wyposażenie wyrobów z plexi

Numerki z plexi na stolik

Prowadzisz bar szybkiej obsługi, restaurację, salę weselną? Wiesz, że dobra organizacja miejsca pracy do podstawa zadowolenia z jej efektów klientów. Zadbaj o swoją przestrzeń pracy i komfort w przekazywaniu informacji. Dzięki tabliczkom z pleksi z numerami stołów od Formedia zyskasz praktyczny dodatek, który pomoże Ci w rozmieszczeniu gości po wskazanych stolikach oraz ułatwi przyjmowanie zamówień oraz wydawanie dań. Dzięki czytelnej numeracji stołów obsługa zawsze trafi do odpowiedniego klienta z zamówioną potrawą. On sam będzie spokojny wiedząc, że zostanie przez Ciebie profesjonalnie obsłużony. Te poczucie komfortu sprawi także, że dania będą mu lepiej smakować spożywane w przyjaznej atmosferze lokalu.

Zajmujemy się produkcją numerków na stoliki, które wykonane są w technologii laserowej. Szerokie zastosowanie znajdują w hotelach, restauracjach, kawiarniach czy pubach. Numerki reklamowe wykonane z pleksi są bardzo solidne a jednocześnie bardzo estetyczne. Najczęściej numerki te wykonujemy z pleksi przeźroczystej, jak również z kolorowej, laminatów grawerskich czy sklejki. Często tworzymy stojaki z numerkiem na stoły weselne, które ułatwiają gościom zlokalizować swojego miejsca na sali weselnej. Dzięki wyjątkowej grafice oraz wykorzystaniu laminatów grawerskich numerki  na stół weselny nabierają dodatkowego uroku. Na życzenie klienta numerki reklamowe wykonujemy w dowolnych formatach i kształtach, z dowolną treścią, krojem czcionki czy elementem ozdobnym. Na numerkach z akrylu możemy wygrawerować lub nadrukować metodą UV logo firmowe czy numer z indywidualną treścią np. Rezerwacja, stolik numer., słodki stół czy drink bar. itp.

 

Sprawdź naszą gotową ofertę tabliczek i opisówek na stół z plexi > tutaj. Zyskaj numerki wykonane na bezbarwnym akrylu z nadrukowaną drukiem UV treścią. Wydruk ten jest trwały i nie zejdzie podczas częstego mycia lub dezynfekcji. Tworzywo natomiast charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, trwałością, lekkością i wyglądem łudząco przypominającym szybę. 

Ciekawym sposobem na jednoczesne zaprezentowanie numeru stołu i menu lub karty dnia, napoi jest postawienie na stole tabliczek z drewnianą podstawką > zobacz ofertę tutaj lub dwustronnych kieszeni z plexi na kolorowej podstawie > sprawdź tu. Klienci czekając przy wybranym stoliku za kelnerem z zaciekawieniem z czytają Twoją ofertę. Dodatkowo zamawiając nadruk logo na podstawie sprawisz, że Twoja marka zostanie nieświadomie zapamiętana przez zamawiających, co przełoży się na to, że będą do Ciebie powracać.