grafika obróbka tworzyw sztucznych
| OBRÓBKA TWORZYW | OBRÓBKA TWORZYW SZTUCZNYCH | DIBOND | BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA |

Dibond

CO NIECO O DIBOND

Dibond to tworzywo wielowarstwowe zbudowane z kilku warstw aluminium połączonych rdzeniem polietylenowym. Płyta kompozytowa jest odporna na rozwarstwienie, niezwykle lekka i dużo bardziej wytrzymała niż blacha aluminiowa. Dibond poddajemy wszelkiej obróbce mechanicznej, głównie technikom frezowania. Dzięki swym wyjątkowym właściwościom znalazł szerokie zastosowanie w szeroko pojętej branży reklamowej i użytkowej, aranżacji wnętrz. Występuje o powierzchni matowej tak zwanej szczotkowanej i błyszczącej. Kolory uzyskiwane są za pomocą utwardzalnej warstwy lakieru poliestrowego. Cechuje go niezwykła trwałość i odporność na działanie warunków atmosferycznych, takich jak mróz, deszcz, wilgoć, czy promieniowanie UV. 

DIBOND W FORMEDIA

Dibond poddawany jest obróbce frezowania i gięcia mechanicznego. Pracujemy na czterech standardowych kolorach białym, czarnym, srebrnym – popielatym i pomarańczowym.

Bez problemu możemy drukować na jego powierzchni metodą druku UV lub nanosić personalizacje kolorowymi naklejkami. Polecamy ten materiał szczególnie do tworzenia reklamy zewnętrznej zwłaszcza o dużej powierzchni szyldów, mebli wystawienniczych, dystrybutorów, napisów przestrzennych.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Masz pomysł, idee lecz brak Ci odpowiedniego zaplecza technicznego. To nic stracongo, jeśli tyklo chcesz w Formedia będziemy Twoim zapleczem technicznym. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu mamy nieograniczone możliwości. Nasi specjaliści od obróbki tworzyw i reklamy i materiałów POS, druku służą swym wieloletnim doświadczeniem.

Stale pogłębiamy swoją wiedzę o nowe doświadczenia. Stawiamy na rozwój, rozbudowę parku maszynowego, znajomość procesów produkcyjnych, surowców i najnowszych technologii.

kolorowe aluminium lekkie cienkie tworzywo szary szczotkowany
kolorowe aluminium lekkie cienkie tworzywo czarny
kolorowe aluminium lekkie cienkie tworzywo biały
kolorowe aluminium lekkie cienkie tworzywo pomarańczowy

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ