest odporna na liczne zarysowania, otarcia i jest wodoodporna. Nie niszczy się w zetknięciu z detergentami, przy częstym myciu posadzek.