Osłony biurowe, ścianki i parawany

W miejscu, w którym pracujesz zaistniała potrzeba oddzielenia stanowisk pracy? Potrzebujesz czegoś co zapewni bezpieczeństwo Tobie i Twoim pracownikom? Oferujemy Ci osłony biurowe z plexi lub poliwęglanu, które pomogą Ci utrzymać bezpieczeństwo w miejscu pracy przy kontaktach z klientami lub współpracownikami. Osłona ochronna zabezpiecza przed przedostawaniem się wirusów i bakterii między osobami razem pracującymi a także wydziela im własną przestrzeń do pracy. Ścianki łatwo jest wyczyścić płynem do dezynfekcji co daje dodatkową ochronę. Osłony antywirusowe wykorzystuje się głównie w biurach, recepcjach, sekretariatach i w innych miejscach, w którym mamy kontakt z drugim człowiekiem. Używamy świetnej jakości tworzyw, które są gwarancją trwałości. Warto zaopatrzyć w taką szybę ochronną swoje biuro aby zabezpieczyć się przed zarazkami.

Zalety roll up z plexi i ścianek działowych z plexi glasu

Są to konstrukcje o lekkiej strukturze oraz w porównaniu ze szkłem wysokiej wytrzymałości, łatwe w utrzymaniu czystości i dezynfekcji. Jedną z ich zalet jest wysoka przepuszczalność światła dochodząca do 92% dzięki czemu przezroczysta szyba z plexi nie pomniejszą optycznie przestrzeni.

Doskonale sprawdzają się także podwieszane ścianki z jednej płaszczyzny plexi glasu. Mogą być zamocowane do sufitu, podłogi lub nawet dodatkowo ściany. Umieszczane jej w miejscu pracy np. u fryzjera oddzielają stanowiska tworząc bezpieczną przestrzeń.

Roll – up z przeźroczystą plexi to doskonała osłona stanowiąca zabezpieczenie przed bezpośrednim kontaktem z zarazkami pochodzącymi od osób trzecich. Dzięki tej osłonie na ladę można podzielić pomieszczenie na strefy np. dla sprzedawcy jak i dla kupujących. Pomaga chronić ich nawzajem przed kontaktem z zarazkami/ wirusami z zewnątrz. Przeznaczona do stosowania w miejscach obsługi klientów i bezpośrednich spotkań w miejscach, w których zalecany odstęp od osób nieznajomych nie jest zachowany np. sklepy, apteki, banki. Stanowi tarczę ochronną chroniącą przebywających w jednym pomieszczeniu przed zarazkami. 

Ścianki do podziału sprawdzają się  także w miejscach takich jak salony kosmetyczne gdzie za jej pomocą możliwe jest wyznaczenie bezpiecznej strefy za równo dla pracownika jak i dla klientki, do tego krawędzie osłonki są gładkie co chroni przed przypadkowym zranieniem. Przegrody pozwalają również na wyznaczenie wygodnej przestrzeni , w której pracownik swobodnie będzie mógł wykonywać swoją pracę.

roll up na ogródek restauracji

Charakterystyka parawanu, ścianki
typu roll-up

  • skuteczna ochrona przed zarazkami pochodzącymi od osób trzecich
  • łatwy montaż i demontaż, prosty w obsłudze
  • możliwość błyskawicznego złożenia i rozłożenia
  • lekka konstrukcja z aluminium
  • łatwość w utrzymaniu czystości
  • trwałość produktu
  • wysoka przepuszczalność światła 
  • produkt zabezpieczony folią ochronną do demontażu przed użyciem zabezpieczającą plexi przed uszkodzeniem mechanicznym podczas transportu
  • wielofunkcyjny, jako osłona ochrona przed zarazkami lub jako stojak do grafiki
roll up chroniący na salę
Ścianki, osłony odgradzające, parawany, roll up

Przykładowe realizacje osłon w open space room

11 powodów, dla których warto wybrać osłonę z plexi:

1. Trwała i dobrej jakości

2. Zabezpiecza przed wirusami przenoszonymi droga kropelkową 

3. Można zastosować ją w wielu miejscach 

4. Rozgranicza przestrzeń do pracy 

5. Prosta w czyszczeniu

6. Nie przeszkadza w pracy 

7. Nie ulega deformacji

8. Odporna na światło UV 

9. Nie pomniejsza optycznie przestrzeni

10. Zapewnia bezpieczny kontakt z osobami trzecimi 

11. Łatwa w montażu

1. Mocna osłona

Polski produkt wykony z plexi lub poliwęglanu na wymiar najlepszej jakości, które zapewniają mu trwałość i sprawiają. Nasz produkt jest imitacją szkła więc dobrze się prezentuje a jednocześnie jest twardszy i mocniejszy niż szkło i nie uszkodzi się przy uderzeniu. Nie będziesz musiał się martwić o częste wymienianie osłon antywirusowych, ponieważ taka ochrona posłuży Ci na długo.

2. Ochraniająca przed zarazkami 

Dzięki ustawionej między biurkami w biurze, w recepcji, banku, sekretariacie czy na ladzie sklepowej ściance z plexi, bakterie nie mają jak przedostawać się na drugą stronę. Ochrania ona dwie osoby a ponad to jest bezbarwna co pozwala na bezpośredni aczkolwiek bezpieczny kontakt z drugi człowiekiem w sytuacji np. wydawania leków w aptece czy produktów w sklepie. Ten sposób ochrony pozwali Ci na zapobieganie wszelkim rodzajom infekcji.

3. Odpowiednia do ochrony w każdym miejscu

Osłona jest odpowiednia do różnych miejsc np. lada w sklepie, podział między biurkami w banku czy przedział między stanowiskami u fryzjer a także wszystkich innych miejsc, w których kontakt z drugim człowiekiem jest  niezbędny. Dzięki przezroczystemu materiałowi  dopasują się do każdego rodzaju wnętrz co sprawia, że produkt jest uniwersalny i będzie estetycznie się prezentował. Można wybrać moduł przegrody pod wybrane miejsce tak aby odpowiadała oczekiwaniom klienta dostępne sam.in osłony stojące np. na recepcję lub wiszące np. w sklepie przy kasie.

4. Tworzy przestrzeń

Dzięki temu, że ściany z plexi znajdują się np. między stanowiskami pracowników wydzielają im własną  przestrzeń do pracy, w której rozlokują wszystkie potrzebne rzeczy i będą mieli wygodną przestrzeń do do wykonywania swoich obowiązków. Jednocześnie kontakt z innymi pracownikami nie jest utrudniony, a szyba zabezpiecza ich przed ewentualnym rozprzestrzenianiem się bakterii i wirusów.

5. Łatwe czyszczenie

Szybę można w bardzo prosty sposób zdezynfekować używając jedynie np. bezalkoholowego płynu do dezynfekcji i ściereczki co daje również dodatkową ochronę i masz pewność, że Ty i Twoi pracownicy możecie czuć się bezpiecznie. Nie uszkodzi się i nie zarysuje podczas czyszczenia. Bezproblemowe czyszczenie jest z pewnością pożądaną cechą wśród takiego typu produktów.

6. Nie sprawia kłopotu

Nie ogranicza przestrzeni pracownikom i nie przeszkadza im w swobodnym przemieszczaniu się , porozumiewaniu się z współpracownikami lub klientami czy w wykonywaniu swoich obowiązków. Jest artykułem przezroczystym, który nie ogranicza widoczności a także przepuszcza światło, dzięki czemu nie przytłacza wnętrza.

7. Nie zmienia kształtu

Osłona ochronna z pleksi nie ulega deformacji i nie wygina się dzięki czemu zachowuje schludny wygląd. Jest odporna na uszkodzenia czy uderzenia, ponieważ wykonana jest z mocnego materiału.

8. Odporna na UV

Tworzywo nie zmienia się pod wpływem UV i nie żółknie. Zachowuje swój pierwotny wygląd i nie niszczy się a na powierzchni nie powstają pęknięcia. Odporność na UV daje Ci możliwość długiego cieszenia się dobrze wyglądającym produktem. 

9. Nie zmienia optycznie wielkości pomieszczenia

Osłona przepuszcza 92% światła dzięki czemu pomieszczenie jest rozświetlone i nie pomniejsza optycznie przestrzeni w pomieszczeniu. Jako, że osłona z plexi bezbarwnej nie ogranicza dostępu światła w pomieszczeniu nie jest ciemno co sprawia, że komfort pracy jest o wiele lepszy.

10. Bezpieczeństwo dla obu stron

Szyba zapobiega przedostawaniu się zarazków, bakterii i wirusów drogą kropelkową po obu stronach, dlatego obie osoby mające ze sobą kontakt np. przy wypełnianiu papierów w urzędzie mogą czuć się bezpiecznie i będą mogły załatwić wszystkie ważne sprawy nie przejmując się ryzykiem złapania infekcji.

11. Prosta w ustawieniu

Ścianka ma bardzo prosty montaż więc w łatwy sposób umieścisz ją w miejscu pracy. Zrobisz to za pomocą np. haczyków lub uchwytów. Przymocujesz je też  do biurka, lady czy stołu. Z taką przegrodą z plexi nie będziesz musiał spędzać masy czasu na zamontowanie ochrony do twojego biura.