reklama na witrynach sklepowych

Oklejanie witryn sklepowych

Aby w pełni wykorzystać możliwości reklamowe do osiągnięcia założonych efektów marketingowych i zadbać o wizerunek firmy oferujemy Państwu oklejania witryn. Witryny sklepowe Bydgoszcz spełniają nie tylko funkcję informacyjną ale i zachęcają potencjalnych Klientów. Powinna być profesjonalnie zaprojektowana i wykonana. Oferujemy wyklejanie witryn sklepowych z kolorowych folii samoprzylepnych, z folii ,,mrożonych” lub z OWV. W zależności od potrzeb oklejamy całą powierzchnię szyb, lub tylko wybrane elementy, również wycinane w dowolnym kształcie.

 

Jako agencja reklamowa i drukarania wielkoformatowa w Bydgoszczy specjalizujemy się w foliach monomerycznych jak również w foliach OWV – One Way Vision (zadruk widoczny z zewnątrz, natomiast od środka widać widok na zewnątrz z lekkim przyciemnieniem).
Folia z efektem szkła mrożonego doskonale natomiast sprawdza się w przypadku gabinetów medycznych i stomatologicznych czy salonów kosmetycznych, w których chcemy uzyskać efekt zasłonięcia widoku do wnętrza lokalu, bez rezygnowania z dostępu światła słonecznego.

Dzięki oklejeniu witryny folią wyróżnią Państwo swój punkt handlowy lub usługowy i sprawią, że będzie on widoczny dla potencjalnych klientów już z daleka. Takie rozwiązanie zapewnia profesjonalny wygląd i podnosi jego rangę w świadomości klientów. W FORMEDIA realizujemy wydruki i oklejanie stoisk targowych oraz witryn sklepów, szyb pomieszczeń biurowych i gabinetów lekarskich, witryn w galeriach handlowych i pasażach, witryn restauracji i innych punktów handlowo-usługowych.

Witryny oklejane folią One Way Vision

Folia stosowana do wyklejania szyb w pojazdach i witrynach. Folia ta jest perforowana wyglądem przypomina siatkę z drobnych oczek, w skutek czego zachowuje stosowną widoczność przez szybę dla osób wewnątrz pojazdu lub lokalu, a na zewnątrz zadaną do druku grafikę. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Cała powierzchnia witryny może służyć za reklamę, jednocześnie nie ogranicza się całkowicie dostępu światła i widoczności od wewnątrz pomieszczenia. Używana szczególnie w wyklejaniu drzwi i okien biur, punktów obsługi, aptekach, szybach samochodowych, autobusowych, tramwajowych.

Witryny oklejane folią ploterową

Folia ploterowa dostępna w wariantach połysk  i mat, stosowana na dużych tablicach informacyjnych lub powierzchniach płaskich, również do wyklejania samochodów, drzwi lub ścian. Folie te przeznaczone są do naklejenia na całą szybę lub część szyby okna, drzwi według opracowanego projektu. Istnieje także wycięcie dowolnego kształtu po obrysie. Folia występuje w kolorze białym oraz bezbarwnym. Dodatkowo folię można zabezpieczyć laminatem foliowym UV o wykończeniu połysk lub matowym. Laminat ten chroni wydruki przed blaknięciem oraz przed uszkodzeniami mechanicznymi. 

 

Folia imitująca szkło piaskowane

Folie matowe, pół-matowe, pół-trasparentne przeznaczone są do aplikacji na oknach, witrynach i drzwiach sklepowych, biur, punktów obsługi, restauracji, hoteli ect. Znakomicie sprawdzają się jako element dekoracyjny. Zapewniają komfort i dyskrecję osobą siedzącym wewnątrz pomieszczeń z tak oklejonymi szybami. Folia imitująca szkło piaskowane jest odporna na działanie środków chemicznych.

Wydruk wielkoformatowy

W Formedia posiadamy rozbudowany park maszynowy. Wykonujemy m.in. wydruki wielkoformatowe – full kolor w technice solventowej. Wydruki te charakteryzuje wysoka dokładność druku. Idealne do wydruku fotografii, plakatów co jest szczególnie ważne w przypadku reklamy  witrynach sklepowych. Drukujemy na folii samoprzylepnej, folii One Way Vision, bannerze, płótnie i wielu innych materiałach.

Tabliczka z napisem FORmy w wystawiennictwie

BLOG: W poszukiwaniu formy

Udzielamy kilku cennych wskazówek

Jak maksymalnie wykorzystać swoją witrynę? 
Jak pokazać nie tylko aktualne promocje ale także nadchodzące trendy? 

Co zrobić by uczyć naszego odbiorcę tego co jest na topie i co oczywiście sami możemy zaoferować? 

reklama na witrynę sklepową

Produkcja i montaż reklam

Oferujemy Państwu produkcję i konfekcjonowanie materiałów reklamowych na teren Polski i Europy oraz kompleksowe usługi montażu reklam w obrębie województwa Kujawsko – Pomorskiego. Zazwyczaj otrzymujemy gotowe projekty POS do wykonania. Jeżeli jest taka potrzeba np. presja czasu wspieramy także w fazie projektowej. 

Odtwórz wideo

Stwórz reklamę

razem z Formedia