Oklejanie witryn sklepowych Bydgoszcz - Formedia
Slider

OKLEJANIE WITRYN SKLEPOWYCH

Aby w pełni wykorzystać możliwości reklamowe do osiągnięcia założonych efektów marketingowych i zadbać o wizerunek firmy oferujemy Państwu oklejania witryn. Witryny sklepowe Bydgoszcz spełniają nie tylko funkcję informacyjną ale i zachęcają potencjalnych Klientów. Powinna być profesjonalnie zaprojektowana i wykonana. Oferujemy wyklejanie witryn sklepowych z kolorowych folii samoprzylepnych, z folii ,,mrożonych” lub z OWV. W zależności od potrzeb oklejamy całą powierzchnię szyb, lub tylko wybrane elementy, również wycinane w dowolnym kształcie.
Dzięki oklejeniu witryny folią wyróżnią Państwo swój punkt handlowy lub usługowy i sprawią, że będzie on widoczny dla potencjalnych klientów już z daleka. Takie rozwiązanie zapewnia profesjonalny wygląd i podnosi jego rangę w świadomości klientów.
W FORMEDIA realizujemy wydruki i oklejanie stoisk targowych oraz witryn sklepów, szyb pomieszczeń biurowych i gabinetów lekarskich, witryn w galeriach handlowych i pasażach, witryn restauracji i innych punktów handlowo-usługowych.
Jako agencja reklamowa i drukarania wielkoformatowa w Bydgoszczy specjalizujemy się w foliach monomerycznych jak również w foliach OWV – One Way Vision (zadruk widoczny z zewnątrz, natomiast od środka widać widok na zewnątrz z lekkim przyciemnieniem).
Folia z efektem szkła mrożonego doskonale natomiast sprawdza się w przypadku gabinetów medycznych i stomatologicznych czy salonów kosmetycznych, w których chcemy uzyskać efekt zasłonięcia widoku do wnętrza lokalu, bez rezygnowania z dostępu światła słonecznego.