Oklejanie samochodów

Druki wielkoformatowe cechuje się wysoką jakością wydruków odpornych na czynniki atmosferyczne. Służą one do stworzenia treści, która zostaje naniesiona na banery reklamowych, szyldach, tablicach lub billboardów, czyli reklamy dużego formatu. W firmie Formedia wykonujemy druki wielkoformatowe na praktycznie każdym rodzaju materiału, wybór materiału zależny jednak od potrzeb klienta. Aby zabezpieczyć wydruki reklam przed czynnikami atmosferycznymi, korzystamy z tuszy, wyprodukowanych na bazie rozpuszczalników organicznych.
Dysponujemy ploterami drukującymi, solwentowymi firmy Roland o szerokościach druku 160 i 186cm oraz 3,2m, Dzięki temu, nasze wydruki wielkoformatowe, charakteryzują się bardzo dużą trwałością. W ofercie posiadamy również plotery tnące Summa o obszarze cięcia do 120cm, dzięki którym w sposób precyzyjny może wycinania po obrysie. Zajmujemy się produkcją naklejek i etykiet w niskich nakładach, bez ograniczeń kształtu, wykrojników i kosztów przygotowalni.

Reklama na pojazdach jest jedną z ważniejszych form prezentacji usług i produktów, gdzie niewątpliwą jej zaletą jest jej mobilność. Oklejaniem samochodów zajmujemy się od kilkunastu lat, jesteśmy jedną z pierwszych agencji reklamowych w Bydgoszczy świadczącą kompleksowo tę usługę. Oznakowany pojazd znakomicie przyciąga uwagę innych kierowców, a co za tym idzie potencjalnych klientów.
Projektujemy i wykonujemy oklejanie samochodów, zarówno osobowych, ciężarowych jak również pojazdów komunikacji miejskiej. Aby spełnić Państwa oczekiwania, na początku wykonujemy symulację graficzną pojazdu, aby po akceptacji projektu przygotować grafikę, wydrukować i całość wykleić na samochodzie. Oklejenia samochodów Bydgoszcz może służyć począwszy od oznaczenia samochodu danymi teleadresowymi swojej firmy, skończywszy na wykreowaniu nowego wizerunku własnego auta przez nową stylizację. W Formedia wystarczy dobry pomysł, właściwy dobór folii i ręka profesjonalnego aplikatora, a Państwa samochód będzie w końcu widoczny.

Oklejanie samochodów – to grafika reklamowa umieszczana na karoserii lub szybach samochodu w formie znaków wycinanych z folii, wydruków pełnokolorowych na folii monomerycznej, wylewanej lub folii perforowanej One Way Vision stosowanej zazwyczaj do oklejania szyb. Mamy do dyspozycji dziesiątki kolorów folii w wykończeniu błyszczącym, matowym lub satynowym oraz folie o strukturze carbonu, aluminium szczotkowanego, chromu, velvetu itd. Najczęściej oklejanymi elementami, również ze względów praktycznych są dachy, maski, lusterka oraz elementy wewnętrzne samochodu. Wydruki można dodatkowo zabezpieczyć laminatem UV – stałym bądź płynnym, który chroni aplikacje przed skutkami eksploatacyjnymi i warunkami zewnętrznymi.

Wybrane techniki reklam mobilnych:

  • aplikacje z folii monomerycznych – płaskie powierzchnie
  • aplikacje z folii wylewanych – zróżnicowanie powierzchnie, większe przetłoczenia
  • grafika reklamowa pełnokolorowe – drukowane w wielkim formacie
  • aplikacje z folii polimerowych – nierówne powierzchnie, małe przetłoczenia
  • grafika reklamowa – wektorowa – wycinanki z folii samoprzylepnych
  • reklama typu collage – połączenie reklamy wektorowej z wydrukami wielkoformatowymi

Folia One Way Vision

stosowana do wyklejania szyb w pojazdach i witrynach. Folia ta przypomina siatkę z drobnych oczek, w skutek czego zachowuje stosowną widoczność przez szybę dla osób wewnątrz pojazdu lub lokalu, a na zewnątrz zadaną do druku grafikę

Folia ploterowa

stosowana na dużych tablicach informacyjnych lub powierzchniach płaskich, również do wyklejania samochodów, drzwi lub ścian, również naklejki i etykiety

Folia imitująca szkło piaskowane

Folie matowe, pół-matowe, pół-trasparentne przeznaczone są do aplikacji na oknach, witrynach i drzwiach sklepowych, biur, punktów obsługi, restauracji, hoteli ect. Znakomicie sprawdzają się jako element dekoracyjny. Zapewniają komfort i dyskrecję osobą siedzącym wewnątrz pomieszczeń z tak oklejonymi szybami. Folia imitująca szkło piaskowane jest odporna na działanie środków chemicznych.

Witryny oklejane folią ploterową

Folia ploterowa dostępna w wariantach połysk  i mat, stosowana na dużych tablicach informacyjnych lub powierzchniach płaskich, również do wyklejania samochodów, drzwi lub ścian. Folie te przeznaczone są do naklejenia na całą szybę lub część szyby okna, drzwi według opracowanego projektu. Istnieje także wycięcie dowolnego kształtu po obrysie. Folia występuje w kolorze białym oraz bezbarwnym. Dodatkowo folię można zabezpieczyć laminatem foliowym UV o wykończeniu połysk lub matowym. Laminat ten chroni wydruki przed blaknięciem oraz przed uszkodzeniami mechanicznymi.