| OBRÓBKA TWORZYW | OBRÓBKA TWORZYW SZTUCZNYCH | DIBOND | BYDGOSZCZ I CAŁA POLSKA |

Dibond

CO NIECO O DIBOND

Dibond to tworzywo wielowarstwowe zbudowane z kilku warstw aluminium połączonych rdzeniem polietylenowym. Płyta kompozytowa jest odporna na rozwarstwienie, niezwykle lekka i dużo bardziej wytrzymała niż blacha aluminiowa. Dibond poddajemy wszelkiej obróbce mechanicznej, głównie technikom frezowania. Dzięki swym wyjątkowym właściwościom znalazł szerokie zastosowanie w szeroko pojętej branży reklamowej i użytkowej, aranżacji wnętrz. Występuje o powierzchni matowej tak zwanej szczotkowanej i błyszczącej. Kolory uzyskiwane są za pomocą utwardzalnej warstwy lakieru poliestrowego. Cechuje go niezwykła trwałość i odporność na działanie warunków atmosferycznych, takich jak mróz, deszcz, wilgoć, czy promieniowanie UV. 

DIBOND W FORMEDIA

Dibond poddawany jest obróbce frezowania i gięcia mechanicznego. Pracujemy na czterech standardowych kolorach białym, czarnym, srebrnym – popielatym i pomarańczowym.

Bez problemu możemy drukować na jego powierzchni metodą druku UV lub nanosić personalizacje kolorowymi naklejkami. Polecamy ten materiał szczególnie do tworzenia reklamy zewnętrznej zwłaszcza o dużej powierzchni szyldów, mebli wystawienniczych, dystrybutorów, napisów przestrzennych.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Masz pomysł, idee lecz brak Ci odpowiedniego zaplecza technicznego. To nic stracongo, jeśli tyklo chcesz w Formedia będziemy Twoim zapleczem technicznym. Dzięki rozbudowanemu parkowi maszynowemu mamy nieograniczone możliwości. Nasi specjaliści od obróbki tworzyw i reklamy i materiałów POS, druku służą swym wieloletnim doświadczeniem.

Stale pogłębiamy swoją wiedzę o nowe doświadczenia. Stawiamy na rozwój, rozbudowę parku maszynowego, znajomość procesów produkcyjnych, surowców i najnowszych technologii.

STWÓRZ REKLAMĘ, FORMĘ PRZESTRZENNĄ

JUŻ TERAZ