Oklejanie samochodów, reklama na pojazdach Bydgoszcz - Formedia
Slider

OKLEJANIE SAMOCHODÓW

Reklama na pojazdach jest jedną z ważniejszych form prezentacji usług i produktów, gdzie niewątpliwą jej zaletą jest jej mobilność. Oklejaniem samochodów zajmujemy się od kilkunastu lat, jesteśmy jedną z pierwszych agencji reklamowych w Bydgoszczy świadczącą kompleksowo tę usługę. Oznakowany pojazd znakomicie przyciąga uwagę innych kierowców, a co za tym idzie potencjalnych klientów.
Projektujemy i wykonujemy oklejanie samochodów, zarówno osobowych, ciężarowych jak również pojazdów komunikacji miejskiej. Aby spełnić Państwa oczekiwania, na początku wykonujemy symulację graficzną pojazdu, aby po akceptacji projektu przygotować grafikę, wydrukować i całość wykleić na samochodzie. Oklejenia samochodów Bydgoszcz może służyć począwszy od oznaczenia samochodu danymi teleadresowymi swojej firmy, skończywszy na wykreowaniu nowego wizerunku własnego auta przez nową stylizację. W Formedia wystarczy dobry pomysł, właściwy dobór folii i ręka profesjonalnego aplikatora, a Państwa samochód będzie w końcu widoczny.

 

Oklejanie samochodów – to grafika reklamowa umieszczana na karoserii lub szybach samochodu w formie znaków wycinanych z folii, wydruków pełnokolorowych na folii monomerycznej, wylewanej lub folii perforowanej One Way Vision stosowanej zazwyczaj do oklejania szyb. Mamy do dyspozycji dziesiątki kolorów folii w wykończeniu błyszczącym, matowym lub satynowym oraz folie o strukturze carbonu, aluminium szczotkowanego, chromu, velvetu itd. Najczęściej oklejanymi elementami, również ze względów praktycznych są dachy, maski, lusterka oraz elementy wewnętrzne samochodu. Wydruki można dodatkowo zabezpieczyć laminatem UV – stałym bądź płynnym, który chroni aplikacje przed skutkami eksploatacyjnymi i warunkami zewnętrznymi.

Podstawowe techniki wykonywania reklam na samochodach:

  • aplikacje z folii monomerycznych – płaskie powierzchnie
  • aplikacje z folii wylewanych – zróżnicowanie powierzchnie, większe przetłoczenia
  • grafika reklamowa pełnokolorowe – drukowane w wielkim formacie
  • aplikacje z folii polimerowych – nierówne powierzchnie, małe przetłoczenia
  • grafika reklamowa – wektorowa – wycinanki z folii samoprzylepnych
  • reklama typu collage – połączenie reklamy wektorowej z wydrukami wielkoformatowymi