NUMERKI DO KUCZY Z PLEXI PLEKSI | NUMERY NA DRZWI DO BIUR I SKLEPÓW Z PLEXI BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA

Numerki z plexi na stolik

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą produktów wyposażenia z plexi do biur, sieci sklepowych, wszelkich miejsc wykonywania usług. Produkty oferowane przez Formedia wykonane są z tworzywa zwanego zamiennie pleksa, pleksi, plexiglas, pmma, czy nawet szkło akrylowe. Tworzywo to charakteryzuje się wysoką estetyką wykonania, łatwością w utrzymaniu czystości, dużą przeźroczystością, trwałością. Przy tworzeniu niepowtarzalnych realizacji z wykorzystaniem plexi mamy niemalże nieograniczone możliwości.

Zajmujemy się produkcją numerków na stoliki, które wykonane są w technologii laserowej. Szerokie zastosowanie znajdują w hotelach, restauracjach, kawiarniach czy pubach. Numerki reklamowe wykonane z pleksi są bardzo solidne a jednocześnie bardzo estetyczne. Najczęściej numerki te wykonujemy z pleksi przeźroczystej, jak również z kolorowej, laminatów grawerskich czy sklejki. Często tworzymy stojaki z numerkiem na stoły weselne, które ułatwiają gościom zlokalizować swojego miejsca na sali weselnej. Dzięki wyjątkowej grafice oraz wykorzystaniu laminatów grawerskich numerki  na stół weselny nabierają dodatkowego uroku.

Na życzenie klienta numerki reklamowe wykonujemy w dowolnych formatach i kształtach, z dowolną treścią, krojem czcionki czy elementem ozdobnym. Na numerkach z akrylu możemy wygrawerować lub nadrukować metodą UV logo firmowe czy numer z indywidualną treścią np. Rezerwacja, stolik numer., słodki stół czy drink bar. itp.

MASZ PYTANIE?

NASZ ZESPÓŁ SPECJALISTÓW CI POMOŻE