Osłony biurowe, ścianki i parawany

Oferujemy Państwu szeroką ofertę dotyczącą systemów ochronnych z plexi i poliwęglanu do podziału przestrzeni pomieszczeń, biura, miejsca pracy. Osłony, ścianki i przegrody służą zarówno do podziału na strefy, ale także chronią przed rozprzestrzenianiem się zarazków po całym obiekcie. 

Tworzywa, które używamy są trwałe, charakteryzują się dużą estetyką i przepuszczalnością światła. Produkty są łatwe w utrzymaniu czystości, można je dezynfekować za pomocą środków zawierających alkohol.


Zalety roll up z plexi i ścianek działowych z plexi glasu

Są to konstrukcje o lekkiej konstrukcji oraz w porównaniu ze szkłem wysokiej wytrzymałości, łatwe w utrzymaniu czystości i dezynfekcji. Jedną z ich zalet jest wysoka przepuszczalność światła dochodząca do 92% dzięki czemu przezroczysta plexi glas nie pomniejszą optycznie przestrzeni.

Doskonale sprawdzają się także podwieszane ścianki z jednej płaszczyzny plexi glasu. Mogą być zamocowane do sufitu, podłogi lub nawet dodatkowo ściany.

 

Roll – up z przeźroczystą plexi to doskonała osłona stanowiąca zabezpieczenie przed bezpośrednim kontaktem z zarazkami pochodzącymi od osób trzecich. Dzięki tej barierze można podzielić pomieszczenie na strefy np. dla sprzedawcy jak i dla kupujących. Pomaga chronić ich nawzajem przed kontaktem z zarazkami/ wirusami z zewnątrz. Przeznaczona do stosowania w miejscach obsługi klientów i bezpośrednich spotkań w miejscach, w których zalecany odstęp od osób nieznajomych nie jest zachowany np. sklepy, apteki, banki. Stanowi tarczę ochronną chroniącą przebywających w jednym pomieszczeniu przed zarazkami.

Charakterystyka parawanu, ścianki typu roll-up

  • skuteczna ochrona przed zarazkami pochodzącymi od osób trzecich
  • łatwy montaż i demontaż, prosty w obsłudze
  • możliwość błyskawicznego złożenia i rozłożenia
  • lekka konstrukcja z aluminium
  • łatwość w utrzymaniu czystości
  • trwałość produktu
  • wysoka przepuszczalność światła 
  • produkt zabezpieczony folią ochronną do demontażu przed użyciem zabezpieczającą plexi przed uszkodzeniem mechanicznym podczas transportu
  • wielofunkcyjny, jako osłona ochrona przed zarazkami lub jako stojak do grafiki
Ścianki, osłony odgradzające, parawany, roll up

Przykładowe realizacje osłon w open space room

Masz pytanie?