Obróbka sklejki

Szukasz miejsca, gdzie możesz zlecić wykonanie produktów obrabianych w sklejce? Dobrze trafiłeś! Oferujemy, że produkt zrobimy na Twoje zamówienie. Cena jak i jakość jest jak najbardziej atrakcyjna ponieważ zamawiasz prosto od producenta. Jesteśmy firmą, która cechuje się dbałością o szczegóły, najlepszą jakość usług oraz przejrzystością pracy z klientem. Nasza firma zajmuje się wycinaniem, frezowaniem, laserowym cięciem, grawerowaniem, sklejaniem czyli szeroko pojętą obróbką ze sklejki. Oznacza to, że to Ty decydujesz o rozmiarze, grubości oraz kształcie produktu. Nie ogranicza nas forma! Na produkcie możesz grawerować to co Ci odpowiada. Sklejka może służyć jako zawieszka dekoracyjna, stand, ekspozytor, półka, obraz, zegar, ażurowy element dekoracyjny, kubik. Sklejka jest znakowana metodą druku UV i graweru do wyboru. Wytwarzamy ekspozytory produktowe, które można zastosować je jako reklama do sklepu czy jakiś innych nieruchomości. Świetnie się nada jako menu do restauracji albo jako podarunek dla kogoś bliskiego. Może również pełnić funkcje jako skrzynki na produkty czy jakieś inne dodatki, tak też funkcja sklejki może być różnorodna. Oferujemy wytworzenie produktów, które są wykonane z drewnianego materiału – sklejki czyli w pełni ekologicznego tworzywa. Zyskasz produkt bardzo wytrzymały. Sprawdź i zamów sklep@formedia.pl.

Druk UV na sklejce

Zastanawiasz się gdzie możesz wykonać druk wysokiej jakości na produkcie? U nas dostaniesz to czego szukasz! Oferujemy na wysokim poziome druk metodą UV na sklejce. Możesz zastosować go jako dekoracja lub reklama, a nawet zastosować jako drukowany element doklejany do mebli.

Grawerowanie ze sklejki

Na Twoją prośbę wykonamy wzór w sklejce taki jaki chcesz. Może to być niewielki gadżet reklamowy jak zawieszka z wygrawerowaną personalizacją i numerkiem lub wielkoformatowy stand ze sklejki z grawerowanym licem. Znajdziesz u nas sklejki, które mogą być breloczkiem czy zawieszką lub mogą mieć inne zastosowanie.

Cięcie sklejki

W Formedia wykonujemy produkty reklamowe ze sklejki, które idealnie się nadają do ekspozycji Twoich produktów. Postaw na naturalność w reklamie. Oferujemy wykonanie produktu jak najbardziej starannie. Zajmujemy się wycinaniem sklejki, przez co możemy stworzyć wzór specjalnie dla Ciebie.

Sklejanie sklejki

Szukasz ozdób, które będą wykonane na zamówienie? Chcesz mieć swój indywidualny gust? Nasza firma Ci to zagwarantuje! Robimy na zlecenia ozdoby takie jak zegary czy ekspozytory dekoracyjne. Są one solidne i atrakcyjnie wizualnie. Sklejamy sklejki, przez co możemy według twoich formatów, rozmiarów czy kształtów wykonać dla Ciebie zamówienie.